Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

oki to już prawie wszystko jasne jeszcze tylko ustalmy jakieś godzinki a później zbierzemy wszystko do kupy i trza napisać to w 1 poście żeby za długo nie szukać bo już się trochę tego narobiło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak umówmy się tam gdzie zawsze czyli na lidlu w Nowogardzie o 10:30 a 11:00 w chociwlu się widzimy. Dawidoff32 kurde ja tez biorę psa :) zreszta jak zawsze:) wiec miej smycz:) bo moja bestia też sie rzucać bedzie :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to więc tak

Ekipa z Nowogardu i okolic spotyka się o godzinie 10.30 na stałym miejscu czyli na parkingu koło lidla

Ekipa ze Stargardu i okolic spotyka sie o godzinie 10.30 na parkingu koło biedronki (tylko trzeba ustalić czy tej na pyrzyckim czy tej drugiej)

Później wszyscy spotykamy się o godzinie 11.00 w Chociwlu na parkingu koło kościoła

i stamtąd ruszamy wszyscy razem do Ińska, ja wezme piłkę do siatki żeby można było sobie troszkę poodbijać na plaży bądź w wodzie :)

a i jeszcze jedno dowiedziałem sie że ten parking przy plaży głównej jest płatny dokładnie nie wiem jakie tam są ceny ale Sara mówiła że 2zł za godzinę a 10zł za cały dzień

tak więc to by było wszystko na ten temat chyba że ma ktoś jakieś obiekcję to niech śmiało się wypowiada :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10zł to chyba nie tak strasznie jak na cały dzionek??? co??? super nie zapomnij piły :) jak masz do nóżki to też weź :) a co do wyjazdu to dokladnie tkak jak piszesz:) z racji tego ze mam tam u gory znajomosci i konfidenta ktory kapuje wiem już że nieby weekend ma być piekny i poniżej 29stopni nie schodzi :) wiec kurna panowie krótka lista co zabrać :)

1. Audi

2. Kobietę, koleżankę, kolegę - jak kto woli

3. Swoje biale dupsko

4. Ja zabieram co dla niektorych browarka (bo ja nie lubie) ewentualnie wodeczke jakby ktos chciał coś mocniejszego strzelić

5. balsamik z filterkiem UV :)

6. szaszłyczki

7. kiełbaski

8. grillek

9. brykiet and podpałkas :)

10. akcesoria do gry

11. gatki do kąpieli

12. materazzi

13. KABELEK OBD :)

14. psa

15.aparat+LapTop:) Maciek weź swój statyw jak mozesz zobaczymy czy pasuje i pamietajcie o akcesorjach bo to sprawa VAG'i państwowej :)

jak ktos ma jeszcze pomysły to dawać może o czymś zapomniałem:)

Dawidoff32 możemy wcześniej z Nowogardu wyruszyć np 10:15 żeby spokojnie sobie polecieć. Tym bardzi8ej ze jeden może gonić motorem to po dziurach raczej lipa, mamy jechać spokojnie i relaksująco by każdy bezpiecznie docisnał do końca bez mandatów

Kurna panowie trzymajcie dzisiaj za mnie kciuki o jedenastej mam eksterminację trzech ósemek :/ nawet kurna nie wiem czy sobie Wami kiełbaske w Ińsku wciągnę :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to super jak piątku uda Ci sie nie spóźnić :) hehehe ok więc my się widzimy o 10:00 ja też bede o tej godzinie na Lidlu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lepiej być wcześniej, ja postaram się pierwszy raz nie spóźnić i być o 10 na Lidlu, będę miał punkty 1, 2, 3, 6,7,8,9,10,12 + armata, qwa gdzie ja to wszystko pomieszczę :tongue4:

Laptopika + Vag + przetwornice z 12V na 230V+kody błedów zabieram ja wiec no problemo:):) komu co i trzeba zrobimy:):)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedziemy jechac spokojnie majkel, wiec relaaaaaxx :)na 10:00 przed lidlem i mamy godzinke by dotrzec do chociwla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i piknie kurde piknie :) czego chcieć więcej :) Panowie przezyłem zniszczenie 3 ósemek :) ja pierdziu jeszcze gadam jakbym kijem basebalowym dostał łomot. Taka malusie, drobniusia Pani miła dentystka a urządziła mnie na perłowo :/ lecze rany i mam nadzieje ze do soboty będę jak New :) pozdro all.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cysiu do jakiej niedzieli :)??? jak my w sobotę lecimy :) cos Ty znowu nie na czsie :) ja Cię w sobotę przed lidlem widzę o 10tej :) W SOBOTĘ :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...