Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 BPW] Problem z katalizatorem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam , mam padnięty katalizator i teraz wymieniać na orginalny czy można to czymś zastąpić .

Problem polega na tym że mam DPF który pracuje poprawnie :mysli:

Czy ktoś przerabiał temat ?

Opublikowano

moze ja sie myle, moze nie .. jesli tak to mnie poprawcie... w BPW masz filtr czastek stałych czyli DPF, wiec nie masz wcale odzielnego katalizatora, bo katalizatorem jest jednoczesnie ten filtr

Opublikowano

moze ja sie myle, moze nie .. jesli tak to mnie poprawcie... w BPW masz filtr czastek stałych czyli DPF, wiec nie masz wcale odzielnego katalizatora, bo katalizatorem jest jednoczesnie ten filtr

Dokładnie, DPF pełni funkcje filtru i kata :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Kumpel ma ten sam problem w A6 2.OTDI, czyścili mu to gdzies zainwestował 1500zł, pojeździł 3 miechy i kiszka, auto nie pojedzie, przepalał wysokim obciązeniem ale nic to nie daje, zakup oryginalnego to wydatek ok 7 tys.zl-masakra. Nie wiem co bedzie z tym robil ale cos mowil ze sa jakies sposoby ominiecia tego filtra czastek stalych.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

3 bieg i 100-120km/h niech pojedzi, traske zrobi 200km i sie sam przeczysci

Opublikowano

Kumpel ma ten sam problem w A6 2.OTDI, czyścili mu to gdzies zainwestował 1500zł, pojeździł 3 miechy i kiszka, auto nie pojedzie, przepalał wysokim obciązeniem ale nic to nie daje, zakup oryginalnego to wydatek ok 7 tys.zl-masakra. Nie wiem co bedzie z tym robil ale cos mowil ze sa jakies sposoby ominiecia tego filtra czastek stalych.

do Rogala i do piachu z tym... przy okazji wirus w cenie...

Opublikowano

Kumpel ma ten sam problem w A6 2.OTDI, czyścili mu to gdzies zainwestował 1500zł, pojeździł 3 miechy i kiszka, auto nie pojedzie, przepalał wysokim obciązeniem ale nic to nie daje, zakup oryginalnego to wydatek ok 7 tys.zl-masakra. Nie wiem co bedzie z tym robil ale cos mowil ze sa jakies sposoby ominiecia tego filtra czastek stalych.

do Rogala i do piachu z tym... przy okazji wirus w cenie...

Sprawdzilbym najpierw czy np sprezarka nie leje.

Polecam do silników z DPF'em lać zwykły ON a nie jakieś vervy itp bo przez te paliwa szybciej się filtr zapycha..

Opublikowano

W tej chwili jest juz prawie powszechne usunięcie fap wie jak masz wydac na drugiego to usun go mechanicznie i softowo i po problemie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.