Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Opony zimowe - jakie polecacie?


Hugo

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie nowe opony polecacie w kwocie 1600-1700zl za komplet? 205x55xR16

Uzywane glownie na drogach ekspresowych i autostradach (80% tras). Liczy sie dla przede wszystkim dobra przyczepnosc na suchej i mokrej nawierzchni, cicha praca przy predkosciach 100-180kmh :)

Zastanawiam sie nad Continental TS850, a moze cos jeszcze polecacie z tej półki?

Goodyear UG8. Mam od roku i nie narzekam :)

---------- Post dopisany at 10:30 ---------- Poprzedni post napisany at 10:26 ----------

nie to sa nowki opony zadne uzywki i dlatego sie pytam zy warto je wziasc z tego 2008r

Jak cena na prawde dobra i jeśli była dobrze przechowywana to niczym sie nie rozni od nowej. Bierz i na pewno bedize Ci służyc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 4.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dokładnie różnica na oponie to ile w porównaniu z nową? 40-50zł? na koplecie zaoszczędzisz mysle ze max 150zł jak dobrze poszukasz a będziesz miał świeżynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Google i jedziesz

np te są tańsze, ale i Ty pewnie mialbys je w tanszej cenie...

Goodyear UG Performance 205/55 R16

Opony - osobowe Continental 16 205 55 cena - Porwnanie cen w sklepach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

haha :) no widzisz a pytales czy znamy dobre stronki. Generalnie jesli są one z 2008r, to mysle ze rocznik bieżący będzie niewiele droższy.

Na tych 2008, na pewno tez bedziesz bez problemu jezdził, ale jesli masz zaoszczedzic 150zł to moze warto kupic nowe? Google i cos na pewno znajdziesz

Ja jezdze na UG8 i są bardzo dobre, polecam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oponix.pl - Osobowe zimowe: YOKOHAMA 205/55R16 W.drive V902A 91H w sklepie www.oponix.pl. Kup tanio YOKOHAMA 205/55R16 W.drive V902A 91H

Nokian WR D3 205/55 R16 91 H. Opony Nokian . Oponeo.pl jedzil ktos na tych oponach i czy to zaufana firma

Pirelli SottoZero 2 205/55 R16 91 H. Opony Pirelli . Oponeo.pl

z tych 3 opon jakie wybrac bo tylko te mnie interesuja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wg mnie zdecydowanie Nokian WR D3, chciałem je kupic rok temu, ale w koncu wybralem UG8.

tutaj masz jakiś pierwszy lepszy test, zresztą sam zobacz...

http://www.oponeo.pl/artykul/test-opon-zimowych-w-rozmiarze-205-55-r16-na-sezon-2012-2013

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Szukam opon zimowych 195/65 r15 i po przeczytaniu waszych opini wychodzi że najwiecej osób zachwala UG8

Czy jest coś w podobnych pieniądzach (albo tańsze) które sa lepsze lub przynajmniej porównywalne do UG8??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje opony zimowe do nowo nabytego A4 b8, rozmiar 225/50/R17. Oblatałem wszytskie serwisy w okolicy, w jednym z serwisów gdzie gość miał ogólnie dość tanio w porwónaniu do konkurencji, polecił mi Hankook Winter i concept (500zł szt. ) oraz Uniroyal MS Plus (530zł), powiedział że któreś z tych dwóch by wział. Kusi mnie ten Hankook bo czytałem w AutoBild-e test że to górna półka a w sumie takie oponki montują fabrycznie też w Audikach i BMW na zimę. Co powiecie o tym?? Warto wziąść bo chyba cena dobra ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

Szukam opon zimowych 195/65 r15 i po przeczytaniu waszych opini wychodzi że najwiecej osób zachwala UG8

Czy jest coś w podobnych pieniądzach (albo tańsze) które sa lepsze lub przynajmniej porównywalne do UG8??

Jak chcesz to mam używki UG7, na stalowych felgach w dobrym stanie, bieżnik pozyej 5mm (chyba, moze wyższy), cena 500zł +kw

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki ale stalowe felgi mam, a uzywki jak co to znajomy mi załatwia po 60-80zł z bieznikiem min6mm i rocznikowo max 4 lata

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie potrzebuje opony zimowe do nowo nabytego A4 b8, rozmiar 225/50/R17. Oblatałem wszytskie serwisy w okolicy, w jednym z serwisów gdzie gość miał ogólnie dość tanio w porwónaniu do konkurencji, polecił mi Hankook Winter i concept (500zł szt. ) oraz Uniroyal MS Plus (530zł), powiedział że któreś z tych dwóch by wział. Kusi mnie ten Hankook bo czytałem w AutoBild-e test że to górna półka a w sumie takie oponki montują fabrycznie też w Audikach i BMW na zimę. Co powiecie o tym?? Warto wziąść bo chyba cena dobra ;d

Ponawiam pytanie, potrzebuję opinii o tych oponach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zeszła zimę kupiłem nowy komplet Pirelli SottoZero 2 w rozmiarze 205/50/17 i jak dla mnie są rewelacyjne mieszkam w górach i nie było miejsca żebym nie wjechał, przy szybkiej agresywnej jeździe też pewnie trzymają auto, doskonale się również prowadzą na mokrym. Cena nie jest najniższa ale warto zainwestować, poprzednio miałem Dunlopy M3 i szybko zrobiły się twarde, a te po sezonie bieżnik mają miękki jak je kupiłem i nie ścierają się tak szybko. Polecam je kolegom co lubią szybką jazdę po śniegu:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zima coraz bliżej i musze dokonać wyboru

romiar 195/65 r15

continental ts850 czy UG8 czy nokian wrd3 które nejlepiej??

różnica w cenie ok 40zł wiec na 4 oponach żadna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...