Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zachodniopomorskie spoty 2010/2011/2012


Cor72z

Rekomendowane odpowiedzi

OK. Możemy spotkać się na torze kartingowym. godz. 15.00 :)

A wcześniej odbywają się zawody Puchar Auto Klub Szczecin :) można wpaść i popatrzeć, ja zostaje po i czekam na was :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mi pasuje niedziela na 15 tylko gdzie dokładnie jest ten tor kartingowy bo za bardzo się jeszcze nie orientuje co gdzie jest w Szczecinie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gU8jA.jpg

:)

godzina pasuje:)

zapraszamy tez jakiś inny klub ? czy znowu zapowiada sie mało osob od nas ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, ostatecznie czy spot na Wojska Polskiego czy w starym miejscu? chce ściągnąc kogo sie da ze starej gwardii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spot na wojska , a o ktorej te zawody ? bo to nie głupie zeby podjechac jak jeszcze beda zawody i poogladac :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spiidy jak dla mnie to im nas więcej tym fajniej także można pisać do A3 a na pewno żuć chłopakom hasło o Bagiczu. Ja już napisałem info na a6 ale tam to dosłownie zima zapanowała od czasu jak martinez wyjechał do pracy i nic się nie dzieje także nie wiem czy się w ogóle ktoś od nich zjawi a szkoda. Ja też bym sobie z chęciom popatrzył na zawody

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. W końcu i ja się pojawię. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to ja pisze na a3 ale musimy ustalic godzine zeby zalapac sie i na zawody i na chwilę gadania :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawody zaczynają się od 11.00 do przeważnie 14.00 sobie godzine dałem luzu na wysłanie wyników na www i ogarnięcie po imprezie, jak wpadniecie wcześniej to super, chyba ze wpadniecie o 12.00 ja tylko dojde jakoś do was bo będe pewnie w pełnym biegu jak zwykle w trakcie zawodów, ogolnie zawsze jest ciekawie, ktoś przegnie gdzieś wyleci, sami też możecie wystartować więc może wpadniecie o 10? zapisy od 10! mieżymy wyniki, nikt nie musi jechać na 200%, auta sobie nikt nie rozwali, staramy się robić to w sposób cywilizowany :P Więcej info:

Zapraszamy na III Eliminację PAKS w 2010r, która odbędzie się 07.03.2010r na torze kartingowym przy al. Wojska Polskiego w Szczecinie.

Organizator przewiduje jedną próbę przejeżdżaną dwu, trzy lub czterokrotnie, w zależności od panujących warunków pogodowych/. Trasa przejazdu ukaże się w sobotę dzień przez imprezą. Do zawodów dopuszcza się wszystkich którzy posiadają prawo jazdy, ważne ubezpieczenia oraz przegląd techniczny auta.

W szczególności zapraszamy nowych uczestników, którzy mogą się nauczyć panowania autem w różnych sytuacjach(poślizg, nadsterowność, podsterowność itp.) Jeżdżenie w naszych imprezach pozwala wyrobić w sobie nawyk płynnej jazdy samochodem oraz może pomóc wyjść obronną ręką z wielu niebezpiecznych sytuacji jakie spotykamy na drogach.

Zapraszamy również wszystkich, którzy chcą poczuć sportową jazdę samochodem, rywalizując wraz z innymi uczestnikami.

Regulamin

W trakcie zawodów będzie możliwość podpytania się doświadczonych zawodników jak należy jeździć. Można nawet taką osobę zabrać na prawy i podpowie nam ona jak pokonywać zakręty, jak posługiwać się samochodem w sporcie, jakim torem jazdy jechać itd.

Młodzi kierowcy zamiast szaleć na ulicach maja okazję wykazać się w zawodach!

Aby wystartować należy przyjechać w godzinach od 10 do 11 i zapisać się w biurze zawodów. Następnie uczestnik otrzyma swój numer startowy wg którego ma podjechać do lini startu.

Zapisy: 10.00

Odprawa z uczestnikami: 10.50

Start pierwszego zawodnika: 11.00

Wpisowe: 20zł + pobranie kaucji za nr startowy 10zł lub pozostawienie na czas trwania imprezy dowodu osobistego.

Serdecznie zapraszamy!!

www.ak.szczecin.pl

Dumać pany Dumać :)[br]Dopisany: 02 Marzec 2010, 23:13_________________________________________________Ogolnie możemy zrobić mini zawody teamu zach pom :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmm muszę się zastanowić kurcze całkiem fajnie to się zapowiada może się skuszę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde jak pojedziemy na 10 i bedziemy do 15 to zmarzniemy niezle :( ale z drugiej strony opcja z pasem.. :mysli:

jak by tak grila ze sobą zabrac to moze i bysmy dali rade;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja węgiel i rozpałkę na grila mam :> a jak tam z rozłożeniem??są jakieś szanse??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie na która?

Moze tak ewentualnie 12-13 ? kazdy cos tam pewnie robi przy niedzieli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale grill klubowy jednoczy :D ustalajcie godzine szybko zeby kazdy wiedzial o ktorej ma byc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...