Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy zapewne było toi już poruszane, ale wątek ma prawie 200 stron i całego jeszcze nie doczytałem, lecz szukam :)

Sprawa jest tego rodzaju, że mam podłączony telefon z RNS-E przez Bluetooth, i gdy wsiadam do Audi, to on mi się automatycznie łączy, no i jest taki dźwięk, jak by gong... Ale on jest strasznie głośny, tego nie da się ściszyć trochę? :/

To samo gdy dzwonię, strasznie głośno jest... Nie mam kompa niestety... Ktoś pomoże? :) Z góry dzięki :)

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Dzwieku nie zmienisz. On tam zawsze bedzie cie straszyl. A jak dzwonisz to mozesz z kierownicy uciszyc rozmowe

bart[emoji769]

Opublikowano

Ajajajajaj... ;/ Gdy wsiadam do auta i się łączy też jest głośno... i to naprawdę głośno...

A coś takiego dziś znalazłem...?

http://zapodaj.net/9748d9ff88c79.png.html

Opublikowano

To wlasnie tego gonga sie zciszyc nie da. Sam bym to zciszyl 8 lat temu

bart[emoji769]

Opublikowano

No to pięknie :facepalm:

Opublikowano

Koledzy zapewne było toi już poruszane, ale wątek ma prawie 200 stron i całego jeszcze nie doczytałem, lecz szukam :)

Sprawa jest tego rodzaju, że mam podłączony telefon z RNS-E przez Bluetooth, i gdy wsiadam do Audi, to on mi się automatycznie łączy, no i jest taki dźwięk, jak by gong... Ale on jest strasznie głośny, tego nie da się ściszyć trochę? :/

To samo gdy dzwonię, strasznie głośno jest... Nie mam kompa niestety... Ktoś pomoże? :) Z góry dzięki :)

podczs gdy ktoś do ciebie dzwoni w tym czasie ściszaj dźwięk przyciskami na kierownicy, powinno pomóc.

P.S. Niech zgadnę , telefon to Samsung ?? Z Sony nie ma takiego problemu :)

Opublikowano

No własnie to Xperia Z1...

Takie głośne dźwięki zależą od telefonu?

Opublikowano

No własnie to Xperia Z1...

Takie głośne dźwięki zależą od telefonu?

Kurde, miałem Xperię T , Z, Z1 mam teraz Z2 i zawsze miałem cichy sygnał. Brat z Samsungiem ma też bardzo głosny dźwięk. Próbowałeś ściszać przyciskami na kierownicy ??

Opublikowano

Ściszam za każdym razem, i zawsze wraca do swoich poprzednich (zapewne domyślnych) ustawień :/

Opublikowano

No własnie to Xperia Z1...

Takie głośne dźwięki zależą od telefonu?

a gdzie tam od telefonu. Zawsze jest tak samo.

Model tel nie ma tu nic do "gongu"[emoji12]

bart[emoji769]

Opublikowano
  • Autor

pany jest gdzieś opis konwersji starego rns-e na nowszego ?

Opublikowano

Jak to starego rnsa na nowszego? A co tam ma jakas konwersja byc robiona?

Opublikowano
  • Autor

no jak się dobrać do ramki żeby ją zamienić bo jak wiadomo ten nowszy nie wychodził w B7...

Opublikowano

no jak się dobrać do ramki żeby ją zamienić bo jak wiadomo ten nowszy nie wychodził w B7...

Ale w exeo tak i pasuje P&P :wink:

Opublikowano

Rnse ledowy jak i lcd wchodzi jak noz w maslo w b7

Opublikowano
  • Autor

a logo startowe ?


poza tym ja ją chcę do C5

Opublikowano

Witam Mam pytanie RNSE nie ledowy to taki z tym czerwonym wyświetlaczem ?? Bo się nie orientuje czy każdy kolorowy to LEDOWY już ??

Pozdrawiam

Opublikowano

Ledowy z przyciskiem MEDIA, lcd tez byl kolor.

Aaaa no to chyba ze do A6 chcesz ja wstawiac, to juz inna sprawa

Opublikowano

przekładka panela tak samo jak w starej wersji trzeba pruć cały front razem z ekranem.

Witam Mam pytanie RNSE nie ledowy to taki z tym czerwonym wyświetlaczem ?? Bo się nie orientuje czy każdy kolorowy to LEDOWY już ??

Pozdrawiam

Ledowy ma przycisk media tak można je zewnętrznie odróżnić zwykła zaś cd/tv

Opublikowano

Hej pytanie pytanko takie w sumie kilka :

Mam Audi A4 B7 ze stanów z "płetwą-anteną" na dachu i RNS'E w środku( podejrzewam , że nie fabryczny ) .

Muszę dokupić taki wzmazniacz

http://a4-klub.pl/in...-a4-b6b7-sedan/

( jeśli tak jak go podłaćzyć do radia ?? ) czy mam ten wzmacniacz??

Druga pytanie mogę RNS'E podłaćzyć pod tą płetwę ??

Jak to się robi ??



Dzisiaj mija siedem dni od zakupu A4 wie uczę się dopiero proszę o wyrozumiałośc bo domyślam sie ,że nie raz padło takie pytanie ale szukałem z 2 godz w róznych tematach i lipa


Pozdrawiam

Edytowane przez bartekzks

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.