Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 AVJ] Moja czarna--NEW MOD'S-STILL PROGRESS

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a potem zderzak,błotnik i drugi :)

Opublikowano

fura i skóra jest :decayed: na trasy za***ista rzecz.

Opublikowano

szmatka dobra na dlugi dystans:decayed: robiles czy kupowales?

Opublikowano

Laki lampa Ci paruje :P

kiedy ta roleta montujesz? :slina:

Opublikowano
Laki lampa Ci paruje :P

kiedy ta roleta montujesz? :slina:

seves masz już te lampy założone :P ?

Opublikowano

seves masz już te lampy założone :P ?

jakie lampy :shock3:

Opublikowano
  • Autor
szmatka dobra na dlugi dystans:decayed: robiles czy kupowales?

szmatke kupowałem.....

seves lampa paruje bo gdzies jest nieszczelna..a niemam kiedy jej wymontować a co do rolety to jak tylko bedzie mi tu do nl dostarczona to sie za nią biore

Opublikowano

musze bacz niej obserwowac teren wokol w czasie jazdy moze cie wypatrze w Wodziu.Pozdro:)

Opublikowano

seves masz już te lampy założone :P ?

a już myślałem że masz jakieś przecieki :grin:

musze bacz niej obserwowac teren wokol w czasie jazdy moze cie wypatrze w Wodziu.Pozdro:)

Laki niestety więcej siedzi w NL niż PL:wink:

zanim zaczniesz się za nim rozglądać zapytaj kiedy wraca :decayed:

Opublikowano
  • Autor

tak jak seves mówi...możesz sie za moim wozidłem rozglądać gdzies w połowie grudnia:decayed: ..dalton000 a skąd ty jesteś?a swoją droga dawaj swoje auto na dział moja a4 i sie pochwal to tez bede wiedział kto mi mruga swiatłami jak dzies mnie w okolicy łapniesz:wink:

Opublikowano
musze bacz niej obserwowac teren wokol w czasie jazdy moze cie wypatrze w Wodziu.Pozdro:)

prawie codziennie tamtędy przejeżdżam :naughty:

Opublikowano

Jakto tutaj mowia Wilchwy city,a moja 0000 to zwykla seria ale luksus utrzymana , zmalymi przerobkami przy silniku nic spcjalnego,jak zrobie jakas fotke do nieomieszkam sie pochwalic.:)

Opublikowano

Ta bra na maskę może i głupio nie wygląda, ale jeżeli będziesz jeździł z nią w deszczu to po dłuższym niezdejmowaniu jej będziesz miał odparzony lakier. Jeżeli często jeździsz na trasę i często będziesz ją zakładał, to porysujesz maskę. Wniosek? - z brą czy bez maska i tak będzie do malowania :naughty:

Opublikowano
  • Autor

moze bym ci przyznal racje ale niebedzie czesto zakladana...a jak juz to jaki problem na szybko przemyc te pol maski?:wink:

Opublikowano

dolny grill w czern

Opublikowano
  • Autor
dolny grill w czern

a ten dalej z tą czernią:polew: a co z górnym?

Opublikowano

Laki lampki malowałeś sam czy kolega Gwerty ci malował ?

ps.Furka piękna aż miło popatrzeć !!!

Opublikowano
  • Autor
Laki lampki malowałeś sam czy kolega Gwerty ci malował ?

ps.Furka piękna aż miło popatrzeć !!!

dzieki...a lampiszony to sam malowałem:decayed:

Opublikowano

malowałeś zwykłym czarnym matem czy dobierałeś farbe pod kolor oryginalnych z bix ?

Opublikowano
dolny grill w czern

a ten dalej z tą czernią:polew: a co z górnym?

:naughty:


Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.