Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.


dominbr

Rekomendowane odpowiedzi


jak będzie się tak zbierać od 01-180 km/h to będzie :kox::evil::slina:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 21:26_________________________________________________

tutaj 3.0 TDI po Lays'ach :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Furka KOX! tylko pełen s-line i będzie cudnie :>

To może ja wrzucę swoje trzy grosze jako że mam wirusa i tipa:

Wirus robiony u Witka na Mineralnej na 262/516 wiadomo największy bonus mocy jest na górze przez co na prawde się przyjemnie jeździ! Soft jest lajtowy, można więcej ale wtedy już pojawia się kwestia egt. Tip radzi sobie doskonale i nie ma żadnych problemów, czeka mnie tylko wymiana oleju... Firmy w których możesz zrobić dobry soft zostały już wymienione i wszystkie są profi! U mnie skrzynia nie miała adaptacji ale po wymianie oleju na wiosnę pewno zrobię... Sorry za brak filmiku z tego jak się zbiera, ale ciągle zapominam, a miałem zrobić już dawno temu...

rozmawiałem ze moderatorami i masz dobe na ograniecie filmiku :kox: inaczej :ban:

:polew: :polew:

:polew:

spox Olo zmobilizuje się i jutro jak nie będzie padał śnieg to coś telefonem nagram [br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 21:35_________________________________________________Nie za bardzo miałem czas by się pobawić w nagrywanie dlatego dziś na razie tylko jeden filmik start normalny, jutro może nagram jak to idzie z hamulca ponieważ różnica jest kolosalna. Jakość beznadziejna i w między czasie mi typ wyjechał ;/

ps. dla niektórych niedowiarków; na Fisie widać dzisiejsze spalanie po wawie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

staram się nie katować skrzyni więc raczej tego nie robię, jeśli już to max z 2-2,5tys obrotów moment już masz wtedy max i nie spada po puszczeniu hamulca jeśli w tym samym czasie depniesz do podłogi gaz, auto wystrzeliwuje jak z procy...może dziś jak będę miał chwilę to podjadę na jakąś mało uczęszczana drogę i to zrobię. ps. start z hamulca mierzony g-techem wychodzi między 6,0 a 6,1s do 97kmh. Bez hamulca widać że 7 z hakiem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominbr, mam małą prośbę. Posiadam A4 w takiej samej konfiguracji jak twoja i chcialem sobie zmienic grill na black pakiet jak u ciebie. Czy byłbyś tak dobry i podał dokładny nr częsci tego black grilla który jest u ciebie plus nr ramki chowający rejestrację z dziurami na parktronica

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ten grill chcesz do zderzaka s-lina to odezwij sie do uzytkownika alvaro . wiem ze ma taka ramke od grilla z pakietu czarnego... ale sama ramke/.

w kazdym razie mial.

ale czy to Ci styknie to juz nie wiem. wiem za to ze nie robmy tu OT :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dominbr, mam małą prośbę. Posiadam A4 w takiej samej konfiguracji jak twoja i chcialem sobie zmienic grill na black pakiet jak u ciebie. Czy byłbyś tak dobry i podał dokładny nr częsci tego black grilla który jest u ciebie plus nr ramki chowający rejestrację z dziurami na parktronica

Przy okazji zajrzę pod maskę, jak nr będzie gdzieś widoczny to podam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem za to ze nie robmy tu OT

pytałem na dziale częsci ale od dłuższego czasu zero odpowiedzi dlatego szukalem kto posiada na aucie interesujace mnie czesci i stąd moje pytanie nie za bardzo w temacie. mam caly grill do wymiany bo jest popękany i przy okazji chce zmienic na black.

Także czekam w miare możliwości na nr i już nie ciągne dalej mojego tematu. PEACE :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładna, przeszukałem cały wątek i nie znalazłem zdjęć środka Twojej maszyny, że Cię jeszcze nie opier*olili :decayed:, wrzuć zdjęcia jakieś ze środka chciałbym zobaczyć te recaro :kox: :kox:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wrzuć kiere z łopatkami... dopiero wtedy docenisz jaki fajny jest TIP w tym aucie..

Mądrze prawi.;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mały update.

Właśnie odebrałem nowe gumy do auta:

snc00024.jpg

Kumho Ecsta KU31 235/40R18 (480zł szt), według wielu opinii naprawdę dobra opona za dobrą kasę. Jakby ktoś był zainteresowany to niech da znać.

No i jeszcze trafiły do auta w końcu listwy s-line + dyfuzor i lotka Votex :decayed:. Zdjęcie na szybko komórą ale po wiosennym dokładnym myciu jakąś małą sesję zrobię :>

snc00022a.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Śliczne auto, kurde nie podoba mi sie ta dokładka votexa, ale najważniejsze żeby się tobie podobało :).

Powodzenia w dalszym modzeniu :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...