Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Kto, Gdzie, Kiedy , Kogo widział

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czyja furmanka stoi u Walasków?? Srebrne a4 w sedanie z klubową wlepą bodajże na ZSW?? :D

Opublikowano

Granatowe b6 avant DGL z ramką widziane dzisiaj przed 14 na Mickiewicza :hi:

Opublikowano

To dzikusa

Opublikowano

Tak właśnie myślałem że to fura Marcina

Opublikowano

Witam, dzisiaj ul. Krasińskiego przy Lidlu klubowa Audi rej. ZSL ... - fajnie się prezentuje na glebie :)

image.jpg

Edytowane przez tomekxp2

Opublikowano

Ustrzelony hazardzista 28.11.2014 - wygrałeś jakieś zielone chociaż czy audi w rozliczeniu zostawiłeś ;)

vy78hp7a.jpg

Edytowane przez denveco

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Często widuje ładne czarne b7 cabrio pod salonem toyoty na mieszka. Chyba coti -ego

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Denveco, jechałeś dzisiaj za mną Wilczą od Komuny Paryskiej około południa?:)

Opublikowano

Granatowe b6 avant DGL z ramką widziane dzisiaj przed 14 na Mickiewicza

machaj wtedy intensywnie i kierunek na kawkę :)

Opublikowano

Granatowe b6 avant DGL z ramką widziane dzisiaj przed 14 na Mickiewicza

machaj wtedy intensywnie i kierunek na kawkę :)

Ale z tego co pamiętam Audi stało wtedy zaparkowane.

Opublikowano

Denveco, jechałeś dzisiaj za mną Wilczą od Komuny Paryskiej około południa?:)

Haha... Kogoś ustrzeliłem ale nie wiem czy to Ty ;)

wxso49w5.jpg

Edytowane przez denveco

Opublikowano

To ja :) Pozdro :)

Opublikowano

Jak mnie było widać w lusterku ze zderzakiem od S4?? ;P

Opublikowano

Na odwrót <polew>

Opublikowano

Haha no nie taki odwrót :)

Opublikowano

Chyba dam na wino jakimś nurom zeby Ci te brewki zerwały , granica teraz miedzy przestępstwem a wykroczeniem to 437,50 zł to musiałbym 20 takich kplt zerwać i tak sie taka kwota nie uzbiera :D audi to nie BMW :D

Opublikowano

Fajnie wygląda, ogólnie Twoje auto robi dobre wrażenie, zmieniłbym dosłownie może 2 rzeczy z zewnątrz, ale to kwestia gustu ;) I szacun za to, że zawsze jak się mijaliśmy (kilka razy widziałem Cie już w tamtych okolicach), auto błyszczało :) Musisz być częstym klientem myjni :)

Opublikowano

Chyba dam na wino jakimś nurom zeby Ci te brewki zerwały , granica teraz miedzy przestępstwem a wykroczeniem to 437,50 zł to musiałbym 20 takich kplt zerwać i tak sie taka kwota nie uzbiera :D audi to nie BMW :D

Oj się przyczepiełeś tych brewek :) Dla mnie auto wygląda wtedy bardziej agresywnie a i jak ktoś mnie widzi w lusterku to jest znak by zjeżdżał mi z drogi :) Zresztą nikt ich nie zerwie bo auto mam na strzeżonym parkingu poziomowym :)

Fajnie wygląda, ogólnie Twoje auto robi dobre wrażenie, zmieniłbym dosłownie może 2 rzeczy z zewnątrz, ale to kwestia gustu ;) I szacun za to, że zawsze jak się mijaliśmy (kilka razy widziałem Cie już w tamtych okolicach), auto błyszczało :) Musisz być częstym klientem myjni :)

Obecnie mam już tylny zderzak od S4, potrzebuje jeszcze progi od S4 ale jest to dość kłopotliwy temat jak kosztowny... choć zderzak przedni i tylny wyniósł już 2 tys... i pewnie o tych rzeczach masz na myśli. Co do myjni to fakt jestem częstym bywalcem. Przecież Audi nie rdzewieje więc nie ma co oszczędzać na wodzie w obawie że zacznie gnić. W sumie auto musi się wyróżniać na tle innych :) Myślę nad polakierowaniem go także w czerwień ale z palety Ferrari z zewnątrz ale pewnie kosztowna impreza...

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Pozdro dla kierownika granat avanta b5 na klubowej ramce co dzis sie zajebal i z kaszubskiej w owocowa palnął w prawo w ślepy zaułek i musiał sie odwracać hehe

Opublikowano

Ramka z przodu ? po lifcie.... ?

Pytam z ciekawości ... bo swoją odstawiłem do lakierowania i mechanika :wink:

Tylko że na prawymbrzegu .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.