Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B7 ASB] Avant 3.0 TDI Tiptronic 2006r.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

oo tu potwierdzam co Vario pisze... KW INOX 2 z twardością na 50% + stabilizatory eresowe... i Mini "John Cooper Works" się chowa... spradzałem.. jakie było zdziwienie kolesia że mu klekot odchodzi po zakrętach :decayed:... na prostej rzecz jasna mnie doganiał.

Opublikowano

mgtan ja pisałem o Teinie a nie o KW jak już :tongue4:

Opublikowano

ale chodzi dokładnie o to samo... efekty zawiasu a nie prostezy - springów.

Opublikowano

jednak japońska szkoła jest inna niż niemiecka, chociaż efekty podobne, koniec OT

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

sorry za ot ale może orientuje się ktoś jak wygląda taki kit (amory + springi) względem 1BV,1BE chodzi mi o komfort

Opublikowano

Jeśli pytasz o Eibach Pro System to będzie sporo bardziej komfortowo.

Opublikowano

to chciałem wiedzieć :) dzięki

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Mały update na temat auta.

Zrobiłem w końcu porządne zdjęcia tyłu z lotka i dyfuzorem Votex/MS Design i zawieszeniem Eibacha.

W między czasie auto przeszło wymianę przedniego zderzaka i naprawę maski i błotnika po spotkaniu z gałęziami. Przy okazji felgi przeszły małą regenerację.

DSC03799.JPG

DSC03794.JPG

DSC03795.JPG

DSC03798.JPG

DSC03803.JPG

DSC03804.JPG

Tak leży na Eibachu, BTW waga auta bez kierowcy z pełnym bakiem to okolo 1900kg :(

DSC03801.JPG

Aha, zapomniał bym jeszcze o najmilszej rzeczy, w piątek chłopaki z Ecu Project zapodali program do auta, wykresu nie mam, nie polecali hamować tipa. Największą różnicę czuć od 90-100kmh, wyprzedanie kilku tirów dużo szybciej przebiega.

Tutaj na szybko nagrane 0-160kmh

Opublikowano

Ładnia sztuka :naughty: tylko tą ramkę mocującą tablicę pomaluj albo zmień na czarną :wink4:

Opublikowano

Czarne B7 tylko w czarnej optyce.Wyglada swietnie.

Opublikowano

brak prawej kierownicy Intercoolera mam na zbyciu taką :wink4::naughty:

furka :kox::good:

Opublikowano
  • Autor

No kierownice zamówione i jutro wlecą nowe, a ramkę rzeczywiscie muszę dać w czerń.

Opublikowano

piękne auto :good: :good:

Opublikowano

ciekawe jaki przyrost :mysli:, byłem ze znajomym w Ecu project Allroadem 2,7 tdiq z tipem ale miał łopatki przy kierownicy i można było dokonać pomiaru

fajne fotki w okolicy browarni

Opublikowano

Tutaj na szybko nagrane 0-160kmh

0-100 wychodzi u Ciebie 8s :mysli: u mnie 6,8s choć też podobno rewelacji nie ma nawet przy tipie :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Wychodzi 7 i troche :wink4:, ale jakbym go przytrzymał na hamulcu to trochę na starcie bym zyskał. Ale szkoda mi skrzyni na takie zabawy, niestety prawie 2t z kierowca + tip i ciężkie felgi RS6 sporo zabieraja. Przed kupnem tego jeździłem golasem w manualu i na felgach 16 i na pierwszych 3 biegach szedł duuużo lepiej.

Opublikowano

Wychodzi 7 i troche :wink4:, ale jakbym go przytrzymał na hamulcu to trochę na starcie bym zyskał. Ale szkoda mi skrzyni na takie zabawy, niestety prawie 2t z kierowca + tip i ciężkie felgi RS6 sporo zabieraja.

To by się zgadzało :wink4:

Opublikowano

na filmiku jedzie jak B8 Q 2.0 TFSI w serii , czyli calkiem przyjemnie :).Szkoda skrzyni dla takich startow , wazne jak wuto jedzie w przedziale 100-200 a nie 0-100 bo tu samym ruzseniem mozna zyskac lub stracic sek. dwie.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ledwie się dotarła :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.