Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Polecane opony zimowe

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czy przy oponie 205/60/16 warto wziąć 96H? Na wlepce jest 92H do tej opony. ALe opona ma profil 60 więc pomyślałem o 96h wtedy bok opony jest trochę twardszy i ma także większa nośność. Co sądzicie?

  • Odpowiedzi 4,5 tys.
  • Wyświetleń 544,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Kojarzy ktoś Nexen WINGUARD SPORT 215/50R17 95 V XL bo mam możliwość kupna w dobrej cenie do quattro. W necie sporo opini pozytywnych ale to nie wszystko :)

Wysłane z mojego D5803 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Ja letnie w B5 miałem Dunlopy i były rewelacyjne dlatego teraz szukając opon zimowych do B6 też miałem zagwozdkę czy brać Dunlopy czy Nokiany ale wybrałem Nokiany. Dziś dostawa a montaż pewnie w przyszłym tygodniu więc... pojeździmy... zobaczymy :decayed:

Ja do tej pory zime tez zawsze mialem dunlop, ale tym razem mam nokiany d4 które juz zalozylem. Istotna różnica to nokiany sa cichsze niz dunlop winter sport 3d i 4.
Opublikowano

Może ktoś jeszcze ma coś do dodania na temat opon o które pytałem, ktoś używał, poleca nie poleca a może w tej cenie coś lepszego jest?

Dayton DW510 EVO 225/45 R17 91 H FR 240zł/sztuka

Link do tych Daytonów

Ewentualnie Dębica Frigo HP2 225/45 R17 91 H MFS Te mam na miejscu za 271zł/sztuka

Kolego tylko nie DAYTON.

Zakładaj Dębice Frigo 2 i nie pożałujesz :)

A co z nimi nie tak kolego?

Ktoś tam wyżej je chwalił i pisał, że testował i dębice i te daytony i porównanie na korzyść daytonów.

To moja opinia bo miałem wcześniej te DAYTON na zimę i czasem lubiły się ślizgać. Później założyłem Dębice i dla mnie były dużo lepsze, gdy było dużo śniegu to dobrze się w niego wbijały i darły do przodu ;)

Opublikowano

Ktoś jeszcze coś doda na temat: Dayton DW510 EVO 225/45 R17 91 H FR vs Dębica Frigo HP2 225/45 R17 91 H MFS

A może coś innego lepszego w tej samej cenie?

Opublikowano

Cześć,które oponki z niżej podanych byście wybrali? (rozmiar 235/45r17)

1.Pirelli Sottozero 97V FR XL

2.Continental WinterContact TS850P 97V FR XL

3.Bridgestone Blizzak LM32S 97V FR XL

4.Goodyear UG8 Performance 97 V XL FR

5.Michelin Pilot Alpin PA4 97 V XL FR

Skłaniam się do Pirelek lub Conti? Ktoś potwierdza lub odradza moich faworytów?


aha...sottozero serie 3 się rozumie

Opublikowano

Cześć,które oponki z niżej podanych byście wybrali? (rozmiar 235/45r17)

1.Pirelli Sottozero 97V FR XL

2.Continental WinterContact TS850P 97V FR XL

3.Bridgestone Blizzak LM32S 97V FR XL

4.Goodyear UG8 Performance 97 V XL FR

5.Michelin Pilot Alpin PA4 97 V XL FR

Skłaniam się do Pirelek lub Conti? Ktoś potwierdza lub odradza moich faworytów?

aha...sottozero serie 3 się rozumie

Z tego zestawienia nr 5 podmieniłbym na nr 3 i taka kolejność polecam. Jedynie co to na rowni z nr 2 dodałbym dunlop winter sport 5.

Edytowane przez ArkadiuS

Opublikowano

Cześć,które oponki z niżej podanych byście wybrali? (rozmiar 235/45r17)

1.Pirelli Sottozero 97V FR XL

2.Continental WinterContact TS850P 97V FR XL

3.Bridgestone Blizzak LM32S 97V FR XL

4.Goodyear UG8 Performance 97 V XL FR

5.Michelin Pilot Alpin PA4 97 V XL FR

Skłaniam się do Pirelek lub Conti? Ktoś potwierdza lub odradza moich faworytów?

aha...sottozero serie 3 się rozumie

Z tego zestawienia nr 5 podmieniłbym na nr 3 i taka kolejność polecam. Jedynie co to na rowni z nr 2 dodałbym dunlop winter sport 5.

Dziękówka kolego :thumbup1: czekam na inne opinie :pali:

Opublikowano

Cześć,które oponki z niżej podanych byście wybrali? (rozmiar 235/45r17)

1.Pirelli Sottozero 97V FR XL

2.Continental WinterContact TS850P 97V FR XL

3.Bridgestone Blizzak LM32S 97V FR XL

4.Goodyear UG8 Performance 97 V XL FR

5.Michelin Pilot Alpin PA4 97 V XL FR

Skłaniam się do Pirelek lub Conti? Ktoś potwierdza lub odradza moich faworytów?

aha...sottozero serie 3 się rozumie

Ciekawe zestawienie

Ja jeździłem tylko na nr 4 ale na ug7 mogę je polecić z pozostałymi nie miałem styczności

Obecnie kupiłem na zimę nokian a4 po zimie się mogę o nich wypowiedzieć

Opublikowano

Panowie, proszę o radę co lepiej wybrać na zimę do B7 1.8T quattro - nokian WR D4 czy WR A4 ?? A4 to nowość na rynku więc mało opinii... Jeszcze ewentualnie goodyear ultra grip 9

Opublikowano

Cześć,które oponki z niżej podanych byście wybrali? (rozmiar 235/45r17)

1.Pirelli Sottozero 97V FR XL

2.Continental WinterContact TS850P 97V FR XL

3.Bridgestone Blizzak LM32S 97V FR XL

4.Goodyear UG8 Performance 97 V XL FR

5.Michelin Pilot Alpin PA4 97 V XL FR

Skłaniam się do Pirelek lub Conti? Ktoś potwierdza lub odradza moich faworytów?

aha...sottozero serie 3 się rozumie

Ja od siebie polecam nr. 2. Przejeździłem dwie zimy na ts830p i są rewelacyjne. Ciche, dobrze jada po mokrym i mają super trzymanie na śniegu, nawet tym ubitym. Jak zjeżdżę w ciemno kupuje ts850

Opublikowano

Ktoś jeszcze coś doda na temat: Dayton DW510 EVO 225/45 R17 91 H FR vs Dębica Frigo HP2 225/45 R17 91 H MFS A może coś innego lepszego w tej samej cenie?

Ponawiam, każda opinia ważna

Opublikowano

miałem w poprzednim aucie dayton rocznik 2006 nie pamiętam modelu przejezdziłem 3 zimy i złego słowa powiedziec o nich nie mogę, gdybym miał teraz kupować nowe brałbym bez zastanowienia.

Opublikowano

Tylko pytanie czy nie warto dołożyć trochę do tych dębic, Hamowanie na mokrym mają klasę B

Edytowane przez johnystw

Opublikowano

Hej. Na wlepce mam tylko jeden sugerowany rozmiar opon: 235/45 R17 94H.

Z tego, co czytam to na zimę polecacie 225/(50?55?). No i nie wiem, czy brać węższe czy szersze :/

Myślałem nad Nokianami (wg waszych opinii) WR A4 lub D4

Opublikowano

Cześć,które oponki z niżej podanych byście wybrali? (rozmiar 235/45r17)

1.Pirelli Sottozero 97V FR XL

2.Continental WinterContact TS850P 97V FR XL

3.Bridgestone Blizzak LM32S 97V FR XL

4.Goodyear UG8 Performance 97 V XL FR

5.Michelin Pilot Alpin PA4 97 V XL FR

Skłaniam się do Pirelek lub Conti? Ktoś potwierdza lub odradza moich faworytów?

aha...sottozero serie 3 się rozumie

Ja od siebie polecam nr. 2. Przejeździłem dwie zimy na ts830p i są rewelacyjne. Ciche, dobrze jada po mokrym i mają super trzymanie na śniegu, nawet tym ubitym. Jak zjeżdżę w ciemno kupuje ts850

Dzięki za info :wink: cenna opinia

Opublikowano

Kupiłem i założyłem Michelin Alpin 5 w rozmiarze 205/60/16. Jak ktoś chce zobaczyć jak wygląda to mogę jutro wstawić fotki :)

Opublikowano

dawaj kolego z chęcia zobacze jak to wygląda i napisz jaką masz zawieszke

Opublikowano

Zamawial ktos opony z tad?

Zobacz ofertę: 4x opony zimowe NOKIAN WR D4 205/55R16 91T 2016

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6500148956

Gdzie polecacie kupic? Czy indeks predkosci ma wplyw na wlasciwosci opony? Tu jest indeks T. Za wyzszy indeks trzeba zaplacic 400zl wiecej. Szybciej niz 190, nie zamierzam jezdzic :P

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.