Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.


dominbr

Rekomendowane odpowiedzi

oo tu potwierdzam co Vario pisze... KW INOX 2 z twardością na 50% + stabilizatory eresowe... i Mini "John Cooper Works" się chowa... spradzałem.. jakie było zdziwienie kolesia że mu klekot odchodzi po zakrętach :decayed:... na prostej rzecz jasna mnie doganiał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sorry za ot ale może orientuje się ktoś jak wygląda taki kit (amory + springi) względem 1BV,1BE chodzi mi o komfort

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pytasz o Eibach Pro System to będzie sporo bardziej komfortowo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mały update na temat auta.

Zrobiłem w końcu porządne zdjęcia tyłu z lotka i dyfuzorem Votex/MS Design i zawieszeniem Eibacha.

W między czasie auto przeszło wymianę przedniego zderzaka i naprawę maski i błotnika po spotkaniu z gałęziami. Przy okazji felgi przeszły małą regenerację.

DSC03799.JPG

DSC03794.JPG

DSC03795.JPG

DSC03798.JPG

DSC03803.JPG

DSC03804.JPG

Tak leży na Eibachu, BTW waga auta bez kierowcy z pełnym bakiem to okolo 1900kg :(

DSC03801.JPG

Aha, zapomniał bym jeszcze o najmilszej rzeczy, w piątek chłopaki z Ecu Project zapodali program do auta, wykresu nie mam, nie polecali hamować tipa. Największą różnicę czuć od 90-100kmh, wyprzedanie kilku tirów dużo szybciej przebiega.

Tutaj na szybko nagrane 0-160kmh

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnia sztuka :naughty: tylko tą ramkę mocującą tablicę pomaluj albo zmień na czarną :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brak prawej kierownicy Intercoolera mam na zbyciu taką :wink4::naughty:

furka :kox::good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ciekawe jaki przyrost :mysli:, byłem ze znajomym w Ecu project Allroadem 2,7 tdiq z tipem ale miał łopatki przy kierownicy i można było dokonać pomiaru

fajne fotki w okolicy browarni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tutaj na szybko nagrane 0-160kmh

0-100 wychodzi u Ciebie 8s :mysli: u mnie 6,8s choć też podobno rewelacji nie ma nawet przy tipie :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi 7 i troche :wink4:, ale jakbym go przytrzymał na hamulcu to trochę na starcie bym zyskał. Ale szkoda mi skrzyni na takie zabawy, niestety prawie 2t z kierowca + tip i ciężkie felgi RS6 sporo zabieraja. Przed kupnem tego jeździłem golasem w manualu i na felgach 16 i na pierwszych 3 biegach szedł duuużo lepiej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wychodzi 7 i troche :wink4:, ale jakbym go przytrzymał na hamulcu to trochę na starcie bym zyskał. Ale szkoda mi skrzyni na takie zabawy, niestety prawie 2t z kierowca + tip i ciężkie felgi RS6 sporo zabieraja.

To by się zgadzało :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na filmiku jedzie jak B8 Q 2.0 TFSI w serii , czyli calkiem przyjemnie :).Szkoda skrzyni dla takich startow , wazne jak wuto jedzie w przedziale 100-200 a nie 0-100 bo tu samym ruzseniem mozna zyskac lub stracic sek. dwie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...