Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[Ford Escort] Błękitny Grom

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja ze swojego Escorta wycisnąłem 200 km/h na A4

609229f64c.jpg

jak cię holowali? :polew:

Opublikowano

Super :good: jakie mody :)

Swap na silnik 2.0 z Mondeo :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Mnie nie holowali... akurat 115KM i masa lekko ponad 1000kg robi swoje...

Opublikowano

Kali jak Cie wciągnie rezanie escorta, to lepiej odrazu kup RSa :decayed:

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C11219366

Kolega sprzedaje :tongue4: ok 8s do 100km/h na 17kach :naughty:

Opublikowano
  • Autor

[/b] jak Cie wciągnie rezanie escorta

napewno mnie nie wciągnie bo to auto do oszczędzania. Szybki samochód do ścigania i czerpania przyjemności z jazdy już mam i jak coś to eSe bede modził. A escort ma odpalać bez problemu, jeździc tanio i ma grzać w środku zebym nie marzł i te zadania spełnia w 100%.

co do tego RS to moze i spoko ale dla mnie 8 sec do setki do żadne osiągi jeżeli kwalifikujemy go do jakichkolwiek wyścigów, pojeżdżawek czy coś takiego.

Dzisiaj jedną rzecz przymodziłem - zasłoniłem praktycznie całą chłodnice kartonem (bo połowa przy takich mrozach nie wystarczała) i teraz się szybciej grzeje, w środku jest cieplej i zdecydowanie lepiej się jeździ. dzięki PIXI za karton :good:

Opublikowano

[/b] jak Cie wciągnie rezanie escorta

napewno mnie nie wciągnie bo to auto do oszczędzania. Szybki samochód do ścigania i czerpania przyjemności z jazdy już mam i jak coś to eSe bede modził. A escort ma odpalać bez problemu, jeździc tanio i ma grzać w środku zebym nie marzł i te zadania spełnia w 100%.

co do tego RS to moze i spoko ale dla mnie 8 sec do setki do żadne osiągi jeżeli kwalifikujemy go do jakichkolwiek wyścigów, pojeżdżawek czy coś takiego.

Dzisiaj jedną rzecz przymodziłem - zasłoniłem praktycznie całą chłodnice kartonem (bo połowa przy takich mrozach nie wystarczała) i teraz się szybciej grzeje, w środku jest cieplej i zdecydowanie lepiej się jeździ. dzięki PIXI za karton :good:

do tego jak gumy pali :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

:ok2: :ok2: :ok2::witch: :witch:

Opublikowano

Kali nie ma za co ...ale się ubawiłem pomogłem Ci przy modzie :polew: :polew: :polew:

Góral co racja to racja ( widziałem ) o plamie z rury wydechowej nie wspomnę :gwizdanie: grom znaczy swój teren :naughty:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

na chwile poszedłem na góre i nie zamknąłem auta - przeróbka na vipera +500 koni i 700 pkt do respektu na dzielni :decayed:

kompleksowa przebudowa wnętrza:

p1270241.jpg

I namalowane sportowe pasy:

p1270243.jpg

p1270244.jpg

oraz nakładki na lusterka oraz tuningowa antena:

p1270253q.jpg

Opublikowano

p1270253q.jpg

za***iste fele :good:

Opublikowano

Jednak fordy nie sa takie złe :naughty:

Miałem... I wiem jedno.

NIGDY WIĘCEJ ŻADNEGO FORDA :decayed:

No ale wiadomo, zależy jak kto trafi.

Ja wolę zdecydowanie ople :)

Nie trzeba na zime tektury montować :cool1:

Opublikowano

Widziałem wczoraj tego przecinaka w akcji i zrobił na mnie piorunujące wrażenie :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Jak się patrzę na tego Essa to aż mi brakuje mojego (sprzedany). Niech każdy gada co chce ale Escorty mają coś w sobie a wersja MK V ma najładniejszą linię i występowała w wersji RS2000 i RS Coswort. Ktoś wcześniej napisał że lepiej kupić hondę bo się lepiej kręci, może i tak ale nigdy nie słyszałem o hondzie WRC, a escorta i to MK V chyba Hołek nawet dosiadał.

Opublikowano

... Ktoś wcześniej napisał że lepiej kupić hondę bo się lepiej kręci, może i tak ale nigdy nie słyszałem o hondzie WRC, a escorta i to MK V chyba Hołek nawet dosiadał.

:polew:

... dosiadali także Fabię WRC, Hyundai'a Accenta, Xsarę, 207 by Pełgot...

:decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.