Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Wymiana RADIA na nie fabryczne


Kowi87

Rekomendowane odpowiedzi

Po podłączeniu adaptera chinche okazało się, że tylne głośniki grają znacznie ciszej od przednich. Tak nie mogło być :) Kupiłem adapter z kostką. Fajnie, bo wszystkie przewody od masy itd. były już przylutowane tam, gdzie trzeba. Wystarczyło wpiąć. A gra aż miło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po podłączeniu adaptera chinche okazało się, że tylne głośniki grają znacznie ciszej od przednich. Tak nie mogło być :) Kupiłem adapter z kostką. Fajnie, bo wszystkie przewody od masy itd. były już przylutowane tam, gdzie trzeba. Wystarczyło wpiąć. A gra aż miło

Musi grać :)

Ja mam akurat w radiu regulację mocy wychodzącej z chinch itp, a u Ciebie trzeba było przód przyciszyć żeby się zrównał z tyłem, potem podgłaszał byś już wszystko równomiernie razem, ale najważniejsze że działa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie regulowałem, ale mimo wszystko nie pasowało mi to. Droższa przejściówka spisała się zdecydowanie lepiej :P

Wiadomo w sumie do czego jest ta kostka? Wchodzi i wychodzi z niej tyle samo kabelków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak się nie mylę to w tą czarną wchodzą 4 kable a wychodzą 3 do głośników :)

W tym module sygnał z radia zostaje ściszony, a dodatkowo dwie masy od dwóch linii głośnikowych są połączone w jedno i dlatego powinien wychodzić jeden kabel mniej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że wchodzą i wychodzą 3, ale nie chce mi się już sprawdzać :P Produkt się trochę różni od tego na zdjęciu

Edit.

Nie mogę usunąć posta? Bo chyba jednak musiały być 4 od tej czerwonej wtyczki :P

Edytowane przez petrosdbz20
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wydawało mi się, że wchodzą i wychodzą 3, ale nie chce mi się już sprawdzać [emoji14] Produkt się trochę różni od tego na zdjęciu

Edit.

Nie mogę usunąć posta? Bo chyba jednak musiały być 4 od tej czerwonej wtyczki [emoji14]

Od czerwonej idą 4 bo dochodzi niebieski (zasilanie wzmacniacza) ale on chyba nie idzie przez czarną a dochodzi z boku :)

A jak idzie przez czarną to wtedy wchodzi 5 wychodzą 4 [emoji14]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aż któregoś dnia wyjmę radio, żeby się upewnić :P

Ale ważne, że adapter z "czarną skrzynką" sprostał zadaniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie. Chciałbym zmienić fabryczne radio Audi Chorus na nie fabryczne w moim Audi A4 B5 Avant po lifcie (Końcówka 99), mam z poprzedniego auta świetne radio Alpine CDE-9881RB. Interesuje mnie jedna kwestia, mianowicie który adapter wybrać, sporo ludzi pisało, że wybiera adapter firmy Phonocar albo ten zwykły no-name?

http://allegro.pl/audi-a2-a3-a4-b5-tt-adapter-iso-zlacze-kostka-lodz-i5492507724.html

http://carhifi24.pl/katalog/375_adapter___systemy_aktywne__bose/1772_phonocar_adapter_audi_goniki___ty.html

Który wybrać? Przyznam szczerze, że na Allegro nie ma nigdzie zestawu od Phonocar? Dodam, że mam zwykły system audio w aucie, nie BOSE.

Będę wdzięczny za informacje.

Edytowane przez s3b
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykły za 19.90 i robi robotę.

Będę wdzięczny za link do aukcji Allegro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może jeszcze zamontować [emoji14]

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5524651098

Coś takiego gra u mnie, jeśli nie masz zaślepek na boki radia itp to trzeba dokupić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

d91e23b3acb0e48df674df75b9a695af.jpg

Mam identyczne.

Nie kombinuj nawet po chinchach bo będzie tył za cicho.

Musisz dać przejsciowke z końcówki mocy. Czyli taki Phonocar powinien załatwić sprawę.

Prawdopodobnie do b5 to

http://allegro.pl/ramka-audi-a4-b5-1999-modul-tylne-glosniki-klucze-i5538085652.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za informację Panowie.

Byłem ogólnie ciekaw czy jakość adaptera ma znaczenie, bo w pierwszym poście na zdjęciu widać adapter Phonocar, a większość widzę zakłada te tańsze, więc byłem ciekaw czy to ma jakies znaczenie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem

audi avant a4 B6

zakupiłem adapter i tu d*pa ale niepodałem się zaczełem szukać i znalayłem .

W mojej org.... kosce od audi sa trzy kable masa i +12 ten trzeci niemoge go rozpoznać

jak to wrzysko podlacye nic niedziała puki nieskrzyżuje kabla 4 z 7 w kosce od prądu wtedy działa wrzysko supi

moje pytanie czy tak morze zostać albo gdzie szukać tego kabla z pinu 4

zd,

http://www.ebay.de/itm/Audi-A4-B6-8E-Radio-Einbauset-Radio-Blende-Adapter-Kabel-Aktiv-System-WM-6148S1/300960275648?_trksid=p2047675.c100005.m1851&_trkparms=aid%3D222007%26algo%3DSIC.MBE%26ao%3D1%26asc%3D20140117130753%26meid%3Da6b78b76abe242d88612d7e2d385df12%26pid%3D100005%26rk%3D3%26rkt%3D6%26sd%3D400777237088

69cvxm32.jpg

5ivfkorx.jpg

Edytowane przez lostlast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po modelu radia można znaleźć manuala do niego i tam wszystko będzie opisane :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok ale to prze normalne radio

co ma sd usb i blutu .......

y2xu9hgy.jpg

Po modelu radia można znaleźć manuala do niego i tam wszystko będzie opisane :)

Wysłane z mojego GT-I9100 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez lostlast
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...