Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

jakos wierzyc mi sie nie chce zeby m3 jechalo jak rs4,no ale pkt patrzenia zalezy od miejsca siedzenia :kox:

a jechales albo jednym albo drugim? do setki jada podobnie, roznica to dziesiatki sekund.....[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:16_________________________________________________

0.1 sek w ta czy w ta... wazne ze lamie kregoslup

kolniez juz kupiles czy masz silna szyje i pancerne mocowanie zaglowkow ?? :D

kolnierz mam za***isty, juz 2 razy skrecony szyjny mialem po wypadkach to wzialem se lepszy na stan :)
Opublikowano

0.1 sek w ta czy w ta... wazne ze lamie kregoslup

kolniez juz kupiles czy masz silna szyje i pancerne mocowanie zaglowkow ?? :D

Kosiniak to raczej ogólnie nie mały taki, więc radę sobie z M3 da :good:

Opublikowano
  • Autor

Od razu mowie, to nie moje dywany :D

Tak wyglada z bliska :)

asa4.jpg

i cichociemny IC

iczess.jpg

Opublikowano

A cóż to za magiczny filtr w tle i stado galopujących opasek zaciskowych ? :decayed:

Opublikowano

Widzę, że kompleksowo podjechałeś do tematu :kox:

FMIC na poprzedniej fotce wyglądał jak czarny :naughty: :naughty:

U kogo montujesz gadżety ?

Opublikowano
  • Autor

bo jest juz czarny :) a graty montuje..................... :cool1:

Opublikowano

mogę zapytać gdzie dorwałeś czarne silikony? :cool1:

bo to na rurce, nad filtrem to silikon, prawda?

Opublikowano
  • Autor

ten zestaw jest z usa, swoje do s4 te zmailem zcarne i tez z usa :)

Opublikowano

dzięki :hi:

szkoda że w polszy niedostępne...

Opublikowano

No to będzie popierdalacz :kox: niezły. Szybko i konkretnie, bez zbędnego pitolenia - i o to chodzi :decayed:

Opublikowano

To ustrojstwo wisi już sporo czasu i nie mogą jej sprzedać :decayed: Kosiniak - jak wyjdzie coś podobnego, to wielki szacun :naughty:

Opublikowano
  • Autor

z moca ma wyjsc tyle, mzoe nawet ciut wiecej :)

Opublikowano

no no kosiniak fajne autko :) a męskich nie bylo ?? :decayed:

Opublikowano

To ustrojstwo wisi już sporo czasu i nie mogą jej sprzedać :decayed: Kosiniak - jak wyjdzie coś podobnego, to wielki szacun :naughty:

bo sie cenia troche za bardzo za nia.

Opublikowano
  • Autor

za bardzo? sam kit ess to 12k$, do tego masa roznych innych tematow, tuning tego auta kosztowal ponad 100tpln!

lampki led z tylu by ladnie wygladaly (jak po lifcie) i inna fela.

ale z tylu sa ledy :)
Opublikowano

a takie cos ooo

kompresorkkit.jpg

ze niby jakis nowy zestaw kanalizacyjno-defekacyjny ? w prawym dolnym rogu futurystyzcny mlynek do odchodow :D

od dolu kolejno

siedzisko

spluczka wraz z karbowanym papierem toaletowym

pozostałosc to przewody prowadzace odchody i czesci montazowe

... zapowiada sie ciekawie :evil:

Opublikowano

przeczytalem watek ale nie widzialem pytania i odpowiedzi ;]

wiec....

mialo byc rs4 b5 ?

czemu jest m3 e46 ?

myslalem ze na grubo sie przypaliles na rs`a .... a wybor padl na m3

nie mowie ze m3 jest zle ;)

bo tez bym nie pogardzil .... ale rs4 to wiekszy rarytas chyba

ps. jak sie maja koszty utrzymania m3 do rs4 ?

Opublikowano
  • Autor

rs4 bedzie, to kwestia czasu, musialem pozbyc sie X3 i akurat udalo sie zamienic na M3 :) Kostzy utrzymania wolnossacego auta sa chyba jednak mniejsze, M3 jednal pali mniej niz s4 po sofcie wiec o rs4 nawet nie mowie :) Jest to barzdo fajne auto, jednak to nie RS4 :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.