Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

nie obraź się kolego Denveco ale jeżeli chodzi o frekwencje to ogranicz się do wypowiedzi ponieważ od Grudnia nie widziałem Cię na żadnym spocie a Ty tu wypisujesz jakieś herezje o frekwencji tak więc jeżeli o to chodzi niech się wypowiedzą ludzie którzy rzeczywiście pojawiają się na spotach bo najprościej jest komentować :> a spot na parkingu przy jakimś sklepie to dla mnie lekkie ograniczenie bynajmniej w sezonie letnim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Kolego Maciej8891 no to nie wiem gdzie Ty byles bo fakt od grudnia nie bytlo mnie na spotach ze wzgledu na awarie auta ale na czewcowym spocie (mam na mysli ten w pierwsza niedziele czerwca) bylem na lotnisku w kluczewie, z kilkoma chlopakami. Tak wiec nie masz pelnych informacji. A kto powiedzial ze musza to byc spoty na parkingu sklepowym, poprostu tak sie przyjelo odkad jestem w klubie, A Ty zapewne "dobiles" do niego pozniej. Nie musi to byc parking, ale fajnie by bylo gdyby byl zachowany chociaz termin pierwszej niedzieli. Nie jest istotne miejsce. No i zeby wskladzie byly takze A4 tak jak to bylo dawniej.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to widocznie ten spot nawet nie był nagłośniony na forum bo większość spotów które się teraz odbywają to jestem bardzo dobrze poinformowany ponieważ większość spotów sam troszkę organizuje no ale dobra jak dla mnie każda audi to audi bez względu na model najważniejsi są ludzie a nie auta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To klub audi A4 gdzie sa tylko Audi A4 a nie AudiKlub gdzie jest zbieranina wszystkich modeli tej marki. Nie psujcie wizerunku klubu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego (choć nie wiem czy to trafne określenie gdyż nie mam A4 ale cóż wymieniajmy uprzejmości) Wiesz co prawdopodobnie dlatego wymarły wasze niedziele, bo nic się nie działo... i ludzie zlewali spociory a nazywali się klubowiczami i nie pisz mi tutaj o wizytówce Szczecina bo z niejednym się spotkałem asem który nie miał co robić kupił wlepe, trzasnął na gablotę, pojawił się raz w roku pomiędzy kłótnią ze swoją kobietą a czekaniem na nią bo robi zakupy w castoramie i On już jest wielkim klubowiczem. Miałem z Tobą nie dyskutować na ten temat ale uznałem że chciałbym Ci powiedzieć że wiem o co Ci chodzi, wiem że za***iście wygląda jak są same audice i fajnie jak są licznie. Wiele razy z klubu A6 wpadaliśmy na zloty czy to do Śniatowa czy Kluczewa tylko z Piątkiem. 2 audiny na kilkadziesiąt z zachodniopomorskiego jak nie na kilkaset. A na forum co 10 dzień po jednym poście pisali że chcą sie spotkać (zaśmiecając forum) a jak co do czego przychodzi nie ma ani jednego, ani drugiego a potem piszą że nic nie wiedzieli jak foty zobaczyli. Krótko mówiąc nie jest tak że "tonący brzytwy się trzyma" bo jestes w błędzie. Słyszeliśmy że ludzie z A4są chęni i sie spotykają i jak wierny klubowicz Maciej8891 i odkąd Go poznałem za***isty koleś którego osobowości nie zamieniłbym na żadną inną markę, poznałem właśnie dzięki waszemu forum - Audi A4 który razem Nami wszystkimi jestesmy na każdych spotakch, które sobie sami wcześniej zaplanujemy a planujemy tak by każdemu z Nas pasowało. Ludzie poza tym są na tyle inteligętni jak kolega który wpada suprą czy koleś który wpadał nissanem że stawjali swoje bryczki z boku tak by były audiny koło siebie i nikt tego im nie musiał tłumaczyć tak samo jak my gdzie zawsze rozgraniczamy stawiając A6'ki obok A4'ek i na fotach równie fajnie to wygląda. Maciej8891 napisał wcześniej że liczy się człowiek a nie marka i to jest w naszym przypadku racja bo na każdym sppocie zawsze zajebioza sie bawimy i spędzamy wolny czas. Obyś poznał takich ludzi to będziesz wiedział o czym mowa a na dzień dzisiejszy łudź się i czekaj może 2 audiny A4 przyjada w którąś niedziele 2045roku a może nie. Ja byłem na kilku spotach-może i nie byłem od początku ale nie miałem takiego obowiazku i nie widziałem tylu audin jak przedstawiają to fotosy, nikogo z was nie widziałem a niektórzy koledzy z A4 byli i ciepło Nas przywitali. Wiem jedno razem fajnie się bawimy, miło spedzamy czas i obyś wkońcu też znalazł to czego szukasz w całej tej Twojej filozofji spotykania się w klubowych szeregach. Jak coś na pewno chętnie i z Tobą się spotkamy i możesz nawet wpaśc na rowerze. Wiem że na dzień dzisiejszy coś wasza Szczecińska wizytówka nie wygląda za dobrze i to nie jest złośliwość. Na koniec mojego obszernego posta, życzę wszystkiego dobrego :) i Panowie którzy ciepło przywitali nas wszystkich w szeregach A4 wielki szacuneczek i do zobaczyska na następnej zajebioza imprezce w Trzebawiu który jest w sumie organizowany przez również zajebistego kolesia - Dawidoff32 klubowicza A6 hahahaha i dzięki niemu będą wszystkie potencjalne ewentualne zniżki na tym ośrodku również dla A4'ek. POZDRO

PS. pisząc "burdel" masz na myśli "nie chcemy Was tutaj, i nikogo z innych szeregów nie potrzebujemy i na pewno do Was nie dołączę???" jest to moim zdaniem lekka oznaka braku szacunku do innych ludzi i zaprzeczanie samemu sobie (w wątku urodzinowym Maćka i Galca piszesz że chętnie byś się pisał na tego spota-gdzie tu logika?), wiem że masz prawo do swojego zdania i szanuję to ale moim zdaniem tak się nie piszę ludziom bynajmniej którzy podzielaja Twoją pasję na tym samym forum. Jeśli bede miał poza A4 syrene a lubie bardzo forumowiczów i za nic spota z Nimi bym nie przegapił wsiadam w tą syrenę i jadę do Was, wtedy też mi powiesz że nie powinno mnie tutaj być??? Mam nadzieję że kiedyś zmienisz zdanie i także dołączysz do Nas

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego denveco.... zaprzeczasz sam sobie :/ Sam mowisz ze wbijaliscie sie na spotkania A3 a nam wypominasz dobrze spedzony czas heh i jaki burdel?! z tym to juz przesadziles! Fajnie jest jak wiekszosc aut to A4 ale nie bede sie gniewal jak kolega przyjedzie np. Supra jesli tylko chce w tym uczestniczyc to przywitamy go z otwartymi rekami! I to sie wcale nie mija z celem jak smiesz twierdzic! Twoje wypowiedzi mozna skomentowac tylko w jeden sposob...jestes hipokryta. Osobiscie poza A4 mam tez motocykl i wiem ze jak bede chcial nim przyjechac na spota to spotka sie to z ogolna aprobata... bo nie chodzi o to by skreslac ze spota ludzi ktorzy nie maja A4 a o dobra zabawe w zgranym zespole! Pomysl zanim cos jeszcze napiszesz! Pozdrawiam i jak kolega martinez1980 rowniez zycze wszystkiego dobrego i szczerze zapraszam na przez nas organizowane spoty a szczegolnie na urodziny kolegi Maciej8891 i Galec! Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zjedzcie mnie jeszcze najlepiej :decayed:. Co do szczecinskiej wizytowki.... fakt nie wygladala ona dobrze, moze ze wzgledu na to ze ekipa sie nie dobrala i nie zaprzecze bo bylo jak piszesz mianowicie o tym ze przyjezdzal kolega wysadzal kobiete w realu a sam pojawial sie na spocie na godzine to gora i pozniej "no nic koledzy ja uciekam itp." Jako ze jestem za audi A Tym bardziej za A8 D3 :naughty: to uczestniczylem w spotach najdluzej i praktycznie do samego konca. Jesli chodzi o "burdel" mialem na mysli ze kazdy przyjezdza czym chce i ze nie ma takiego fajnego efektu klubowych aut. Nie wiem ile bylo w Insku samych A4 a ile pozostalych aut. Kolego Majkel1985 gdybys czytal uwaznie zrozumial bys co napisalem. Chodzi o to ze wbilismy sie na spot A3 ale najpierw spotkalismy sie nasza grupka, pogadalismy, po VAGowalismy itd a dopiero pozniej zawitalismy na A3. Fakt "nie szata zdobi czlowieka" tak i w tym przypadku nie licza sie auta lecz zgrana ekipa. I kolego nie hipokryta, bo gdybym naprawde nim byl to najechal bym ze wogole nie maja prawa bytu na tym forum osoby bez A4. Kazdy ma swoje poglady na ten temat szanuje takze i wasze zdanie nikogo przy tym nie obrazajac. A ja dalej i tak obstaje przy swoim ze fajnie wyglada jak jest jednakowo :wink4:. Od udanego spotu zalezy to jak zgrana jest ekipa u nas tego zgrania nie bylo. Moze to i wam sie udalo. A to ze wyrazam chec na pojawienie sie na spocie to chyba o czyms swiadczy. Ale koledzy jak widac mnie nie lubia i nie chca mnie tam widziec :wink4: .....

Takze cieplo pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jezeli napisze cos co jest w trzech ostatnich postach to sory ale za długie sa i nie moge sie wziac za przeczytanie ich :kox:

jezdzilem kiedys na spoty i byłem na forum civic klubu, były cotygodniowe spoty podczas których spotykały sie auta , spoty te mialy ustalone miejsce ustaloną godzine i nie bylo co tydzien pytania jak ze spotem i tu mi tego brakuje, konkretne miejsce dzien i godzina i koniec ,

były tez wypady organizowane dalej czy blizej i o tym sie wlasnie gadało wiecej na forum bo trzeba było sie umówic..

I co do innych aut tak jak ktos napisał wyzej, niech stoją obok co by nie pozowac z OOOO do fotek a czy to audi czy nie audi człowiek to czlowiek a im wiecej czlowieka tym ciekawiej wiec mi to nie przeszkadza

proponuje wiec ustalic jakies miejsce , ustalic dzien i godzine przykładowo środa 20:00 parking feu vert , zaglosujemy komu jaki termin pasuje i bedzie to sztywniejszy termin a rozmawiac bedziemy duzo o wypadach np do inska, co wy na to ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Denveco nikt nie mówi że Cię nie chcemy na spotach bo każdy uczestnik spota jest bardzo miło i z otwartymi ramionami przyjmowany :) zawsze sie znajdzie jakieś żarcie z grilla dla każdego bez wyjątki wiary kultury i w ogóle :) tak więc zapraszamy na spocika urodzinowego mojego jak i klubowicza Galca bo nikogo nie skreślamy !!

Spiidy nie na parkingu bo ludzie dziwnie patrzą na nas szczególnie w sezonie letnim teraz bardzo często organizujemy spoty i bardzo dużo o nich piszemy na forum tak więc śledzimy forum śledzimy i na spotach się widzimy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Koledzy, mam zamiar niedługo zawitać w Wasze strony w celu ... odpoczynku :>

Gdyby ktoś mógł polecić jakieś noclegi, to chętnie przygarnę PW z namiarami - najbardziej interesują mnie Międzyzdroje i Wisełka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maciej8891 nie bardzo rozumiem twoja odpowiedz na mojego posta :tongue4:

edmondo ja moge polecic ci pole namiotowe w pobierowie , byłem przez weekend i prawdopodobnie nastepny tez tam spedze ale nie wiem czy cos takiego cie interesuj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

edmondo ja moge polecic ci pole namiotowe w pobierowie , byłem przez weekend i prawdopodobnie nastepny tez tam spedze ale nie wiem czy cos takiego cie interesuj :wink4:

Dzięki, ale pole namiotowe odpada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Wszedlem do Was na forum zeby sprawdzic gdzie kiedy i o ktorej sie spotykacie ale oprocz wzajemnego obrzucania sie blotem niewiele odczytalem :polew: Ogarnijcie sie panowie :bicz3: hehehe

A teraz wracajac do tematu gdzie, kiedy i o ktorej bo byc moze bede miec okazje wpasc na spocik

Pozdrawiam Karol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego za tydzien w Trzebawiu. zapraszamy. czytaj watek urodzinowy Galca i Macka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no włąsnie spoty takie na parkingach przeszły jakos do histori :wallbash::tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 sierpnia jest bodajrze śniatowo ale czekamy na oficjalne info za to na pewno jest 1 sierpnia zlot na lotnisku kluczewo pod stargardem. na obu imprezach będzie 1/4 mili i zręcznościówka. ktoś się gdzieś wybiera? bo ja jeszcze niewiem na które z tych pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Noooooo można by było się gadać już i polecieć na ktorąś z iprez wspólnie. Poruszymy dziś ten temat przy grilu w Trzebawiu :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zlot na śniatowie odwołany z przyczyn organizacyjnych, najbliższe śniatowo we wrześniu. Info podane przez użytkownika jejmo z tamtejszego klubu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...