Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Centralny zamek - problem.


m13

Rekomendowane odpowiedzi

Rozładował mi się akumulator a po jego naładowaniu nie włączało mi sie oświetlenie w kabinie po otwarciu drzwi (ręcznie mogłem włączyć). Kiedy zamknąłem kluczykiem drzwi i otworzyłem oświetlenie to zaczęło znowu działać ale niestety nie działa zamykanie z pilota. Zamykając auto kluczykiem są blokowane prawidłowo wszystkie zamki. Proszę o odpowiedź czy winą nie działających pilotów może byś zepsuta pompka zamka centralnego czy może sterownik zamka wysiadł, a może jeszcze jakaś inna przyczyna? HELP!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj z drugim kluczykiem. Jeśli nie chodzą oba , to zaloguj je od nowa do pompki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bateria to była pierwsza myśl ale mam dwa piloty i w tym zapasowym jest dobra bateria więc to nie to. Z tymi 30 sekundami spróbuję jutro i dam znać. Co oznacza logowanie do pompki i jak to zrobić? Może pomoże informacja że mam sterownik CRAPROTECT BX30 i jest on podpięty do przewodów pod tylnym siedzeniem a akumulator rozładował mi się na maxa (nie świeciły zegary tylko lekko żarzyła się kontrolka od akumulatora). Kilka zdejmowałem klemy z akumulatora i po założeniu ich spowrotem pilot zawsze działał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem ,że masz kluczyk z przyciskami - czyli pompkę z wbudowanym systemem zdalnego sterowania .Jesli zamykanie masz z oddzielnego pilota - to chyba zostaje Ci tylko wizyta u "alarmologa"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem już rozwiązany. Wystarczyło zaprogramować kluczyki do centralki sterownika. Dzięki za dobre chęci :)

no to zamykam :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...