Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

2. aby dokładnie RNS-E określała naszą pozycję musimy podać rozmiar kół :

STG 56 -> Adaptation -> Function 10

-> Channel 001 (Tires)

tabela rozmiarów opon na str. de.openobd.org - eigendiagnose im vag-konzern

w moim przypadku dla koła 235/40/18 była to wartość 1967

Link w podanym poście nie śmiga. Ma ktoś jakieś listy jakie wartości mają poszczególne rozmiary kół?

http://a4-klub.pl/warsztat-zrob-to-26/nawigacja-rns-e-7428/index87.html#post3480629 :wink:

Proponuję któremuś z modów dodać to do pierwszego posta tematu.:hi:

Juz wrzucam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W sterowniku radio/nawigacja 56 mam kodowanie 0301111, natomiast w 77 telefon 0011822

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sterowniku radio/nawigacja 56 mam kodowanie 0301111, natomiast w 77 telefon 0011822

no i wsio jasne, 3 od konca w kodowaniu navi ma byc 7 i ostatnia 5 jak masz multifunkcje.

daj znac czy pomoglo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i jest polowicznie tzn. Na rns-e wyświetla wszystko natomiast nie mam funkcjonalności przycisku MODE na kierownicy natomiast pokrętło na kierownicy zmienia tylko kawałki utworów a nie mam spisu tel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kodowaniem, przed założeniem rnsa wszystko dzialalo miód malina. Przycisk mode, wyszukiwanie poprzez pokrętło na kierownicy, rozpoczyna nie i kończę nie rozmowy po wciśnięciu pokretla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W adaptacji na kanale 62 mam 21 natomiast w zestawie wskaźników 17 mam 0007001

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak myślałem i w międzyczasie zmieniłem, myślałem że to ma wpływ na strzałki przy NAVI na fisie

---------- Post dopisany at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany at 11:28 ----------

No i to było to kolego. Parę dni temu jak kodowaniem rns żeby mi widział strzalki na fis to dałem z 23 na 21 sugerując się 1 strona opisu pomimo że wg mojego dodawania powinienem mieć 23. Nie miało to wpływu na strzałki ale nie zwróciłem uwagi i przez to utraciłem funkcjonalność telefonu na fisie. W każdym razie chyba jest ok, dziękuję Ci bardzo za czas i cierpliwość gdy się kiedyś spotkamy to Cię opije.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam Audi A4 2007 rok z fabrycznym radiem 2-DIN Concert, już z nowszą instalacją P&P do montażu RNS-E oraz fabrycznym bluetooth. Wywaliłem Concerta, zakupiłem RNS-E, chce wszystko połączyć do kupy oraz odblokować SDS'a. Tylko mam jeden problem. Do PINu C7, gdzie mam pociągnąć MIC+ mam wpięty konektor z zielono/niebieskim przewodem, który w Concercie był oznaczony K- LTG. Za co odpowiada ten przewód? Czy mogę go po prostu wyciąć i wstawić w jego miejsce MIC +?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że nie mam w ogóle kostki B :) mam A, C i D a kostka B jest pusta we wtyczce :) jakoś po CANie nie uda się połączyć VCDS'em z RNS-E? Koniecznie musi być podłączona Linia K?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To lipa :) może w ASO dostanę albo podepnę pin bezpośrednio pod RNS-E :) dzięki za pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W ASO dostaniesz za pare groszy ta niebieska kostkę.

BTW- nikt mi nie pomoże?

Panowie- ma ktoś pomysł jak sprawdzic czy antena gps działa poprawnie?

Czasami bez powodu pokazuje na RNS e jakbym sie kręcił autem w kółko...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moment- sprawdze zaraz...

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:07 ----------

8

Ale ma razie pokazuje ok. Muszę chyba sprawdzic to jak zacznie wariować ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w serwisie po wyjmaki do rnsa i pan odrazu powiedział że to są akcesoria montażowe i tego nie sprzedają. Jak wyjechałem mu z nr i że normalnie to można kupić zaczerwienił się, kazał podać nr, sprawdził i zamówił mi komplet 4 szt. :grin:

Komplet 4 szt ma nr: 8E0 051 530

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...