Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Hmm bo ja mam 750 tylko ja mam z polskim menu i może dlatego, sprawdzę do ledowej jaki jest najnowszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LEDA rozpoznasz z zewnątrz po przycisku MEDIA - drugi od lewej.

Albo po numerze czesci - stara ma końcówkę 192 a nowa 193.

I tak jak koledzy pisza- sa rożne numery wersji softu do obydwóch .

Co do polskiego menu to jak masz i chcesz aktualizować to musisz płytkę przerabiać zeby ci aktualizacja nie wykasowala PL -menu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polski ma dokładnie 0750 do najnowszego LEDA z softem 0220 polskiego menu nie widziałem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak wsadziłem mapę z 2014 roku i potem płytkę z pl menu i mam SW 750 a HW 70 to wsio ok i nic nie grzebac?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie mam jak w concert 3 ustawiania średnich tonow i myślalem że po aktualizacji softu dojdą te funkcje i że mam coś nie tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo jak piszą w sofcie do LCD 0650 powinna byc regulacja średnich tonów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piszą że w sofcie 0650 została dodana taka opcja. Ja nie wiem bo mam wersję LED.

Udało się

Zmieniłem za pomocą VAGa w adaptacjach nawigacji kanał 97 opcję na 1. Następnie nie wyłaczając radia dołaczyłem tylko kabel i wsadziłem płytę z oryginalnymi mapami. Po chwili nawi zassała update i przywróciła mi soft 0200. Teraz jedyne sciągam mape z 2014 gdzie jest update , bo mam mapy 2014 z fotoradarami ale na nich update nie idzie. Dlatego ściągam tylko DVD2 z Polska bez fotoradarów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co mi się wydaje to mapy 2014 nie zawierają aktualuzacji softu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawierają te z dołączonymi fotoradarami. Te oryginalne bez fotoradarów mają aktualizację...

EDIT

Mam pytanko do was... Bo w mojej nawi cały czas się coś kręci szumi. Jak zgasze auto wyjmę kluczyk i wysiąde to słychać cały czas... Jakby wentylator jakiś albo CD. Dziś po nocy wsiadłem i dalej słychać było zanim przekręciłem kluczyk... Boje się aby nie brało za dużo prądu aż kiedyś nie odpalę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej mam problem z wgraniem softu. Wypalilem plytke wzucam do navi, widzi ja ale instalacja nie rusza..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zawierają te z dołączonymi fotoradarami. Te oryginalne bez fotoradarów mają aktualizację...

EDIT

Mam pytanko do was... Bo w mojej nawi cały czas się coś kręci szumi. Jak zgasze auto wyjmę kluczyk i wysiąde to słychać cały czas... Jakby wentylator jakiś albo CD. Dziś po nocy wsiadłem i dalej słychać było zanim przekręciłem kluczyk... Boje się aby nie brało za dużo prądu aż kiedyś nie odpalę...

Jeżeli wszystko masz dobrze podłączone to normalne zachowanie navi...zawsze po otwarciu drzwi navi na chwile się uaktywnia a po chwili odstawia się spowrotem...więc nie ma obawy ale dla pewności po wejściu do auta zamknij drzwi i nic nie rób poczekaj dłuższą chwilę i zobacz czy navi przestanie szumieć ;)

memory five wladi i wszystko jasne :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RNS-E szumi, gdyż z tyłu po lewej stronie ma wiatrak chłodzący navi. Działa on przez chwilę po wyłączeniu navi (lub zgaszeniu silnika) i przy włączeniu zapłonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej mam problem z wgraniem softu. Wypalilem plytke wzucam do navi, widzi ja ale instalacja nie rusza..

udało się :) nagrałem programem nero jako iso i poszło :) teraz vim hack :naughty: zeby to zrobić muszę spisać sobie jakieś dane ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dalej mam problem z wgraniem softu. Wypalilem plytke wzucam do navi, widzi ja ale instalacja nie rusza..


udało się :) nagrałem programem nero jako iso i poszło :) teraz vim hack :naughty: zeby to zrobić muszę spisać sobie jakieś dane ?

Tu masz info: http://a4-klub.pl/index.php?/topic/6986-nawigacja-rns-e-od-a-do-z/?p=134443 :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...