Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko ze moja bestia nisko siedzi i czy nie bedzie problemu z ulokowaniem łapek od podnosnika?? Ale za info serdecznie dzieki....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

no macieju chyba tylko ja sie dolacze z okolic szczecina ale zobaczymy wrazie co zapisalem sobie twoj numer :) gps wezme :D to powinienem trafic ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kazikboy nie ma bata byś nie trafił :) ta wiocha ma 2 mieszkańców :) Maciej i Sara :) główna ulica przez całą wichurkę :) wiec spoko :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie wcześnie się kładziesz martinez spać nie możesz pod jarało spotem czy na balu byłeś... :polew: Ja też wróciłem do chaty koło III:OO am :wink4: :wink4: :gwizdanie:

No dobra Pany lecę opłukać wózek jeszcze szybkie końcowe zakupy i spotykamy się na trasie.... czołem!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie z tego miejsca z racji tego ze jutro juz mnie nie ma ale jak zwykle słów na wiatr nie rzucam foty zamieszczę, chciałbym podziękować za zajebiaszczy spocior :) i tak liczną frekwencję :) było extra oby tak dalej :) bardzo mi sie podobało :) Insko zostało nawiedzone przez Audiny :) narobilismy zamieszania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:kox: zamieszanie to zrobilismy o tych wsiaxh miedzy maszewem a chociwelem:):) tam w zyciu tylu aut nie widzieli:):) na raz:) :>

ja też chciałbym podzekowac za :thumbup: spotciorek:) było zajebiaszczo i oby za niedługo był replay:):)

spoko koleżko :) replay będzie na bank :D już my sie mistrowie z Maćkiem i Tobą zamieszania za to weźmiemy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hehe no własnie udało mi sie nie trafic pod biedronke w stargardzie ale jeden telefon i mnie znalezli :) wielkie dzieki za przywitanie :D no i fakt audic bylo juz troche ;D czekam na konkrety co do lipca przyjaciela musze zwerbowac :D ale musze juz troche wiedziec aby sobie wolne szykowal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panocki, mnie nie moglo byc.... Ale jest inna opcja. Od "wiekow" :kox: w nudnym miescie szczecin odbywaja sie spoty w kazda pierwsza niedziele miesiaca organizowane przez :audi::a4fan:. Na lipiec przypadalo by to o4.o7.2o1o. Nie wiem jaki liczna byla to grupka w Insku, ale co myslicie na pomysl by taka grupke zorganizowac w szczecinie i razem pojawic sie na krematorium??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No fotek bylo dosyc sporo, gratuluje udanego wypadu, ale nie ma to jak flota jednego modelu auta a tam widzialem inne audi i jakis filetowawy wynalazek :wink4:. Ale zaczynam dostrzegac ze pierwotne pierwszo niedzielne spoty zaczynaja wymierac....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde tak chcialem jechac i .. eh ;( mam nadzieje ze w lipcu mi sie uda , a spoty niedzielne wlasnie juz jakoś wymarły ale mozna by było jakiegos zrobic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany świetny spocik :oklaski:

Szkoda że tak krótko byłem ale niestety miałem bardzo małego pasażera któremu klimat plaży chyba nie służył i musiałem się zawinąć.... ;(

Martinez wiem że chciałeś ze mną się napić wódki z okazji moich urodzin :gwizdanie: ...ale nie miałem kierowcy stąd taka drętwizna .... :wallbash:

Odbijemy to sobie na następnym spocie :wink4:

Pozdro 4all

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krematorium zamkniete ;p wznowili budowe ;(

dokładnie tak :( trzeba nową miejscówke znalesc na spoty lub wrócic na parking koło castoramy i feuvert-u :(

a co do opijania to tez mam w lipcu ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...