Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Raczej nie jeszcze nie widzialem wiekszej niz 16

Dębica robi tylko letnie Furio w rozmiarze 225/45/17 :wink:

Dzięki kolego, nie wiedziałem. Ale i tak psu na budę bo na lato potrzebuje 18''.

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 545,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie (i Panie :)), cos dobrego, w miare rozsadnej cenie 235/40/18 ??

Opublikowano

Koledzy, proszę o podpowiedź które gumy lepsze do B7 combi w rozm. 205x55x16

1. asymetryczna Nokian WRA3

czy

2. kierunkowa Nokian WRD3

Opublikowano

ja drugi sezon na GoodYear Ultra Grip 7+ :drinks: jest OK .

Opublikowano

A na jakim rozmiarze śmigasz na tych GY UG7+ ?

Opublikowano
Koledzy, proszę o podpowiedź które gumy lepsze do B7 combi w rozm. 205x55x16

1. asymetryczna Nokian WRA3

czy

2. kierunkowa Nokian WRD3

Generalnie A3 są do mocniejszych aut i z racji bieżnika będą na pewno lepsze na suchym...

Opublikowano

Dzięki Seba za podpowiedź.

Widze że też masz bude combi, zatem moje pytanie na jakich gumach jeździsz zimą? Może masz sprawdzone kapcie?

Piszesz że Nokian A3 jest do mocniejszych aut, moja ma 200KM zatem akurat.

Dotychczas auto jeździło na zimówkach asymetrycznych Nexen 235x45x17 i chce poprawić komfort jazdy zimą przechodząc na mniejsze 16` i profil 55.

Opublikowano
A na jakim rozmiarze śmigasz na tych GY UG7+ ?
16"
Opublikowano
Panowie (i Panie :)), cos dobrego, w miare rozsadnej cenie 235/40/18 ??

Ja mam Continental ContiWinterContact TS810 S 235/40R18 ale do tanich nie należą (ok. 1 kPLN/szt) , dobre są Dunlopy Wintersporty i Goodyeary UG7 ale tu też półka cenowa jest pow 1k. Z Tanszych to chyba Falken - coś ok 600-700 pln/szt. , a że masz również mocne auto to jakiekolwiek chinole odradzam ! Raczej przy tej mocy wybieraj to co napisałem powyżej. Zaciski hamulcowe mamy takie same więc poniżej 18" nic ci nie wejdzie.

Opublikowano
Dzięki Seba za podpowiedź.

Widze że też masz bude combi, zatem moje pytanie na jakich gumach jeździsz zimą? Może masz sprawdzone kapcie?

Piszesz że Nokian A3 jest do mocniejszych aut, moja ma 200KM zatem akurat.

Dotychczas auto jeździło na zimówkach asymetrycznych Nexen 235x45x17 i chce poprawić komfort jazdy zimą przechodząc na mniejsze 16` i profil 55.

Ja letnie mam z ori s-line 245/40R18 ale bede przechodzil na 225/45R18 Nokian ZG2 bo w nawet lekkich koleinach jest nieprzyjemnie,

teraz na zimę kupiłem WR A3 225/55R16 ale z racji pogody nie wrzucałem ich na auto, podobnie do caddy mam WR D3 195/65R15 ale tez nie jeżdżone więc tez nie podpowiem.

Ogólnie w ciężkich warunkach zimowych d3 powinny być nieznacznie lepsze, za to na suchym a3 będą lepiej zasuwać :wink:

Opublikowano

Odradzm Falkeny. Dwa sezony na letnich. Auto pływało mimo dobrego zawieszenia i geometri. Bardzo głośnie w porównaniu do Fuldy.

Opublikowano
Panowie (i Panie :)), cos dobrego, w miare rozsadnej cenie 235/40/18 ??

Ja mam Continental ContiWinterContact TS810 S 235/40R18 ale do tanich nie należą (ok. 1 kPLN/szt) , dobre są Dunlopy Wintersporty i Goodyeary UG7 ale tu też półka cenowa jest pow 1k. Z Tanszych to chyba Falken - coś ok 600-700 pln/szt. , a że masz również mocne auto to jakiekolwiek chinole odradzam ! Raczej przy tej mocy wybieraj to co napisałem powyżej. Zaciski hamulcowe mamy takie same więc poniżej 18" nic ci nie wejdzie.

Własnie mysle o Falkenach, pomimo opinii wyzej ze sa kiepskie. Mam na lato 3 sezon i dopiero teraz na jesieni zaczely byc glosne - wyzabkowaly sie

A nie usmiecha mi sie wydawac 1 tys pln na sztuke opony ;/

Opublikowano

Ja mam nowe falkeny...z tego sezonu. Jak dotąd warunki są lekkie i śniegu niewiele było ale jak na śliskie podłoże jest naprawdę dobrze. I wbrew temu co kolega pisze trochę wyżej wogole nie są głośne. Wcześniej jeździłem na Pirelli, dunlopach, goodyearach i wielu innych markowych oponach.

Miarodajna opinie będę miał po pełnym sezonie zimowym-zakładam że śnieg będzie :-)

Jak dotąd Falkeny nie różnią się niczym od innych firmowej...jest dobrze :-)

Wysyłane z mojego GT-I9100 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
J

Jak dotąd Falkeny nie różnią się niczym od innych firmowej...jest dobrze :-)

Po uzytkowaniu kilku kompletow tej firmy doszedlem do tego samego wniosku

Opublikowano

ja właśnie kupiłem nowe oponki dębica frigo 2

Opublikowano

Co wybrać:

1. BRIDGESTONE 205/55 R16 LM30 BLIZZAK -348,00 zł

2. GOODYEAR 205/55 R16 ULTRA GRIP 7+ -346,00 zł

3. UNIROYAL 205/55 R16 MS PLUS 66 -310,00 zł

4. FULDA 205/55 R16 KRIST MONTERO 3 -317,00 zł

5. PIRELLI 205/55 R16 SNOWCONTROL SERIE II -331,00 zł

6. SAVA 205/55 R16 ESKIMO HP -309,00 zł

Potrzebuje taką oponkę, która będzie dawała radę śmigać po nieodśnieżanych drogach.

Opublikowano

2 i 1 w takiej kolejności. Będziesz zadowolony. 6 odpuść.

Opublikowano

Ja jeżdżę juz drugi sezon na Continental WinterContact TS830 i naprawdę polecam.

Opublikowano
Co wybrać:

1. BRIDGESTONE 205/55 R16 LM30 BLIZZAK -348,00 zł

2. GOODYEAR 205/55 R16 ULTRA GRIP 7+ -346,00 zł

3. UNIROYAL 205/55 R16 MS PLUS 66 -310,00 zł

4. FULDA 205/55 R16 KRIST MONTERO 3 -317,00 zł

5. PIRELLI 205/55 R16 SNOWCONTROL SERIE II -331,00 zł

6. SAVA 205/55 R16 ESKIMO HP -309,00 zł

Potrzebuje taką oponkę, która będzie dawała radę śmigać po nieodśnieżanych drogach.

Fulda Kristall Montero 3 - na śnieg kozak, najlepsza wg wielu testów, jeździłem kolegi vectrą i byłem w szoku jak klei na śniegu i chropowatym lodzie...

przy okzaji przyzwoita cena, na GY UG7+ jeżdziłem A3 i były dobre, generalnie droższe opony i wygrywające testy są często po prostu bardziej uniwersalne, są lepsze np. na suchym czy mokrym i niezłe na śniegu, Fulda KM3 na śnieg = bierz śmiało.

Opublikowano
Co wybrać:

1. BRIDGESTONE 205/55 R16 LM30 BLIZZAK -348,00 zł

2. GOODYEAR 205/55 R16 ULTRA GRIP 7+ -346,00 zł

3. UNIROYAL 205/55 R16 MS PLUS 66 -310,00 zł

4. FULDA 205/55 R16 KRIST MONTERO 3 -317,00 zł

5. PIRELLI 205/55 R16 SNOWCONTROL SERIE II -331,00 zł

6. SAVA 205/55 R16 ESKIMO HP -309,00 zł

Potrzebuje taką oponkę, która będzie dawała radę śmigać po nieodśnieżanych drogach.

Fulda Kristall Montero 3 - na śnieg kozak, najlepsza wg wielu testów, jeździłem kolegi vectrą i byłem w szoku jak klei na śniegu i chropowatym lodzie...

przy okzaji przyzwoita cena, na GY UG7+ jeżdziłem A3 i były dobre, generalnie droższe opony i wygrywające testy są często po prostu bardziej uniwersalne, są lepsze np. na suchym czy mokrym i niezłe na śniegu, Fulda KM3 na śnieg = bierz śmiało.

Zgadza się,ale jeśli niema śniegu,to bieżnik Fuldy znika momentalnie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.