Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział


spiidy

Rekomendowane odpowiedzi

Czyja furmanka stoi u Walasków?? Srebrne a4 w sedanie z klubową wlepą bodajże na ZSW?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj ul. Krasińskiego przy Lidlu klubowa Audi rej. ZSL ... - fajnie się prezentuje na glebie :)

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustrzelony hazardzista 28.11.2014 - wygrałeś jakieś zielone chociaż czy audi w rozliczeniu zostawiłeś ;)

vy78hp7a.jpg

Edytowane przez denveco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Często widuje ładne czarne b7 cabrio pod salonem toyoty na mieszka. Chyba coti -ego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denveco, jechałeś dzisiaj za mną Wilczą od Komuny Paryskiej około południa?:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Granatowe b6 avant DGL z ramką widziane dzisiaj przed 14 na Mickiewicza

machaj wtedy intensywnie i kierunek na kawkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Granatowe b6 avant DGL z ramką widziane dzisiaj przed 14 na Mickiewicza

machaj wtedy intensywnie i kierunek na kawkę :)

Ale z tego co pamiętam Audi stało wtedy zaparkowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denveco, jechałeś dzisiaj za mną Wilczą od Komuny Paryskiej około południa?:)

Haha... Kogoś ustrzeliłem ale nie wiem czy to Ty ;)

wxso49w5.jpg

Edytowane przez denveco
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dam na wino jakimś nurom zeby Ci te brewki zerwały , granica teraz miedzy przestępstwem a wykroczeniem to 437,50 zł to musiałbym 20 takich kplt zerwać i tak sie taka kwota nie uzbiera :D audi to nie BMW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda, ogólnie Twoje auto robi dobre wrażenie, zmieniłbym dosłownie może 2 rzeczy z zewnątrz, ale to kwestia gustu ;) I szacun za to, że zawsze jak się mijaliśmy (kilka razy widziałem Cie już w tamtych okolicach), auto błyszczało :) Musisz być częstym klientem myjni :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba dam na wino jakimś nurom zeby Ci te brewki zerwały , granica teraz miedzy przestępstwem a wykroczeniem to 437,50 zł to musiałbym 20 takich kplt zerwać i tak sie taka kwota nie uzbiera :D audi to nie BMW :D

Oj się przyczepiełeś tych brewek :) Dla mnie auto wygląda wtedy bardziej agresywnie a i jak ktoś mnie widzi w lusterku to jest znak by zjeżdżał mi z drogi :) Zresztą nikt ich nie zerwie bo auto mam na strzeżonym parkingu poziomowym :)

Fajnie wygląda, ogólnie Twoje auto robi dobre wrażenie, zmieniłbym dosłownie może 2 rzeczy z zewnątrz, ale to kwestia gustu ;) I szacun za to, że zawsze jak się mijaliśmy (kilka razy widziałem Cie już w tamtych okolicach), auto błyszczało :) Musisz być częstym klientem myjni :)

Obecnie mam już tylny zderzak od S4, potrzebuje jeszcze progi od S4 ale jest to dość kłopotliwy temat jak kosztowny... choć zderzak przedni i tylny wyniósł już 2 tys... i pewnie o tych rzeczach masz na myśli. Co do myjni to fakt jestem częstym bywalcem. Przecież Audi nie rdzewieje więc nie ma co oszczędzać na wodzie w obawie że zacznie gnić. W sumie auto musi się wyróżniać na tle innych :) Myślę nad polakierowaniem go także w czerwień ale z palety Ferrari z zewnątrz ale pewnie kosztowna impreza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdro dla kierownika granat avanta b5 na klubowej ramce co dzis sie zajebal i z kaszubskiej w owocowa palnął w prawo w ślepy zaułek i musiał sie odwracać hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ramka z przodu ? po lifcie.... ?

Pytam z ciekawości ... bo swoją odstawiłem do lakierowania i mechanika :wink:

Tylko że na prawymbrzegu .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...