Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Bukowina Tatrzańska 2010 - pogaduchy


jarko

Rekomendowane odpowiedzi

czy jest ktoś kto będzie jechał autostradą A4 przez Gliwice około godz. 10-11 w piątek ?

Miałbym kogoś do zabrania :confused4:

Ktoś pomoże ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę leciał a4 przez katowice, ale to później, bo ok 9 bede z wawki wyjeżdzał :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja będę leciał a4 przez katowice, ale to później, bo ok 9 bede z wawki wyjeżdzał :confused4:

wielkie dzięki ale ten ktoś jest z Gliwic - bez sensu żebyś wracał z SK :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co panowie jedziemy na letnich pogoda jak ta lala... :JC_fan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wypsiu na pełnym lansie :decayed: Dałeś rade zimą to teraz tym bardziej :naughty:

Resztek chyba będę jechał na zimowych 15 :wallbash: :wallbash: :wallbash: bo zarzuciłem sobie letnie GOODYEAR EXCELLENCE 235/40R18 95Y ZR XL po zrobieniu 10 tys km jedna dostała 2 guzy i zawiozłem do reklamacji, dopiero w przyszłym tygodniu będzie wiadoma co jej dolega... :angry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co panowie jedziemy na letnich pogoda jak ta lala ... :JC_fan:

Taa... W zeszłym roku też taka była :kox:... Dopóki nie dojechałem do Zakopianki :decayed:..... A potem zaspy po pachy :>.

I pojawiłem się o 22.00 :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jadę na letnich :decayed:

jak połowa śląska :naughty:

przecież z prognozy pogody wynika że czeka nas tylko deszcz, w sobotę, temperatury dodatnie :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co panowie jedziemy na letnich pogoda jak ta lala ... :JC_fan:

Taa... W zeszłym roku też taka była :kox:... Dopóki nie dojechałem do Zakopianki :decayed:..... A potem zaspy po pachy :>.

I pojawiłem się o 22.00 :gwizdanie:

rok temu może i pogoda w większości kraju była ładna ale w górach waliło śniegiem dzień w dzień i nie było to dla nikogo zdziwieniem bo można było się o tym dowiedzieć w każdej prognozie pogody.W tym roku jest zupełnie inaczej i raczej zasp śnieżnych nie zobaczysz na oczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron mógłbyś mi przygotować trening klatka+biceps na jutro bo jadę na zlot i chciałbym dobrze wyglądać :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron mógłbyś mi przygotować trening klatka+biceps na jutro bo jadę na zlot i chciałbym dobrze wyglądać :kox:

nie mam pojęcia o ćwiczeniach - ja tylko w polu za woła robię :gwizdanie:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 23:15_________________________________________________.........dobrze wyglądać powiadasz............ :mysli:

nawet jak Ci podam za***iście skuteczny plan.................to co z twarzą zrobisz :mysli:.................( to już nie moja działka ) :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to co z twarzą zrobisz

jak to?

:bag:[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 23:23_________________________________________________****************** 6 x zlot Ogólnopolski = 6 x obecny ******************

Nieaktualne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed:

dlaczego nieaktualne ?[br]Dopisany: 24 Marzec 2010, 23:26_________________________________________________nieaktualne będzie w piątek :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pozabijać się :wink4: :>

śniegu brak, będę żył :decayed:

CTVła brak, odliczania nie będzie :naughty: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...