Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 1,9 TDI 90 KM]Moja nowa srebrna perelka...


Gość Gienio

Rekomendowane odpowiedzi

Wyglada slicznie! Mysle, ze jesli auto dostalo spoilerow, to i lampy w przyszlosci zostana zmienione:) Felunek cudowny! Gratuluje auta :a4fan:

Aczkolwiek odrzuca mnie czerwona galka...ale to kwestia gustu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No jasne, lampy to nastepna zmiana ktora poprzedza jedynie wymiana sprzegla. Ring z soczewka + zestaw ksenonowy ktory przywiozl mi kuzyn ze stanow i juz czeka. Takze teraz czekamy na przyplyw gotowki :) Powolutku do celu - przeciez jak sie powiada... "nie od razu Rzym zbudowali..."

ps. galke bez mojej zgody i wiedzy zalozyl mi kumpel pod sklepem i powiedzial ze to prezent i tak ma byc. Tak wiec niech tak bedzie. Jak sie podniszczy to sie wsadzi seryjna :) ale to juz razem z 3-ramienna kierownica w parze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To srebro w srodku wyglada fatalnie do spolki z galka moim zdaniem.. Felgi i bodykit wygladaja razem ok, ale nie jestem fanem tego typu rozwiazan.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ze sreberko kicha ale z takim juz kupilem a nie moge znalesc nigdzie takiej jakiejs normalnej okleiny na ta ramke. Lakierowac jej nie chce bo bedzie blyszczaca, a wolalbym cos matowego.

A moze macie jakis pomysl co z nia zrobic?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie umiałem sie powstrzymać :tongue:

42f21e4211dc70afm.jpg

może taki tył by był fajny :afro: z nową felą dobrzze już wygląda chociaż ten zderzak z przodu wygląda jak niedopasowany :rolleyes:

Wywal ta fotke bo sprzedam auto. Feee

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super furka, mnie osobiscie sie bardzo podoba , w środkuwywyalił bym to srebro.... gałkę zmiany biegów oraz mienił kiere.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywal ta fotke bo sprzedam auto. Feee

to sprzedaj , bo ten tył co masz teraz jest brzydki :grin:

nono, poczekaj az kupie lampki ktore sobie upatrzylem do tylu to bedzie Ci slina siekla ;p Ale wszystko niestety w swoim czasie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko moim zdaniem byłoby fajne ale seryjne + ładne fele17, białe migacze itd. troszke te dokładki nie pasują do A4 ale to guścik właściciela :mysli: motorek 1Z :oklaski: stary, dobry, poczciwy kondonik (jak go nazywają) :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...