Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] 3.0 TDI Quattro S-line by Trezor (chip by ECUProject)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Wiosna już się zaczyna, nowe "kapcie" założone, więc szybka sesyjka w trasie.

img120964.jpg

Trochę brudny, ale trudno.

Więcej na pierwszej stronie.

Opublikowano

Trezor, to ile ty masz tam teraz tych kucy pod maską, bo nic się nie chwaliłeś jak to wygląda po wgraniu wirusa, jakiś wykres możesz zapodać ?

PS. Felunek :good: sam mam zgryza czy jednak nie wybrać tej felgi, wybieram między 3-ma wzorami i się zdecydować nie mogę, które brać :kox:

Opublikowano
  • Autor

Trezor, to ile ty masz tam teraz tych kucy pod maską, bo nic się nie chwaliłeś jak to wygląda po wgraniu wirusa, jakiś wykres możesz zapodać ?

Jak już napisałem w innym wątku, w moim przypadku trudno o obiektywne wykresy, itp.

Mam tipa, więc hamowania brak. Ale subiektywne wrażenia z jazdy są zaje...

Ewidentnie czuć wypłaszczenie i wydłużenie momentu. Teraz samochód przestaje jechać dopiero w okolicach 4400 obr/min. A nie jak wcześniej 4100.

No i od zera zaczyna zwijać asfalt.

Sprawność silnika została wyraźnie poprawiona, ale na pewno nie jest to program agresywny.

Jakieś 265-270KM i 480Nm.

Delikates wpływający na przyjemność z jazdy.

Do Patroxa mu daleko, ale i ja jestem zadowolony.

Wrażenia z jazdy są super. Najważniejsze, że nie zdycha już dochodząc do czerwonego pola.

No i okazało (co mnie bardzo cieszy), że stan wtrysków jest bez najmniejszych zastrzeżeń.

PS. Felunek :good: sam mam zgryza czy jednak nie wybrać tej felgi, wybieram między 3-ma wzorami i się zdecydować nie mogę, które brać :kox:

Co do felg, to mimo, że to dość popularna felga, to i tak bardzo mi się podoba i nie miałem wątpliwości, że ją chcę.

Opublikowano

470KM :decayed:

..................wiem, wiem - chodziło o 270 :):wink4:

Opublikowano
  • Autor

470KM :decayed:

..................wiem, wiem - chodziło o 270 :):wink4:

Nieeee... chodziło o 470 :polew:

Opublikowano

To tipa nie można hamować :kwasny: nawet nie wiedziałem.

Opublikowano
  • Autor

To tipa nie można hamować :kwasny: nawet nie wiedziałem.

Zakazów nie ma. Ale podobno to ryzykowne dla skrzyni.

Opublikowano

wzór RS4 na forum oklepany, ale co z tego skoro najładniejsza felga do audi :) sam takie zakupiłem w 19" czekam aż przyjadą :)

furka wygląda :kox:

ps. u mnie Witek hamował Tipa...

Opublikowano

Tym bardziej, że do S4 B7 tez wkładali tiptronika, z tym że domyślam się, że w S4 może być wsadzony 6HP26A, chociaż kto wie, może jest taki jak nasz bo przy 344PS ma tylko 410Nm.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Kurcze jechalem dzisiaj za ta maszyna ach te tylne swiatla... :good:kolor i cala reszte

Opublikowano
  • Autor

Kurcze jechalem dzisiaj za ta maszyna ach te tylne swiatla... :good:kolor i cala reszte

Ale masz oko.;)

Rzeczywiście byłem wczoraj u brata, niewiele kilometrów od Lublińca, w Zawadzkiem.

Opublikowano
To tipa nie można hamować :kwasny: nawet nie wiedziałem.

Ja dziś byłem na hamowni w gliwicach i "hamowałem" moje cacko w tipie.... żadnych problemów. Wszystko :good:

Ale tak jak napisał w innym wątku KENOiX "więc nie ma się co obawiać, jeśli robi to ktoś z głową."

Opublikowano

Piekne te LEDy.

Kola :good:

Opublikowano
  • Autor
To tipa nie można hamować :kwasny: nawet nie wiedziałem.

Ja dziś byłem na hamowni w gliwicach i "hamowałem" moje cacko w tipie.... żadnych problemów. Wszystko :good:

Ale tak jak napisał w innym wątku KENOiX "więc nie ma się co obawiać, jeśli robi to ktoś z głową."

Dobrze wiedzieć. To, że tipa raczej się nie hamuje, powtórzyłem, za chłopakami z wrocławskiego DynoSoftu.

Piekne te LEDy.

Kola :good:

Dzięki. Też mi się podobają.;)

Opublikowano

Co do lamp tylnych.... też mi się takie marzą ;(

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Wiosna w Kotlinie Kłodzkiej.

img12271.jpg

img12266.jpg[br]Dopisany: 03 Maj 2010, 23:26_________________________________________________Czy jest możliwe żeby fabrycznie w moim samochodzie były inne tarcze niż 312mm? Właśnie kupuję klocki hamulcowe i sprzedawca poddał pod wątpliwość, czy aby nie są 320mm.

Opublikowano

Przeciez kazde 3.0TDI ma 320mm :kox:

Opublikowano
  • Autor

Przeciez kazde 3.0TDI ma 320mm :kox:

No to ładnie bym kupił. :embarrassed: 320mm bez wątpienia?

Opublikowano

200%

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.