Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADP] Jak to uruchomić :)


MALIN-PL

Rekomendowane odpowiedzi

witam, mam taką kostkę z usb VAG 2.0 ale coś mi się ten program na kompie zepsuł (VagCom-A) a w tym to jestem całkowicie zielony i nie wiem co mam ściągnąć i zainstalować żeby było dobrze. szukałem na forum ale nic nie znalazłem :embarrassed: więc będę wdzięczny za jakieś linki czy cuś takiego :wink4: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz zwykłego VAG-a, musiałbyś poszukać i zainstalować VAG-COM np. 311.2...no i oczywiście stery do kabla bo bez tego nic nie zrobisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten kabelek wygląda mi na Viakena także wejdź na stronę producenta może tam coś będzie a jak nie to na elektrodzie na pewno coś znajdziesz...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podłącz interfejs to system powinien sam zawołać o sterownik jak nie to najlepiej wejdź poprzez menadżera urządzeń i znajdź podłączony kabel i daj aktualizuj sterownik i wskaż ten ściągnięty plik. Tą operację wykonaj jeśli masz pewność, że nie masz zainstalowanego poprawnego sterownika do kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Stery od Viakena są OK. podłącz fejs,menadzer urządzeń przy instalacji spyta ci o żródło to podasz folder z sterownikami.

W pliki sterownika nie klikasz.

Ja go otworzyłem win rar,wcześniej utworzyłem nowy folder i tam go rozpakowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale zrobiłeś tak jak kolega wyżej napisał ?!

Stery od Viakena są OK. podłącz fejs,menadzer urządzeń przy instalacji spyta ci o żródło to podasz folder z sterownikami.

W pliki sterownika nie klikasz.

Ja go otworzyłem win rar,wcześniej utworzyłem nowy folder i tam go rozpakowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To zrób tak:

- zmień nazwę tego pliku na sterowniki.rar (czyli dodaj rozszerzenie .rar) i wtedy rozpakuj

lub

- zainstaluj program 7-zip i rozpakuj.

Pierwszy sposób prostszy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no oki sterowniki są zainstalowane ale teraz nie mogę się podłączyć w programie :embarrassed: to nie dla idiotów :> wyskakuje komunikat że albo nie podłączone albo zły port i coś jeszcze [br]Dopisany: 28 Marzec 2010, 12:31_________________________________________________co to znaczy K-line Stuck ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...