Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] INFINITI G35x 2006


Jacob_USA

Rekomendowane odpowiedzi

NIestety NIE.

Jak tak czasami popatrzę, jakie Ci producenci drewno/niby-drewno ładują do samochodów, o się zastanawiam, gdzie oni k... oczy mają :kwasny: O guście już nie wspomnę...

Mówię tutaj o samochodach z niższej półki (gdzie czasami nie ma wyboru), bo klasa wyższa pozostawia już coś do powiedzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie dlatego Lexus nie bo to drewno jest dziwne :P a to wnetrze ladne ??

http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/2006332456303979281_rs.jpg

kurcze chce was uwiesc :naughty:

Trochę linia dechy zalatuje Mercem S :naughty:

Gratuluje auta.. :good: Ja bym dał jakieś fele z czarnym środkiem i zamianił te alu dekory na coś z carbonu :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie dlatego Lexus nie bo to drewno jest dziwne :P a to wnetrze ladne ??

http://www.bmwblog.com/wp-content/uploads/2006332456303979281_rs.jpg

kurcze chce was uwiesc :naughty:

Trochę linia dechy zalatuje Mercem S :naughty:

Gratuluje auta.. :good: Ja bym dał jakieś fele z czarnym środkiem i zamianił te alu dekory na coś z carbonu :kox: :kox:

Z felami nie bede kombinowal kupie OEM 18stki, tak to bedzie wygladac nie powalaja na nogi ale co zrobic nie wazny jest dla mnie wyglad tylko zeby wygodnie wozil z pkt A do pk B nie ma pkt S :)

G35-1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś słyszałem jak chyba fx50s odjechał z piskiem i silnik pięknie brzmiał...

Jednak z serwisem infiniti ciężko chyba w PL? a lexusa mijam codziennie...

Choć bardziej podoba mi się infiniti FX niż lexus RX nie jeździłem infiniti ale luksus jaki dają nowe lexusy ( jeździłem GS, RX i IS ) to kosmos w porównaniu do mojego 6 letniego a4 :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo ładne "Infi".Gratuluje wyboru!Tak z ciekawości ile pali?

9.5l na trasie jak sie rozbuja, a w miescie 12-13l natomiast jak chce kogos skilowac to i 19l chlapnie ;)

kiedyś słyszałem jak chyba fx50s odjechał z piskiem i silnik pięknie brzmiał...

Jednak z serwisem infiniti ciężko chyba w PL? a lexusa mijam codziennie...

Choć bardziej podoba mi się infiniti FX niż lexus RX nie jeździłem infiniti ale luksus jaki dają nowe lexusy ( jeździłem GS, RX i IS ) to kosmos w porównaniu do mojego 6 letniego a4 :(

Fx50s nie ma tak pieknego dzwieku jak F45 starszy model ale sound o wiele lepszy. O servisie z tego co wiem nie ma problemow jakich kolwiek to wszystko jest nissan ;) wiec wszystko jest ok zreszta do servisu sie tym autem nie zaglada oprucz wymian filtrow olejow i tarcz z klockami no chyba ze ktos go zagazuje to sie zaczynaja robic gorki i doliny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną opinię o Lexusie - nie psuje się praktycznie wcale, jakość mega, mój jest japoński :) co do dekorów w nowych Lexach każdy ma wybór kilku odcieni "niby" drewna, akurat wrzuciłeś wiśniowe drewno jako przykład :)

<Oprócz> tego to Infinity jest cool w coupe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj te spalanie nie wiem jak to jest ale uzytkownicy 350z pisza ze w miescie te 15 lyka minimum ;]

a przy bucie 25 wezmie napewno ;]

moze infiniti jakies oszczedne :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NIe porownuj zetki do INFINITI inne moce na autostradzie zrobie 25 mil na galonie a po miescie 19

Zrobilem kiedys tak ze zatankowalem auto po sam korek paliwa nastepnie przejechalem rowne 60 mil czyli 100 km i zatankowalem i wyszlo ze spalilem na trasie 9,5 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a czemu nie porownywac ? przeciez to dokaldnie ten sam silnik.... 3.5 v6 :) moze sie rozni ciut osprzetem i softem... ale blok dokladnie ten sam. moc tez podobna[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 23:49_________________________________________________350Z miala moc

286KM 300KM i 313KM ( to juz byl ciut inny silnik.. na sam koniec produkcji )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jedną opinię o Lexusie - nie psuje się praktycznie wcale, jakość mega, mój jest japoński :) co do dekorów w nowych Lexach każdy ma wybór kilku odcieni "niby" drewna, akurat wrzuciłeś wiśniowe drewno jako przykład :)

<Oprócz> tego to Infinity jest cool w coupe :)

Lexus LS 460 wymiata ;) natomiast SUVY maja okropne[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 23:49_________________________________________________

a czemu nie porownywac ? przeciez to dokaldnie ten sam silnik.... 3.5 v6 :) moze sie rozni ciut osprzetem i softem... ale blok dokladnie ten sam. moc tez podobna[br]Dopisany: 10 Styczeń 2010, 23:49_________________________________________________350Z miala moc

286KM 300KM i 313KM ( to juz byl ciut inny silnik.. na sam koniec produkcji )

Tak ale musisz wziasc pod uwage ze nikt zetka nie bedzie ruszal jak dziadek tylko zawsze powyzej 2 tys obrotow go kreca a ja mam leciutka noge wiec krece go do 2 tys i kolysam sie na autostradzie :) nie powiem bo jak sa chetni na swiatlach to nie odpuszczam ale moje spalanie to 13-15l po miescie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierze :) ze przy delikatnym obchodzeniu sie z gazem mozna takie uzyskac ....

fakt ze przeznaczenie g35 sedana i 350z jest zasadniczo inne

najfajniesze jednak jest to ze ... zmieszcza ci sie 20" bez problemu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wierze :) ze przy delikatnym obchodzeniu sie z gazem mozna takie uzyskac ....

fakt ze przeznaczenie g35 sedana i 350z jest zasadniczo inne

najfajniesze jednak jest to ze ... zmieszcza ci sie 20" bez problemu :kox:

Pewnie ze tak

A tu znajomego coupe 2003 rok biegowka uzyskal tkai wynik

spalanie.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...