Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

M3 E46 Supercharged ASA TM-20 ESS!!

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SC w M3 to już nie przelewki. Czekam na wykresik :evil: A jesli ktoś mysli że S4 jest komfortowe.... :blink:

Opublikowano
  • Autor

Z tego co pamiętam, to Kosiniak pisał, że okazja była i transakcja bezgotówkowa za X3 :wink4:

dokladnie :) poza tym mnie projekt kosztowal kilkadziesiat tysiecy mniej :)[br]Dopisany: 13 Marzec 2010, 18:32_________________________________________________W sumie zostalo tylko wgranie softa :)

3d22c044cd19d5c2.jpg

Opublikowano
:shocked::kox:
Opublikowano

fiu fiu, jak to teraz jezdzi?

Opublikowano

z tamtym M3 SC to jakies komplikacje byly z silnikiem chyba ale moge sie mylic :mysli:

czekamy na relacje jak zwija asfalt Twoja M3 :kox:

Opublikowano

Najszybsze mody w dziejach tego forum chyba :naughty: Szybko i konkretnie :good: Kosiniak - dawaj szczegóły jak zapodasz soft.

Opublikowano
  • Autor

fiu fiu, jak to teraz jezdzi?

narazie to stoi :)

z tamtym M3 SC to jakies komplikacje byly z silnikiem chyba ale moge sie mylic :mysli:

czekamy na relacje jak zwija asfalt Twoja M3 :kox:

a byly byly :)

Najszybsze mody w dziejach tego forum chyba :naughty: Szybko i konkretnie :good: Kosiniak - dawaj szczegóły jak zapodasz soft.

moze w tym tyg. to akurat zalezne ode mnie nie jest :)[br]Dopisany: 14 Marzec 2010, 19:40_________________________________________________Troche ze srodka :) Musze przyznac ze ladnie wygladaja te Omori :)

73058141.jpg

Cos tam kapie delikatnie z uszczelniacza to czekamy na nowy :)

22864237.jpg

Adasia robotka (aw69) :)

44696321.jpg

Tu widać dobrze gdzie idzie lacznik wielkosci imadła :D

25267198.jpg

Te to sie bedzie czesto powtarzac :D

10387553.jpg

Jest tez jakis film ale ponoc mega duzy :)

Opublikowano

Taka sE :kox: :kox: :kox: :kox: :good:

Opublikowano
  • Autor

Mam nadzieje Krzychu ze dosterydujesz swoja podobnie :)

ziom ale poza tymi carbonami i innymi dodatkami to zespol napedowy u mnie i u niego jest doslownie taki sam, mamy ten sam zestaw :)

za***ista fura :kox: :kox: :kox: :kox:

Wiadomo ze ktos kogo stać na takie auto, stać go zeby do niego lac, ale ile to pali ? :mysli:

Porównując z s4, rs4 to które najmniej pali ?

a to juz pisalem wczesniej :)
Opublikowano
  • Autor

no ale czekam na strojenie przeciez :)

Opublikowano

To auto było kiedyś wystawione za 250.000 PLN

z ta "navi" na kasete ? :wink4:

Opublikowano

hehe no bylo bylo, pamietam,cena z kosmosu,teraz jest polowa tego i dalej stoi. auto dla pasjonata,bo tych 490 HP i tak wykorzysta co najwyzej na torze... choc za taka kase...

czekam z niecierpliwoscia na wykresik kosiniaka :)

Opublikowano
  • Autor

To auto było kiedyś wystawione za 250.000 PLN

z ta "navi" na kasete ? :wink4:

a to navi ma az taki wplyw na cene? rozumiem ze warta bylaby 250 ale gdyby byla navi na cd?
Opublikowano

ile ładuje/ma ładować ten kompressor ?

Opublikowano

a to navi ma az taki wplyw na cene? rozumiem ze warta bylaby 250 ale gdyby byla navi na cd?

ja zartowalem takze sie nie spinaj :decayed: , nie dalbym za to auto 250tys :hi: . Watpie ze mu to ktos za 125 lyknie ... Grubo modzone samochody ciezko sie sprzedaje , jeszcze z jakimis flame'mami na zderzaku :naughty: . i napisami po bokach - wyglada jak typowe auto na tor .

Opublikowano
  • Autor

ile ładuje/ma ładować ten kompressor ?

nikt tego nie wie :D ok 0.7B
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

ale moim autem jezdzi wiecej moja zona niz ja :)[br]Dopisany: 25 Marzec 2010, 22:09_________________________________________________15971430.jpg

79031342.jpg

56080892.jpg

45794291.jpg

11521739.jpg

85361971.jpg

91274549.jpg

38257792.jpg

13516004.jpg

46646145.jpg

62424976.jpg

12066645.jpg

64161371.jpg

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.