Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

pogoda jest taka ze nie ma poco sie ruszac z domu..

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 179,5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

VVitam, proponuje spocik w ta niedziele (24.10.2010) o godz 18. waly chrobrego, kostka brukowa, zjazd.

Opublikowano

VVitam, proponuje spocik w ta niedziele (24.10.2010) o godz 18. waly chrobrego, kostka brukowa, zjazd.

ja niewiem czy dam rade bo akurat wypada dzień kiedy widzę się z moją dziewoją
Opublikowano

ja tez chyba odpadne bo wieczorem niestety pracuje:(

Opublikowano

znowu pada i znowu niekogo nie bedzie ..

Opublikowano

Ja wpadne nawet jak pada, najwyzej pokwitne sam, i tak mi sie nudzi w domu

Opublikowano

i co - był ktoś?

p.s konrad ty plotkarzu :P

Opublikowano

ja nie dojechalem do szczecina na tyle szybko zeby zdazyc na spot :( . kurde mialy byc spoty co ustalony okres wszystkim pasuje i d*pa

Opublikowano

Ja bylem ale niekogo nie bylo, taka organizacja. A wracajac do domu urwal mi sie wahacz i utknalem na srodku skrzyziowania, na torowisku.

[br]Dopisany: 27 Październik 2010, 12:30_________________________________________________Mozna by bylo zorganizowac spot 31.10.2010r. ale to bedzie praktycznie juz swieto zmarlych, i nie bylo by to na miejscu. To proponuje spot 07.11.2010r, godz 18:00. zjazdowa kostka brukowa z walow chrobrego. Jest wystarczajaco duzo czasu by znalezc troche chwili na spotkanie.

Opublikowano

Ja bylem ale niekogo nie bylo, taka organizacja. A wracajac do domu urwal mi sie wahacz i utknalem na srodku skrzyziowania, na torowisku.

Miałem ostatnio to samo, wahacz prawy dolny prosty, aż rozpołowiło przegub wewnętrzny. Dodatkowo wgięty błotnik, pęknięta obudowa progu, spalone nadkole i mnóstwo straconych nerwów. Profilaktycznie wymienię też drugą stronę.

Opublikowano

akuratnie bardzo dobrze pasuje mi 7 :) jutro wracam do kraju a 10 wracam wiec akuram sie zalapie :)

Opublikowano

ja bym cosik skręcił na niedziele :D

Opublikowano

a coz takiego proponujesz :)

Opublikowano
  • Autor

właśnie :>

Opublikowano

cokolwiek :D w miejscu dla każdego dostępnym :D i wmiare blisko :evil: jak zwykle chce być fair :D

Opublikowano

czyzby ta cisza zapowiadala ze nie bedzie spocika w niedziele ?? :(

Opublikowano
  • Autor

ja będę a gdzie dokładnie i o której???

Opublikowano

VVitam, proponuje spocik w ta niedziele (24.10.2010) o godz 18. waly chrobrego, kostka brukowa, zjazd.

Opublikowano

a jezeli bedzie deszcz to nie spotykamy sie czy widzimy sie w innym miejscu ?

Opublikowano

Jak by padalo to proponuje parking galaksy poziom 1,5 (miedzy realem a multikinem), tak na samym srodku tego poziomu. Ale dla niektorych kropienie to nie deszcz, a dla niektorych kropienie jest juz deszczem. Tak wiec bysmy sie nie mijali, to jak bedzie kropilo nawet troche to wtedy poziom 1,5 w galaksy.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.