Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

po zmianie z rns-d na rns-e wszystko smiga i na fisie wyswietla lecz nie komunikuje sie z vagiem:confused:w kostce od rns-d byl pin k-bus a do rns-d potrzebny jest w tym miejscu k-line czy to moze byc powodem braku komunikacji?

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

k-line k-bus to to samo :wink: z tym że k line w rns-e jest w kości B L diagnosis, mi rns-e przy vag com 3.11 nie latała ale vcds lite ruszyła od strzała

Opublikowano
mi rns-e przy vag com 3.11 nie latała ale vcds lite ruszyła od strzała

O ja tak samo mam.

Opublikowano

najlepsza wersja to vcds 10.6 tylko trzeba mieć pod nie kabel , ale tym to wszystko zakodujecie :hi:

Opublikowano

Najlepsza najnowsza 12.12 :)

Opublikowano
Najlepsza najnowsza 12.12 :)

chyba nie wiesz co mówisz : mam ją teraz i połowy kodowań nie ogarnia nie mówiąc już o zrobieniu logów ! porażka a nie najlepsza. :facepalm:

Opublikowano

Ori kabel na najnowszym sofcie nie ogarnia? Ja do tej pory nie mialem problemow, swoj 10.6 przez pomylke uwalilem i juz niestety jest nie do zdobycia :/

Opublikowano
Ori kabel na najnowszym sofcie nie ogarnia? Ja do tej pory nie mialem problemow, swoj 10.6 przez pomylke uwalilem i juz niestety jest nie do zdobycia :/

no ja właśnie też nie moge wyczaić nigdzie 10,6 a tak za nim tesknie. Wszystko można było zrobić a teraz :thumbdown:

Opublikowano

jak by ktoś kiedyś miał problem z kodem pin do ledzika to służę pomocą , only 27 funcików i wsio ogarnięte na cymuś :kox:

nowy laser + pin i ledzik już lata w autku :jerk:

Opublikowano
jak by ktoś kiedyś miał problem z kodem pin do ledzika to służę pomocą , only 27 funcików i wsio ogarnięte na cymuś :kox:

nowy laser + pin i ledzik już lata w autku :jerk:

no to piknie :)

Opublikowano

no ale ten co próbowałem mu wgrać pl menu nadal czeka na reanimacje , ori płytka nie pomogła :kwasny:

Opublikowano

Sciagnij tego torrenta i wypal

Opublikowano

do tego trzeba mieć nagrywarkę dvd :kwasny: i ten program z torenta jest do starszych modeli RNS-E i raczej ledzika nie ruszy :thumbdown:

dostałem namiary na innym forum gdzie ogarniają takie sprawy

RNS-E 2010 - Polskie Menu - Nauczymy Twoje Auto Języka Polskiego !

pisałem do nich i reanimacja kosztowała by 350zł plus wysyłka do i z PL

Opublikowano

Zapytam gościa co mi pl do leda wgrał skolko taki interes.

Opublikowano

To nienajgorzej 350 zlociszy z wysylkami

Opublikowano

Za wgranie pl 350 zł?

Opublikowano

350zł za naprawienie tego

ez9t.jpg

:kox::kox:

Opublikowano
Zapytam gościa co mi pl do leda wgrał skolko taki interes.

Sie samemu wgrywa ;) kilka minut trwa taka operacja.

Opublikowano
To nienajgorzej 350 zlociszy z wysylkami

plus wysyłki :decayed:

około 160zł w dwie strony , to z naprawą wychodzi 510zł :kwasny:

---------- Post dopisany at 18:58 ---------- Poprzedni post napisany at 18:56 ----------

Zapytam gościa co mi pl do leda wgrał skolko taki interes.

Sie samemu wgrywa ;) kilka minut trwa taka operacja.

mam wrażenie jak by tu każdy pisał o czym innym

pl menu to nawet kalkulatorem można wgrać , mi chodzi o flaszowanie sytemu jak się coś uwali

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.