Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż i kodowanie nawigacji RNS-E w Audi A4 B6/B7 od A do Z

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Podpowiecie jak zmienić język obsługi głosem, u mnie nawija po francusku...

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 803,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Chodzi Ci o sds? Jesli tak to masz w opcjach

Opublikowano

Podpowiecie jak zmienić język obsługi głosem, u mnie nawija po francusku...

Kodowanie Bluetooth

00xxx?x: JĘZYK (OBSŁUGA GŁOSOWA)

0 - Obsługa głosowa wyłączona lub sterowana przy pomocy zewnętrznego sprzętu (np. RNS-E)

1 - niemiecki

2 - angielski (UK)

3 - francuski

4 - włoski

5 - hiszpański

7 - angielski (US)

9 - obsługa głosowa wyłączona

Opublikowano

Panowie jest awaria , wkładam płyte do RNS'a z mapami a tu takie coś :

http://wrzucaj.net/images/2015/03/04/n1.jpg

http://wrzucaj.net/images/2015/03/04/n2.jpg

http://wrzucaj.net/image/Nfy

co jest nie tak ?? Navi kauput ??

POMOCY !!

Opublikowano

Laser kaput

Opublikowano

Opłaca się wymieniać sam laser ( w ogóle jest taka możliwośc albo naprawiać ) czy lepiej całe NAVI kupić ??

dzięki za syzbką odp chociaż nie to chciałem usłyszeć :kwasny:

Edytowane przez bartekzks

Opublikowano

Oplaca sie, dla mnie tak bo sam umiem to zrobic, ale i tak koszt mniejszy niz wymieni navi, ostatecznie wymien naped bedzie szybciej

Opublikowano

Panowie jest awaria , wkładam płyte do RNS'a z mapami a tu takie coś :

http://wrzucaj.net/images/2015/03/04/n1.jpg

http://wrzucaj.net/images/2015/03/04/n2.jpg

http://wrzucaj.net/image/Nfy

co jest nie tak ?? Navi kauput ??

POMOCY !!

Rozumiem że mapy wcześniej działały lub działają na innym RNS-E

Opublikowano

Panowie jest awaria , wkładam płyte do RNS'a z mapami a tu takie coś :

http://wrzucaj.net/images/2015/03/04/n1.jpg

http://wrzucaj.net/images/2015/03/04/n2.jpg

http://wrzucaj.net/image/Nfy

co jest nie tak ?? Navi kauput ??

POMOCY !!

Rozumiem że mapy wcześniej działały lub działają na innym RNS-E

tak , z płytą z MP3 czasem też jets problem się przycina

jest jakiś filmik lub instrukcja jak wymienić laser bo czuje ,że mnie to czeka

Opublikowano

panowie, probuje rozgryzc czemu rns-e led przeskakuje mi niektore utwory mp3, bitrate napewno nie przekracza 320, czy dlugosc mp3 przeszkadza w odtworzeniu w navi? np jesli ma prawie 2h ?

Opublikowano

mam podobnie, wrzucałem do różnych folderów i pod różnymi nazwami, za cholere nie chcę danego utworu odtworzyć

Opublikowano

Tez sa dlugie?

Opublikowano

Przeskoczy plik nawet jak nazwe wyswietla? Chyba juz to zreszta probowalem i lipa

Opublikowano

Hmmm, sprawdze to ale wydaje mi sie ze juz to probowalem, a z dlugoscia samej empe3 nie ma ograniczen?

Opublikowano

Mam pytanie techniczne w końcu udało mi się zakupić i uruchomić RNS -e w mojej A4 ale nie mam map. Po ich nagraniu mam tylko napis o wersji softa.

Doczytałem że muszę mieć nagrywarkę z funkcja book .... i tu moje pytanie czy do laptopa tez taką nagrywarkę kupie czy nie lub czy mogę jakoś zrobić aktualizacje aktualnej nagrywarki aby ta funkcja zadziałała ?

Teraz mam laptopa Dell E6430 i napęd TS-U633

Opublikowano

Az kurde zaraz pojde i sprawdze normalnie.

Z tymi mapami to mozesz zewnetrzny naped kupic i heja, zupgradeowac istniejacej wypalary to tak nie bardzo

Opublikowano

Nie wiem, znajde jakis edytor czy cus i porownam te pliki bo juz sam nie wiem, wyciagnalem karte i ogole te pliki ale z tego co widze to podobne dlugosci jedne dzialaja a inne nie ech

Opublikowano

ok z zewnętrznych jaki w normalnej cenie polecacie ? choć fajnie było by w lapku wymienić na coś kompatybilnego

Opublikowano

Jest gdzies lista, ale czy sa tam takie pod lapki to nie wiem, raczej to stare modele z desktopow. Kumpel ma pioneera i dobrze nagrywa.

Co do plikow to poskracalem nazwy i dupcia zbita, dalej przeskakuje... Why?! Kurrrrrde!

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.