Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dokładnie, 18ta ja bede na milion procent. Cor pamietaj o mnie.

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Wyświetleń 180,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja tez bede na 18.00 na Wałach na 100% :)

Opublikowano

Stargard za niedługo startuje :>

Opublikowano

O kur.. dopiero wstałem ;/ wczoraj za mocno dałem czadu... a do tego jeszcze mi auta nie oddali :confused4:

Opublikowano

Dzieki Panowie za spocik. Oby tak zawsze taka frekw choc sam nie mam a4. Obysmy takim peletonem udezyli na sniatowo w piekny dzionek.

Opublikowano
  • Autor

Spot udany :good: :good: oby tak dalej... :>

Opublikowano

No miło bylo , dzieki za Spota :good:

Opublikowano

fajnie było przejechac się tyloma autami w inne miejsce:)

moze zaczniemy odrazu planowac jakies ognicho na nastepną niedzielę ? zeby temat zdązyl się rozejsc po wszystkich..

proponuje na głębokim bo tam gdzie ostatnio bylismy nie dało się podjechac autkami za blisko i tak powiedzmy na 14 :)

Opublikowano

Dzieki za linka, to ja o niego pytalem ;)

Spot swietny, duzo autek i fajna atmosfera :good: Wrzucac foty :)

Opublikowano

Stargard już dotarł do domku :) spocik pierwsza klasa :good: oby tak dalej trzymać z frekwencją przejazd w peletonie fajny ale co niektórzy się pogubili i jechali w mniejszym :embarrassed:

Opublikowano

nie powiem frekwencja dopisała co ostatnimi czasy było dość poważnym problemem ale dzięki wielkie akurat zdrowie pozwoliło się pojawić na spocie

Opublikowano
  • Autor

DAWAĆ FOTY!!!!!! :gwizdanie:

Opublikowano

Hehe galec bez ciebie spot to nie spot nasza encyklopedio, dobrze cie miec w naszych szeregach, niestety teraz fot nie dam bo u mojego terrorysty netu nie ma i wchodzę przez tel. Jutro u siorki sprobuje:) fakt fajna atmosfera. Fajnie ze ludzie z audi nie sa dretwi i mozna sie po smiac i po zartowac. Cornek fajnie ze wpadles. Pozdro guys takze nowo poznane twarze

Opublikowano

:hi:

Spot bardzo udany. Mam nadzieję że wszyscy dotarli cało do domów. Musimy się starać aby było nas coraz więcej i werbować ludzi w nasze "przedsięwzięcie". A oto fotki, które zrobiłem ja:

DSCN0824.jpg

DSCN0825.jpg

DSCN0826.jpg

DSCN0827.jpg

DSCN0828.jpg

Kolega martinez1980 powinien mieć ich więcej. Niestety moja bateria w aparacie siadła.

Pozdro.

Opublikowano
  • Autor

Dobrzeeee widać ile nas było :naughty: Marcin wrzuci pewnie jutro fotki :>

Opublikowano

Było super bo dużo ludzi :] Jak mi imageshack zacznie działać to mam ze 3 zdjęcia a narazie Remus Galca :)

Opublikowano

Cos cicho ;) Jak sobie zrobisz wydech jak u mnie to bedzie dopiero hardcore :evil:

Opublikowano

Ja tez wielu fot nie mam ale cos wybiore i postaram sie dzis wrzucic.[br]Dopisany: 07 Luty 2011, 07:04_________________________________________________IMG_7743.jpg

IMG_7748.jpg

IMG_7749.jpg

IMG_7750.jpg

IMG_7752.jpg

IMG_7755.jpg

IMG_7756.jpg

IMG_7757.jpg

IMG_7758.jpg

IMG_7759.jpg

IMG_7760.jpg

IMG_7761.jpg

IMG_7764.jpg

IMG_7766.jpg

IMG_7767.jpg

IMG_7769.jpg

IMG_7773.jpg

Opublikowano

no i już mamy jakiś pogląd na to co działo się wczoraj :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.