Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

w piatek o 12:00 widziałem denveco w swoim "RS4" :wink4: na skrzyżowaniu komuny paryskiej z przyjaciół zołnierza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie a mojej furki nikt nie widział,trasę Sławno-Kołbaskowo pokonuje kilkanaście razy w ciągu roku.Niedobrze :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

CORNEK widziany wczoraj o 12.15 jak leciał swoim Seatem na pas w Chociwlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie a mojej furki nikt nie widział,trasę Sławno-Kołbaskowo pokonuje kilkanaście razy w ciągu roku.Niedobrze :mysli:

takiego paździocha jakim jest B7 trudno zauważyć :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Panowie a mojej furki nikt nie widział,trasę Sławno-Kołbaskowo pokonuje kilkanaście razy w ciągu roku.Niedobrze :mysli:

takiego paździocha jakim jest B7 trudno zauważyć :polew:

:polew: :polew: Ja paździoch? no to Ty kiepski :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mojej na zch..... jeszcze niekt nie widział :kox:

i dobrze

za to jak zobacze kogos z was na klubowych barwach kontrole macie murowana :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli mojej na zch..... jeszcze niekt nie widział :kox:

i dobrze

za to jak zobacze kogos z was na klubowych barwach kontrole macie murowana :evil:

a co policaj :shocked: :shocked:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak wiec zapinac pasy wlaczyc swiatla wymontowywac pseudo xeny i drapac folie z szyb bo kwity poleca :evil:

zart oczywiscie :kox:

ale jak zobacze barwy to sie napewno poznamy;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak ktoś nie posiada barw a jest stad... :cool1: w jakim rejonie najczęściej pełnisz funkcje? bo może nie mam się czego obawiać... :)

a tak na marginesie - dużo kolegów z twojej firmy ma w prywatnych wozach również takie zakazane "melodie" i nic im nie grozi ... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja sam mam barwy klubowe na swojej niuni :>

a skad pomysł ze macie sie czego obawiac ?? mówilem ze zartowałem :tongue4:

z mojej strony słuze pomoca i rada :cool1:

całe miasto ale zazwyczaj lewy brzeg, rzadko prawy, ogólnie latam oznakowanymi skodami albo ducato

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: nie często tam staje, bo nie przepadam za krawężnikami :polew: A za A4kami klubowymi oglądam się cały dzień, bo pracuje dokładnie tam gdzie stała moja fura :confused4: Ale Twojej nie widziałem, chyba że jako nie oznakowaną ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,w weekend czarne audi B5 na zpl 10XXX widziany w Policach ,z tyłu nalepka klubowa,ładna audi :wink4:

To moja hehe

Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: nie często tam staje, bo nie przepadam za krawężnikami :polew: A za A4kami klubowymi oglądam się cały dzień, bo pracuje dokładnie tam gdzie stała moja fura :confused4: Ale Twojej nie widziałem, chyba że jako nie oznakowaną ;)

Moja furka jest oznakowana ale nie widziałeś bo nigdzie tam nie stała, twoją widziałem jak przejeżdżałem obok.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kolegi, z którym spotkałem się na parkingu podziemnym w Galaxy :)

Pozdrooooo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika granatowej b5 avant z naklejką na klapie, który wbijał się na trasę zamkową około 10.40 :hi:

Pozdrowienia :hi: dla Dawida mijanego wczoraj około 12.50 pod kaskadą, zapóźno skojarzyłem żeby obtrąbić, ale biały dach to znak rozpoznawcy :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia dla kierownika granatowej b5 avant z naklejką na klapie, który wbijał się na trasę zamkową około 10.40 :hi:

Pozdrowienia :hi: dla Dawida mijanego wczoraj około 12.50 pod kaskadą, zapóźno skojarzyłem żeby obtrąbić, ale biały dach to znak rozpoznawcy :good:

Pozdrawiam kolegę :hi: Niestety nie zauważyłem Twojej maszyny, a szkoda.

O ile się nie mylę to jakieś pięć minut wcześniej widziałem :mysli: Cor72z na Gdańskiej lecącego w kierunku basenu. Pozdrawiam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...