Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus

• Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

witam , od kilku godzin jestem szczęśliwym posiadaczem rns

wszystko pięknie ładnie tylko mój telefon łączy sie z ori BT lecz ja w głośnikach nic nie słyszę o co cho??? w poprzednim radiu concertII nie było tego problemu ktoś pomoże??? ;(

witam , od kilku godzin jestem szczęśliwym posiadaczem rns

przekodowales navi??? no i bt w razie potrzeby mniemam ze micro masz prawidlowo podlaczone i ze tak bylo ze starym radiem ze smigalo na tych ustawieniach -- jedynie co sprawdz jakie masz ustawienia bt bez sdsa powinny byc 0001811

niestety nie kodowałem jeszcze narazie podłączyłem tak na szybko bo klimatronika szukam.

"rnse poustawiaj w setup glosnosci " - czy mógłbys jaśniej bo nie bardzo kumam co mam zrobić

jak nie przekodowales to nie ma prawa chodzic jesli ma inne kodowanie to chyba jasne

w setup ustawiasz glosnosci poszczegolnych funkcji jak navi telefon i sds

najpierw przekoduj wlasciwie navi bo jak byla z auta ktore mialo bose albo jakas inna konfiguracje to nie bedzie chodzilo i finito!

w setup ustawiasz glosnosci poszczegolnych funkcji jak navi telefon i s

ziomek i to wystarczy bez rozcinania kabli jakiś przełączeń?

w setup ustawiasz glosnosci poszczegolnych funkcji jak navi telefon i s

ziomek i to wystarczy bez rozcinania kabli jakiś przełączeń?

zaczynasz od d*py strony zrob kodowanie a potem postuj czy cos ci dziala lub nie bo tak zasmiecasz temat wydaje mi sie ze we wczesniejszych wypowiedziach jasno sie wyrazilem???

opcja "szukaj" na tym forum to porażka a temat rzeka wiec przepraszam ze zapytam jeżeli już było wcześniej Czy kupując RNS-E z US potrzeba jakiś specjalnych kodowań lub innych zabiegów??

zmiana softu. robilem cos takiego

RNS-E z US sprzętowo różni się tylko jednym napisem na klawiszu multimedialnym. Poza tym to dokładnie taki sam sprzęt. Oczywiście żeby działała u nas poprawnie trzeba ją odpowiednio przekodować. W przeciwnym razie nie będzie czytać płyt z mpami europejskimi i nie będzie odbierać wszystkich stacji FM.

ok a czy jest gdzieś jakiś pełny opis jak przerobić navi w fisie B7 na RNS-E i czy każda RNS-E Będzie obsługiwać SDS-A i BT

jak przerobić? PRzecież to dwa oddzielne urządzenia.

Obsługiwać BT będzie jeśli dokupisz moduł BT i podłączysz.

SDS też będzie działał, zależy od wgranego softu.

nie do końca precyzyjnie się zapytałem mam już ori BT oraz Multi kierownice Do tego navi w fis-ie obsługiwana takim pokrętłem kolo łokietnika. A teraz chce zainstalować RNS tak żeby obsługiwał wszystko.

Taka operacja jest jak najbardziej możliwa.

Witam . jakiś czas temu posiadałem w swoim Audi A4 B6 nawigacje RNS-D ale ostatnio skradziono mi ja wraz z zmieniarką.. :/

teraz chciałbym kupi nową i czy jest możliwośc zamontowania zamiast RNS-D nowszą RNS-E ? oraz czy opłaca sie taka zamiana, czy nie bedzie problemów z tym.

Auto mam z 2003 r.

dziekuje i pozdrawiam

bez problemu, trzeba tylko przełożyć CANy i zamontować adapter ISO2 oraz antenowy

Dziś kurierem przyjechała do mnie RNS miała być z przejściówką ale chyba coś nie wyszło :wallbash: Dos talem takie coś trochę chyba wybrakowane

Z tego co widzę to brakuje dwóch złączy w tej kostce. Da się coś z tym zrobić czy można tym tylko w szpaki rzucać ????

ThUjJ.jpg

Najgorsze ze skasował mnie za to 45zl :gwizdanie: :wallbash: jak by nie było przejściówka jest :wallbash: