Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ognisko sobota 22.01.2011, godzina 14:00

miejsce:

aaawyq.th.jpg

ps.wezmę troche drewna zeby było czym rozpalić.. jak ktoś może to niech też weźmie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ognisko sobota 22.01.2011, godzina 14:00

miejsce:

aaawyq.th.jpg

1.spiidy

2.

3.

.

.

masz:wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.spiidy

2. CORNEK (o ile nie karzą mi siedzieć w pracy)

3.

p.s zaprosiłem też ludzi z bmw klubu szczecin bo niejedną imprezę już dzieliliśmy i było dzik :]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ognisko sobota 22.01.2011, godzina 14:00

1.spiidy

2. CORNEK (o ile nie karzą mi siedzieć w pracy)

3. Cor72z

4. Dawidoff32

5.

kopiujcie i dopisujcie sie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.spiidy

2. CORNEK (o ile nie karzą mi siedzieć w pracy)

3. Cor72z

4. Dawidoff32

5.hasiuk89[br]Dopisany: 20 Styczeń 2011, 23:15_________________________________________________Jutro pogadam z chłopakami z Gryfina myśle ze będzie pare aut :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

6. Arris_88 dla kumpli Aras.

Ps. Czy ktoś może zabrać ze sobą Vaga, bo chciałbym zrobić odczyt modułu kierownicy i sprawdzić jaki tam siedzi. Potrzebne mi to do moda FISa i tempomatu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bmw ........bezsensu jak dla mnie :thumbdown:

Mnie dopisz do listy.... coś słabo na razie z chętnymi.....

a to niby czemu bez sensu? nie raz podczas rozmów tutaj wyposiwadano się żeby bmw klub szczecin też zapraszać, byliśmy nie raz na makowicach wspólnie na lotnisku i było wszystko dobrze. Tam są normalni ludzie z którymi jeżdżę od paru lat na wszystkie śniatowa, kluczewa i makowice i złego słowa nie mogę powiedzieć o ich organizacji czy zachowaniu, a im więcej autek to tym lepiej moim zdaniem. Zapytaj np Martineza1980

p.s pracuję w jednej firmie z prezesem bmw klubu szczecin i naprawdę zdziwiła mnie Twoja reakcja. Co złego żeby 2 kluby rozstawiły sobie grille skoro miejsca jest w bród?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci odpowiadam dlaczego........ przeważnie (nie zawsze) znajdzie się kilku pajaców do kręcenia bączków albo palenia gumy lub też latania bokiem .... nie mam zamiaru tak jak ostatnio patrzeć czy któryś nie poleci w moje auto....

Może akurat miałem do czynienia z innymi klubowiczami Bmw......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już ci odpowiadam dlaczego........ przeważnie (nie zawsze) znajdzie się kilku pajaców do kręcenia bączków albo palenia gumy lub też latania bokiem .... nie mam zamiaru tak jak ostatnio patrzeć czy któryś nie poleci w moje auto....

Może akurat miałem do czynienia z innymi klubowiczami Bmw......

nie kaŻdy kto ma bmke jest z klubu ;) grup w szczecinie jest o ile kojarzę przynajmnej 4, bmw klub szczecin akurat propaguje kulturalny wizerunek tej marki. to tyle na temat

a co z frekwencją na jutro? :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie kaŻdy kto ma bmke jest z klubu ;) grup w szczecinie jest o ile kojarzę przynajmnej 4, bmw klub szczecin akurat propaguje kulturalny wizerunek tej marki. to tyle na temat

oj nie kazdy propaguje kulturalny wizerunek marki z tego klubu bo znam niestety pare osob ale na szczescie tylko z widzenia którzy pasują do tego stereotypu ale przyznam ci CORNEK racje ze do twoich znajomych nie mam nic bo zawsze jak byli bylo ok ;p

jezeli wszystkim pasuje to mozemy zrobic o 17 ;) mi niestety niedziela nie pasuje bo mam imieniny i z racji tego ze w sobote bylo planowane ognicho to umówilem rodzinke na niedziele :cool1:

to co przekladamy na 17 ? podejmijcie decyzje jak najszybciej bo trzeba powiadomic tez innych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...