Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Ford Escort] Błękitny Grom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Góral.. Tylko pamiętaj.. Że nie każda morda pasuje do Forda.. :tongue4:

hehehe otóż to dlatego wszyscy audi mamy, no prawie :tongue4: :tongue4: :polew: :polew:

Opublikowano

Miałem takiego, ale z końca 1997 roku... z silnikiem 1.8 115KM Ecotec, nawet latał... :decayed:

Opublikowano

Kali jakie mody planujesz w aucie?

Opublikowano

Kali jakie mody planujesz w aucie?

- Kupić żółtą gąbeczkę do ścierania pary z bocznych szyb :decayed:

Opublikowano

Kali jakie mody planujesz w aucie?

zapakuje Cie do bagażnika i zepchnie z urwiska :decayed::naughty::kox: :kox:

Bardzo dobrze zrobił :tongue4:

Dobrze myślał .. jeden dailycar econo LPG ..drugi do upalania :kox::naughty:

..ale taki frędzel to c**jnia..jajko było by lepsze :wink4::kox: :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Kali jakie mody planujesz w aucie?

- Kupić żółtą gąbeczkę do ścierania pary z bocznych szyb :decayed:

a nie paruje mi wogole w środku. :good:

Ale w gąbke sie zaopatrze tak na wszelkie gdyby.

A tak serio to myslałem nad zmianą zderzaków. Coś takiego mi chodzi po głowie:

http://moto.allegro.pl/item882222627_ford_escort_zderzak_przod_tyl_super_cena.html

tak się troche by upodobnił do subaru imprezy. :good:

Opublikowano

no i czym sie lepiej jezdzi ?

gromem czy esa ? :)

Opublikowano
  • Autor

zależy czego oczekiwać. gromem pod kątem utrzymania a eSą pod kątem przyjemności.

mam to co chciałem i jestem zadowolony. Byłem go własnie odpalić żeby mi się zagrzał przed wyjściem z roboty i bez problemu zapalił pomimo -11 za oknem. pozytywnie :good:

Opublikowano

w sumie to zastanawiam sie nad takim samym setupem jak u Ciebie tj. esa + popierdółka

lub beta na codzien + b2q/gII syncro ze swapem -> z tym ze to droższa opcja a ja lubie b5 :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja doszedłem do wniosku, ze naprawde nie ma sensu jeździć na codzień autem które tyle pali a mocy nie wykorzystuje stojąc w korku. Więc po co wydawać bezsensowne pieniądze na paliwo. ot takie oszczędne podejście do życia.

Opublikowano

A tak serio to myslałem nad zmianą zderzaków. Coś takiego mi chodzi po głowie:

http://moto.allegro.pl/item882222627_ford_escort_zderzak_przod_tyl_super_cena.html

tak się troche by upodobnił do subaru imprezy. :good:

Na c**j ?

Nie ładuj w niego..olej..filtr i ognia :decayed:

Założenie pozytywne..dziwie sie ze dopiero na to wpadłeś :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Na c**j ?

myslałem, że będą ostrzejsze komentarze. jaja sobie robie z tymi zderzakami, żadnych wiejskich tuningów ie mam zamiaru robic.

Wymienie sobie olej, filtry, dam do gazownika, żeby sprawdził instalacje i jazda... :)

Opublikowano

myslałem, że będą ostrzejsze komentarze.

Ale pedziowy zderzak..będzie pasował do Ciebie * :decayed:

* i jak i jak i jak mogło być :naughty::kox: :kox: :polew: :polew:

Opublikowano

To juz wiem co bedzie głównym tematem na następnym spocie :wink4:

Opublikowano

A tak serio to myslałem nad zmianą zderzaków. Coś takiego mi chodzi po głowie:

http://moto.allegro.pl/item882222627_ford_escort_zderzak_przod_tyl_super_cena.html

tak się troche by upodobnił do subaru imprezy. :good:

Na c**j ?

Nie ładuj w niego..olej..filtr i ognia :decayed:

Założenie pozytywne..dziwie sie ze dopiero na to wpadłeś :decayed:

No rozwiązanie dobre, nawet bardzo dobre, ogólnie sam bym tak zrobił, gdybym już nie miał 2 aut pod domem, ale mam nadzieję, ze kolega Kali żonaty, bo teraz babeczki pod disco powiedzą, że skąpy i do eSy nie będą chciały wskakiwać :polew:

ja bym sobie jakiegoś oldtimera chętnie sprawił :wink4:[br]Dopisany: 20 Styczeń 2010, 20:14_________________________________________________Zresztą, zawsze będzie z czego upuścić i nalać do eSy, jak będzie gorszy miesiąc :cool1:

Grom rulezzzz :>

Opublikowano

Watpie ze bedzie jezdzic na PB98 Fordem :gwizdanie: Bo esa innego słabszego nie lubi i to bardzo :wink4:

Opublikowano

Przeca tego Pb98 to najwyżej 2l całe na rozruch będą jeździć :naughty:

Opublikowano

Przeca tego Pb98 to najwyżej 2l całe na rozruch będą jeździć :naughty:

To bedzie z czego upuscic :polew:
Opublikowano

No ja jebie ale piorun :polew: Już lepiej było kupić jakieś 3D do tego zestaw szprejozów i ognie na boki.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.