Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz kodowanie Nawigacja RNS E od A do Z AUDI Navigation Plus


alvaro

Rekomendowane odpowiedzi

Tak 97 na 1.

Na jakikolwiek soft, ta oryginalna plyta to z jakiego roku ? Nie ma tam 0650?

Zapytaj kolege Domin on ma sprawdzone softy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiesz co auto mam od piątku... i nie zajrzałem na płyte. Ale jesli byłby 0650 to powinien sie wgrać automatycznie jesli u mnie w radiu widniał starszy 0200 a płyta była cały czas w nawi i nic...

Tylko niektórzy z tym problemem co ja piszą ze mimo zmiany VAGiem nie rusza downgrade...

o tego usera Ci chodzi:

http://a4-klub.pl/members/domin-9278/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzn jak leda ? A dokładniej... Bo mowie mało obeznany jestem w temacie. Jak rozpoznać LEDa od LCD ?

A czy mapy są takie same do obu nawi ? A skąd pobrać 0220?

Autko to Seat Exeo z 2010r i w nim była fabrycznie nawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli pewnie jak zapodałem aktualizacje z softem 0650 to uwaliłem ją na amen... :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie nie, przeciez dziala, te mapy czy plyty maja soft zarowno do starszych jak i nowszych rnsow takze tam sie odpowiedni pod twoj wgral

---------- Post dopisany at 09:48 ---------- Poprzedni post napisany at 09:48 ----------

One bardzo podobnie wygladaj, z zewnatrz tak samo nawet, czasem chromowane pokretla byly w ledach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko pytanie czy po zmianie Vagiem tego na 1 ruszy downgrade... Bo obawiam się że nie skoro wielu userów w internecie tak pisze...

Ale ja wgrałem wersje tylko softu 0650... tam nie było innej wersji na płycie.

A gdzie sprawdzę jaki jest do mojej nawi najnowszy soft ? I jak sprawdzę czy moja to LCD czy LED oraz czy jest np nowszy soft od 0200 ten jak piszesz 0220?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A podepnij vaga i zobacz jaki to numer czesci jest i Ci powiem czy led czy lcd.

Po ustawieniu na 1 downgrade musi wziac soft jaki mu tam.podasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ok ale powinienem mieć w takim razie soft dla wersji LCD czyli jak miałem 0200 albo nowszy bo pewnie ten 0650 nie pójdzie...

Vaga podepne po południu bo wtedy będe przy aucie. Tylko czy zwykły tani interfejs VAG taki za 50zł połaczy się z tą nawi ? Takiego używałem w leonie 2002 do diagnostyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze polaczy moze nie, nie testowalem. Jak miales 0200 w navi to na 99% jest to led i 0650 to tam ci sie nie wgra, jak juz to 0220 jest chyba najnowszy ale nie pamietam czy oficjalny czy z pl jezykiem kombinowany, bede zaraz w aucie to lukne jaki jest u mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tylko co w takim wypadku jak wgrywałem 0650 i źle sie wgrał i teraz mam SW X--- ? Nie mam softu 0200 ani nowszego do tych wersji ?

A Ty masz u siebie najnowszy jakiś i masz regulacje średnich tonów ?Czy tylko BASS I TREBEL?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dasz downgrade i wrzucisz ori plytke stara to powinien wrocic do 0200.

Z tego co pamietam to regulacji srednich nie mam, ale zaraz bede jechal do roboty to lukne i napisze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok czekam.

A masz namiary na najnowszy soft ? Zmieniałeś u siebie ? Masz PL ?

Aha i masz w niej mapy 2014 ? Jaki na nich masz soft ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co ja mam navi z PL i juz miala polski soft 0300 ale nie sadze zeby byl oficjalny jako ze te z pl jezykiem widnieja jako wyzsze bo sa kombinowane. Co do dzwieku to mam balans, fader sopran i bas

---------- Post dopisany at 10:24 ---------- Poprzedni post napisany at 10:23 ----------

Mam mapy 2014 ale tam wciaz jest 0220

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha ok. No to kurczę zastanawiam się skąd pobrać sprawdzony polski soft do wersji LED taki jak ty masz 0300?

Mapy masz ze speedcam ? Rozumiem ze radio/auto kupiłeś i juz był polski soft ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyle tzn ile ? Na allegro są po 100zł...

Aha coś pomyliłeś z tym Dominem bo napisałem do niego i napisał że pomyłka... że to nie do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A bo kolega powiedział abym zgłosił sie chyba wychodzi na to do Ciebie po soft do wersji LEDOwej RNS bo nie wiedzac wpakowałem swojej RNS soft 0650 a mam wersje LED i teraz w SW: jest X---

I nie wiem czy uda sie zrobić downgrade i czy takim tanim kablem w adaptacjach zmienie kabał 97 na 1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...