Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AVG] Avant Black Edition :D

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A wiec po sprzedazy B6 krok w tyl

Zasiadlem za sterami poczciwej A4 B5 AVANT rocznik 2000 1,9TDI silnik AVG 110 KM

Z wyposazenia to raczej standart , 4 poduchy, tempomat, grzane fotele, radyjko SYMPHONY, 8 glosnikow i sub

Co do zmian to juz jako takie poczynilem zeby doprowadzic auto do normalnego wygladu

Byly stalowki z kolpakami, - zmienione na alusy ALUETT 15'' 195/65/15

Wrzucony Xenon 8000K

Zamontowane CB

Postojowki led biale

Cale oswietlenie wewnatrz + osw tablicy w ledach bialych

Wymienione wszystkie zarowki w stopie

Wywalona z tylnej klapy "listwa chromowa"

Grill przedni poszedl w czern

Auto zarejstrowane, poki co czeka na wiosne na dalsze mody, napewno gleba 20-30mm , alusy 17 wzor S4 narazie chodzi mi po glowie,

przyciemnienie szyb i napewno chips na wiosne

Oto kilka fotek w zimowej aurze

Opublikowano

dobra baza do modów ,ładna seria :naughty::kox:

Opublikowano

Fajna :good:

Kolor to znowu jakiś granat ? :naughty:

Poka środek :naughty:

Opublikowano

Fajny gryl :decayed:

Furmanka sie prezentuje i tak jak pisze kolega z góry poka środek :cool1:

Opublikowano

powiem ze swietna fura sie pojawia na forum dobra felga na lato i jest dym

wiec nowy wlascicielu dbaj o nia ! :D

Opublikowano

Furka miodzio - rób na czarno :good:

Opublikowano

Schwarz :good:

Opublikowano

ładny, jest w co inwestować;):good:

Opublikowano

prawie jak mój ale każdy wie czyj lepszy :polew: :polew: :polew: :polew:

a tak na powaznie Autko SUPER :good: :good: :good: :good: :good: :good:

Opublikowano
  • Autor

Granat znów :> Co do srodka zrobie fotki jak bedzie lepsza pogoda :decayed: Black version jest piekny :kox:

Opublikowano

tosz to piekna fura!! :tongue4: koloreeek :kox: powodzenia w modach :naughty: i dbaj o nia :naughty:

Opublikowano

jeszcze chrom zarzuc i bedzie kozacka fura

Opublikowano

jeszcze chrom zarzuc i bedzie kozacka fura

znawca :polew: :polew: :polew:

Wojtas jedyny słuszny silnik :wink4: jaki kod lakieru masz bo podobny do mojego się wydaje :mysli:

Opublikowano

Ładne auto :good:

A tak z czystej ciekawości, to czemu zrobiłeś taką zamiankę z B6 na B5 ? :mysli:

Opublikowano

jeszcze chrom zarzuc i bedzie kozacka fura

znawca :polew: :polew: :polew:

daj mu szanse sie wykazac :polew: :polew:

Wojtas jedyny słuszny silnik :wink4: jaki kod lakieru masz bo podobny do mojego się wydaje :mysli:

Opublikowano

A o co chodzi z tymi żarówkami w stopie? Zakładałeś moze jakieś inne- zdradź tajemnice :gwizdanie:. A tak poza tym to bardzo ładny avant, kolor taki jak u mnie. Chyba teżzrobie grill na czarno- ladnie Ci to wyszło.

Opublikowano

no ladnie sie prezentuje :good:

wsumie szkoda, ze to granat, a nie czarny ale na fotkach ladnie wyglada.

pokaz srodek i zrob jeszcze wydech w czerń :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.