Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Montaż zmieniarki w schowku pasażera


rafand76

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

mam pytanie dot. montazu zmieniarki w A4 B7 w schowku pasażera. W schowku widac u gory wyciecia/otwory, rozumiem zatem ze potrzebna jest polka i w niej zamontowana zmieniarka. A czy mozna zdobyc sama polke czy musze kupic kompletny schowek?

Pozdrawiam

Rafał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wlasnie tez szukam calego chowka i ciezko mi idzie na allegro...

Ciekawe jak z tym elelmentem ustalajacym...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

koncepcja sie zmienila, bede wymienial chorusa II na concert II, takie same pieniadze i chyba mniej klopotu. :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja napisze tylko tyle mam ten element mocujący o numerze 8E0 035 113

24022010641.jpg

i nie pasuje on do zmieniarki 8E0 035 111D bo taka dostałem do RNSa. koszt 25zł w ASO jak ktos chce moge odsprzedać :gwizdanie:

Ponieważ środek mam szary i cieżko było kupic schowek pod zmieniarke w takim kolorze to kupiłem ramke do podwieszania i po zamontowaniu wyglada to tak

24022010640.jpg

koszt 35zł kupiłem w sklepie gdzie sprzedają akcesoria do zabudowy car audio ale są tez na allegro

http://allegro.pl/item931575216_uniwersalna_kieszen_do_radia_podwieszana.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki co z tym elementem mocującym jest nie tak ?

W czym jest problem ?

Też mam zamiar zamontować zmieniarkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majki co z tym elementem mocującym jest nie tak ?

W czym jest problem ?

Też mam zamiar zamontować zmieniarkę

Problem jest taki że zmieniarka jest wieksza i nie pasuje w tą ramke z ASO, a cała półka w ASO to wydatek koło 800zł :gwizdanie:

MI pasuje tak jak mam teraz na tej podwieszanej z allegro bo ładnie jest wszystko zabudowane a do niej mam jeszcze DVD zamontowane pod spodem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinałeś otwór w tyle schowka by zmieniarka weszła na głębokość ?

Dlaczego ją tak odsunąłeś od lewej krawędzi, przecież dosunięta do niej mieści się bez podcinania tyłu schowka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinałeś otwór w tyle schowka by zmieniarka weszła na głębokość ?

Dlaczego ją tak odsunąłeś od lewej krawędzi, przecież dosunięta do niej mieści się bez podcinania tyłu schowka.

NIc nie wycinałem, jedynie jest otwór wywiercony żeby kable wyszły ze schowka, a zmieniarka jest odsunięta od lewej krawedzi bo nie da sie inaczej zamontować kieszeni zobacz na aukcji jak wyglada kieszeń w całości bo na zdjeciu u mnie nie widac elementów mocujących ktore wystają na bok

http://allegro.pl/uniwersalna-kieszen-do-radia-podwieszana-i1171547338.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wycinałeś otwór w tyle schowka by zmieniarka weszła na głębokość ?

Dlaczego ją tak odsunąłeś od lewej krawędzi, przecież dosunięta do niej mieści się bez podcinania tyłu schowka.

NIc nie wycinałem, jedynie jest otwór wywiercony żeby kable wyszły ze schowka, a zmieniarka jest odsunięta od lewej krawedzi bo nie da sie inaczej zamontować kieszeni zobacz na aukcji jak wyglada kieszeń w całości bo na zdjeciu u mnie nie widac elementów mocujących ktore wystają na bok

http://allegro.pl/uniwersalna-kieszen-do-radia-podwieszana-i1171547338.html

jaki rozmiar tej ramki kupiłeś bo są dwa:

1) mniejsza w rozmiarze 7cm x 12cm http://allegro.pl/uniwersalna-kieszen-do-radia-podwieszana-mala-i1640560059.html

2) większa w rozmiarze 7,5cm x 17,5cm http://allegro.pl/uniwersalna-kieszen-do-radia-podwieszana-i1618358985.html

Ci co sprzedają mówią że obydwie podejdą ale trochę nie chce mi się wierzyć bo są w różnym rozmiarze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam wymiarów ale jak jutro bede w garazu to zmierze ile ma ta moja ramka i Ci napisze :wink4:

Ale mozesz zmierzyc długosc i wysokość zmieniarki no i głebokość schowka u góry i bedziesz wiedział którą zamówić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pamietam wymiarów ale jak jutro bede w garazu to zmierze ile ma ta moja ramka i Ci napisze :wink4:

Ale mozesz zmierzyc długosc i wysokość zmieniarki no i głebokość schowka u góry i bedziesz wiedział którą zamówić :gwizdanie:

nie mam jeszcze zmieniarki bo dopiero idzie więc jej nie mogę zmierzyć. W schowek myślę, że lepsza by była ta mniejsza i chyba tą wezmę. Koleś ze sklepu napisał że podejdzie i jedna i druga.

Uzupełniając może komuś kto będzie chciał dokładać zmieniarkę wymiary zmieniarki są następujące (nie znalazłem na forum):

szerokość panelu: 185 mm

wysokość panelu: 59 mm

szerokość zmieniarki: 179 mm

wysokość zmieniarki: 51 mm

głębokość (razem z panelem): 185 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jak wyglada podlaczenie tego ? sa za tapicerka schowaka jakes kable ?? wtyczki itp ???

Raczej nie ma :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłączałem ostatnio u siebie. Za schowkiem nie ma nic, audi nie da za darmo nawet klipsa za 10gr :evil:

Trzeba do zmieniarki dokupić odpowiedni kabel, z jednej strony pasujący do zmieniarki a z drugiej mini iso. Następne schody miałem przy włączeniu mini iso do radia ponieważ wcisnięta jest tam kostka iso (taka jakby 3 połączone mini iso) więc pozostają 2 wyjścia, albo dokupić przejściówkę z iso na 3 kostki mini iso pozwalającą na podłączenie tylko tego co potrzebne dzięki czemu możemy wtyknąć wreszcię tę niebieską od zmieniarki albo wtykanie w tę fabryczną kostkę iso pinów. Ja wybrałem tę druga opcję ponieważ myślałem że w ten sposób będzie mniejsza plątanina kabli i przejściówek za radiem. Ale teraz żałuję, ponieważ zająło mi cąły dzień wyjmowanie tych pinów i wtykanie. Ledwie starczyło mi cierpliwości ale działa :kox:.

Drugi temat to podwieszenie zmieniarki. Co prawda docinać nic nie trzeba ale trzeba się zaopatrzyć w odpowiednią kieszeń. Wymiar zmieniarki jest taki sam jak standardowego radia 1DIN więc pasuje w uniwersalną półkieszeń. Jako że straciłem większość wolnego dnia na walkę z pinami od kabla więc przykręciłem tę półkieszeń dodając nakrętki M8 jako dystanse od góry i z lewej strony. Trzyma się to bardzo dobrze i z pozycji pasażera jak ORI :cool1: Tylko od dołu widać że to rzeźba ale nikt nie bedzie zaglądał do schowka klęcząc przed progiem.

Może wymienię tę półkieszeń na tę podwieszaną tylko przytnę te uchwyty aby przysunąć zmieniarkę jak najbliżej lewej strony i ją do niej przykręcić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kieszeń z lewej strony będzie ciężko dociąć aby doszła to ścianki schowka dlatego że są tam otwory do przykręcenia. Od ścianki schowka z lewej strony jest może przesunięta 1 cm więc nie ma tragedii. Tak jak pisałem wcześniej większą kieszeń uniwersalną trzeba dociąć z tylu bo jest za długa i się nie schowa w całości.

Z tego co się orientuję kable od zmieniarki do concerta II można kupić w naviku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...