Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Co Ty żeś kuźwa znowu wymyślił:whistling::slina:

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 801,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wyrwałem leda z audi R8

w67.JPG

za całe 150F :polew::polew::polew::polew::polew::kox::kox:

Opublikowano

Ty to potrafisz spier....wieczór:facepalm::grin::grin:

Opublikowano

Ale gosc :)

Opublikowano
wyrwałem leda z audi R8

http://img32.imageshack.us/img32/740/w67.JPG

za całe 150F :polew::polew::polew::polew::polew::kox::kox:

Gratuluję. A jak chcesz go upakować do A4?

Opublikowano

Przeciez on to kupil ze shandlowac, u siebie juz ledzika ma :)

Opublikowano
Przeciez on to kupil ze shandlowac, u siebie juz ledzika ma :)

Dokładnie ;)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

Panowie co trzeba zrobić żeby kierownica MF obsługiwała NAVI?? U mnie przy wybieraniu adresu nie działa sterowanie z kierownicy :(

Opublikowano

No musisz navi zakodowac pod mf

Opublikowano

nie ma możliwości, abyś mógł kierownicą ustawić sobie adres w nawigacji, jedynie przez pokrętło w rns-e...

chyba, że wgrasz i zamontujesz sobie SDS-a, to wtedy będziesz miał wybieranie głosowe

Opublikowano
nie ma możliwości, abyś mógł kierownicą ustawić sobie adres w nawigacji, jedynie przez pokrętło w rns-e...

chyba, że wgrasz i zamontujesz sobie SDS-a, to wtedy będziesz miał wybieranie głosowe

Dokładnie ale i tak mając SDS to komendy obsługiwane są w j.angielskim:wink:
Opublikowano

Kupiłem i zamontowalem RNS-E, ma on PL menu i moje pytanko, skąd wziąć mapę PL do niego żeby czegoś nie popsuć?

Opublikowano

Nie ma map PL

Opublikowano
Kupiłem i zamontowalem RNS-E, ma on PL menu i moje pytanko, skąd wziąć mapę PL do niego żeby czegoś nie popsuć?

zagadaj do H4mm3R

Opublikowano
nie ma możliwości, abyś mógł kierownicą ustawić sobie adres w nawigacji, jedynie przez pokrętło w rns-e...

chyba, że wgrasz i zamontujesz sobie SDS-a, to wtedy będziesz miał wybieranie głosowe

W takim razie jakie funkcje navi można sterować z kierownicy??

Opublikowano
nie ma możliwości, abyś mógł kierownicą ustawić sobie adres w nawigacji, jedynie przez pokrętło w rns-e...

chyba, że wgrasz i zamontujesz sobie SDS-a, to wtedy będziesz miał wybieranie głosowe

W takim razie jakie funkcje navi można sterować z kierownicy??

Sterowanie: głosem, przewijanie muzyki, przełączanie utworów, przełączanie stacji radiowych, odpalenie sds-a, obsługa książki tel...
Opublikowano
nie ma możliwości, abyś mógł kierownicą ustawić sobie adres w nawigacji, jedynie przez pokrętło w rns-e...

chyba, że wgrasz i zamontujesz sobie SDS-a, to wtedy będziesz miał wybieranie głosowe

W takim razie jakie funkcje navi można sterować z kierownicy??

Sterowanie: głosem, przewijanie muzyki, przełączanie utworów, przełączanie stacji radiowych, odpalenie sds-a, obsługa książki tel...

Czyli to wszystko u mnie działa :naughty: Myślałem, że korzystając z MF można sterować wszystkimi funkcjami navi, w tym wybór adresu czy zoom mapy

Opublikowano

No niestety, ale zauważ że jak używasz navi to rolkami możesz dalej sterować np. radiem więc nie jest chyba takie złe rozwiązanie...navi i tak ustawiasz raz a potem już sobie działa:wink:

Opublikowano

navi mozna sterowac za pomoca sds-a ,wybór adresu itd:wink:

Opublikowano

Ktoś podpowie jak przyciszyć RNS-E? Za każdym razem po przekręceniu zapłonu radio ma ustaloną głośność i dla mnie jest za głośno.. za każdym razem muszę ściszyć.

VAG-iem? jakieś bliższe wskazówki?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.