Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Mam problem ze ściagnięciem kontaków i spisu telefonow przez RNS-E z nowego telefonu...chodzi o xperie T z Androidem 4.1.2

Na wcześniejszym Samsung Wave z systemem Bada wszystko dzialało...kontakty, polaczenia wybierane, odebrane badź nieodebrane. Natomiast na Adroidzie BT działa, łączy się ale kontaktów i spisu połączeń z telefonu nie importuje. Jest to moj pierwszy telefon z androidem.
Dodam ze moduł mam z literą H

Może ktoś miał podobny problem i wie jak udostępnić dane z telefonu

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam

Mam problem ze ściagnięciem kontaków i spisu telefonow przez RNS-E z nowego telefonu...chodzi o xperie T z Androidem 4.1.2

Na wcześniejszym Samsung Wave z systemem Bada wszystko dzialało...kontakty, polaczenia wybierane, odebrane badź nieodebrane. Natomiast na Adroidzie BT działa, łączy się ale kontaktów i spisu połączeń z telefonu nie importuje. Jest to moj pierwszy telefon z androidem.

Dodam ze moduł mam z literą H

Może ktoś miał podobny problem i wie jak udostępnić dane z telefonu

Pozdrawiam

Żeby kontakty i spis połączeń wskoczyły do RNS-E musisz odblokować telefon (wyświetlacz)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pamiętam jaka mam literkę na module BT ale u mnie ściąga jedynie kontakty które są na karcie sim. Więc możesz spróbować wybrane kontakty skopiować na sim kartę i wtedy spróbować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

A co jeśli vcds nie łączy się z dołożonym RNS-em? Zmieniłem z 1din w B7 i navi działa ale nie mogę przekodować bo w nawigacji ani w radiu nie wykrywa radia. Próbowałem z 2 kablami.

Nie trzeba jakichś pinów przepinać? Nawi łączy się przez CAN czy K? Przejściówka iso-iso2 z allegro.

Edytowane przez cinkers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

A co jeśli vcds nie łączy się z dołożonym RNS-em? Zmieniłem z 1din w B7 i navi działa ale nie mogę przekodować bo w nawigacji ani w radiu nie wykrywa radia. Próbowałem z 2 kablami.

Nie trzeba jakichś pinów przepinać? Nawi łączy się przez CAN czy K? Przejściówka iso-iso2 z allegro.

A przepinałeś coś w przejściówce? Na pewno trzeba przepiąć. Ile przejściówek miałem w ręce, każdą trzeba było sprawdzić i po przepinać pod RNS-E.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

A co jeśli vcds nie łączy się z dołożonym RNS-em? Zmieniłem z 1din w B7 i navi działa ale nie mogę przekodować bo w nawigacji ani w radiu nie wykrywa radia. Próbowałem z 2 kablami.

Nie trzeba jakichś pinów przepinać? Nawi łączy się przez CAN czy K? Przejściówka iso-iso2 z allegro.

A przepinałeś coś w przejściówce? Na pewno trzeba przepiąć. Ile przejściówek miałem w ręce, każdą trzeba było sprawdzić i po przepinać pod RNS-E.

No właśnie nic nie przepinałem w przejściówce. Wcześniej nie znalazłem na ten temat informacji, że trzeba na to spojrzeć.

Rozumiem, że K-line powinien być osadzony w Quadlocku w B5 ? A gdzie jest w standardzie przy radiu 1din? C7? Lub kolor kabla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy wy też uważacie, że przy spolszczeniu ktoś niepotrzebnie wstawił słowo ulica przed nazwą ulicy? W tym momencie na FISie wyświetla mi się np. "Ulica Jana Pa" bo reszta się nie mieści na wyświetlaczu, można by zaoszczędzić sporo miejsca wstawiając tam po prostu ul. ...:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wypaliłem płytkę z 2014 mapami i za każdym razem

Jak navi sie uruchomi to trwa proces aktualizacji po czym mapy

Działają.. To chyba nie jest normalne? Moze złe wypalona plyta?

Wczesniej mialem 2008.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy trzeba kupować antenę GPS przy przejściu na rns-e posiadając tą małą navi sterowaną przyciskami w tunelu środkowym ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Przy okazji naprawy wyświetlacza w RNS zauważyłem, że z podłączeniem RNSa jest coś nie tak. Mianowicie mam 2 wtyczki niebieskie i 1 zieloną a przecież są tylko 2 wejścia na takie wtyczki więc jedna była nie podłączona. Z tyłu kosza upchany był adapter do ipoda i to właśnie z niego idzie druga niebieska wtyczka. Mam BOSE. Czy tu czegoś jeszcze brakuje ? I jak powinien być podłączony ten adapter żeby wszystko działało ? Przy takim podłączeniu jak na foto wszystko gra ale adapter nie działa. Z góry dzięki za pomoc

321e50984e738e4cm.jpg 12922d7e1ae7ae1fm.jpg

Edytowane przez bart3kk
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale w RNSie nie ma już miejsca na taką wtyczkę, jest tylko na tą brązową z głośników bez BOSE a tam są płaskie piny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, mam wpiętą zmieniarkę. Da radę zrobić tak żeby działało to i to czy muszę podłączyć albo zmieniarkę albo ipoda ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W TT, A3 i R8 jest ta funkcja, jak widać da się to zaadaptować do A4. Jest nawet opcja kamery...

http://youtu.be/zm5zGgisHZU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W A3 8P zrobiłem to bez problemu :) tam juz jest ORI Gateway

Widze ze kamerka tez jest ORI ( filmik) z R8 tylko nie do zdobycia uzywka :kwasny:

PDC_RNS_E_001.jpg
PDC_RNS_E_002.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...