Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wiem, że tu fani A4 to tak jak ja. Ale szczerze polecam BMW 123d BI-Turbo M-pakiet(performance) 204km w diZlu:decayed:. Właśnie latałem teraz po śniegu, mega zabawa. Jak zorganizujemy jakiś spot to przyjadę i zobaczycie , że automat też wiele szczęścia daje.

1-nka z tym silnikiem jest zacna, jednak do zabawy i nie tylko polece coś z OOOO z 3.0 albo 4.2 TDI.

btw. szkoda, że VAG nie ma takich fajnych małych klekotów jak BMW

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że tu fani A4 to tak jak ja. Ale szczerze polecam BMW 123d BI-Turbo M-pakiet(performance) 204km w diZlu:decayed:. Właśnie latałem teraz po śniegu, mega zabawa. Jak zorganizujemy jakiś spot to przyjadę i zobaczycie , że automat też wiele szczęścia daje.

1-nka z tym silnikiem jest zacna, jednak do zabawy i nie tylko polece coś z OOOO z 3.0 albo 4.2 TDI.

btw. szkoda, że VAG nie ma takich fajnych małych klekotów jak BMW

Ja z większych pojemności mogę polecić jeszcze Chrysler Grand Voyager 3,6 283km 4x4 w automacie robi swoją robotę, ale spalanie porażka, spokojna jazda w trasie 8l to minimum, a w mieście ok 14l, przy deptaniu widać jak wskazówka leci momentalnie ku rezerwie.

Mieszkam jakieś 3km od Pyrzyc i powiem wam, że autko nie boi się zasp. Autko ma już 4lata a jedyny problem jaki wystąpił to problem z czujnikiem oleju. Więc powoli się przekonuje, że nie koniecznie OOOO są tylko dobrymi autami.

btw. Komfort jazdy tym autem jest zaje_ _ _fajny. Śmigałem A6 C6, a4 b7, E46, Touran, golf VI, Passat b6 i jeszcze pare innych autek i powiem wam, że zadnym autkiem tak wygodnie mi się nie jeździło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to prawda wbrew obiegowej opinii Grand Voyager to bdb auto, ojciec ma takiego od nowości 2.5 CRD silnik nie do zdarcia, splanie śmieszne w stosunku do gabarytów auta, w gruncie rzeczy nic w aucie się nie zepsuło przez 8 lat, komfort podróżowania można porównać tylko do aut typu a8, S-klasa, 7er, do tego praktyczność wstawiasz sobie rower do środka nie musisz się bawic w jakies bagażniki itp. bajka :) chociaż jeszcze 300C zrobił na mnie mega wrażenie komfortem żadna A6, E-klasa nie dorówna mu pod tym względem, jak to auto płynie na "niemieckiej betonce" to szok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest temat o spotach :banan: dostaje maila mysle spot sie szykuje a wy tu o pierdołach hehe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest temat o spotach :banan: dostaje maila mysle spot sie szykuje a wy tu o pierdołach hehe :decayed:

Live :dancing:

Wczoraj był u mnie Galec i brał oponki, więc jakby nie patrzeć dwie osoby z forum się spotkały to "prawie jak spot":naughty:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego spota też ostatnio zrobiliśmy z kolegą micak :D

to trzeba się umówić na kilka małych spotów w jednym miejscu w celu stworzenia mega spota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nie trzeba przekonywać :wink:

ja biorę lapka i kabel, spiidi ładowarkę i jazda :decayed:

proponuję weekend....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może zróbmy ognisko na głębokim ? jest zimno i długo nie wytrzymamy stojąc na jakimś parkingu a tak kto może przywiezie jakieś drewno, pójdzie się do lasu coś wygrzebać może spod sniegu i będzie ciepło przynajmniej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mozna nastepny weekend :P ?? bo ja dopiero za tydzien bede aktywny w kraju ;)

jak następny weekend to i Ja się pojawie :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze 22 wieczorkiem karting spot tylko ktos by musiał ogarnać czy bedzie czynne ;)

a tak to ogolnie ja od środy czynny w kraju ;) szkoda że odwiłż ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja jestem bardziej za ogniskiem.. klimatycznie i można pogadać a tam pojezdzimy chwile i co potem ;d?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...