Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AHU] Mój krokodyl

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam, oto moja nowa zabawka

Rocznik- grudzień 96, zakupiony na mikołajki w tym roku

pod maską siedzi 1.9 TDI 90 koników

Wposazenie

- 2 AIR-BAG

- 2 elektryczne szyby

- 2 elektryczne lusterka

- ABS

- climatronic

- podłokietnik (tyl)

- składana tylna kanapa

- ciemna tapicerka welurowa

- Alu 15" ATS

- rado JVC+ori głośniki aktywne

Plany:

- obszycie kierownicy

- carbon na deskę

- podświetlenie nóg

- pelen fis

- grill 2lift

- nowe fotele- kubełki

- przyciemnienie tylnych szyb

Pare zdjęcia

76620593.jpg

71658194.jpg

86724366.jpg

25264463.jpg

oto brakujące fotki środka:

dsc00454z.jpg

dsc00455u.jpg

dsc00450q.jpg

Pierwsze mody:

Obszyta kierownica (skóra+ carbon)

kiera0.jpg

pomalowana ramka grila

grilz.jpg

carbon w środku

obraz011d.jpg

obraz005nq.jpg

Opublikowano

kolor :kox:

Opublikowano

Fajny spoyler :decayed: kolor zielony= ekologiczny :kox: Poka wnętrze :naughty:

Opublikowano

Ładny prezent sobie sprawiłeś :) Kolor ciekawy, pokaż co ma w środku.

Te opony to zimówki? Nie wielu zakłada na alufelgi zimowe opony.

Opublikowano

kolor fajny,wrzuć coś z wnętrza :) też mam zimówki na alu :cool1:

Opublikowano

środeczek prosim :tongue4:

Opublikowano
  • Autor

środeczek będzie jutro jak wytrzeźwieję :tongue4: co do Alu i zimówek, to tak wyszło spieszyło mi się z zimówkami, a nie było nic ciekawego ze stalówek więc sezon przejeżę na Alu.

Co do koloru to fakt ciekawy, mało spotykany. U mnie w mieście lata tylko moja A4 i jeszcze jedna A4 B5 po lifcie w kombi.

Opublikowano

Ale w takim kolorze? Kiedyś na Allegro widziałem Avanta z przed liftingu właśnie w takim odcieniu. Facet zapewniał, że bardzo rzadki jest

Opublikowano

tez mam zielona ale nie w takim odcieniu :> ale fura jak najbardziej :good: czekam na foty srodka :decayed:

Opublikowano

albo mnie sie wydaje albo masz obniżony przód twierdząc po 3 fotce :mysli:

Opublikowano

albo mnie sie wydaje albo masz obniżony przód twierdząc po 3 fotce :mysli:

chyba tylko tak stoi bo na 1 fotce widac roznice miedzy kolem a blotnikiem, a znowu widac ze tyl siedzi :)

przypatrz sie :)

Opublikowano
  • Autor

dokładnie zawieszenie seryjne obniżone 1BE -20mm, a na fotkach tak wygląda bo teren był nie równy.

Opublikowano

fajna zielonka - kontrowersyjny ten kolor jednak :decayed: fajny ale bym go nie kupił :gwizdanie: pokaż wnętrze, pozdejmuj te nalepki w tylnej klapy i wyczyśc tłumik :good:

Opublikowano

kolorek fajny jeszcze tylko lampy przod II-gi lift i bedzie super :wink4:

Opublikowano

fajny kolorek

Opublikowano

tchorzo fajna ta twoja żabka, co do fisa to służę pomocą, właśnie to rezam u siebie, zajedziesz w końcu na spota?? :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Harry jak się obrobię i mnie żona wypuśći :notworthy: to zawitam.[br]Dopisany: 02 Styczeń 2010, 11:58_________________________________________________Dokładam kilka fotek środka :>

  • 1 rok później...
Opublikowano

ale krokodyl ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.