Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1Z] Prośba o analizę logów

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Opublikowano

kat wtrysku do ustawienia

duza masa powietrza przy egr on - brudny, zaslepiony???

Turbo pozno reaguje, moze kierownice, moze syf dzwny zapis w 11BS nie ma zmian, stale 1020.00

Powinno spac ponizej 1000, moze zawieszona sztanga, N75??

Pozatym ok, prosze o weryfikacje

Opublikowano

Turbo pozno reaguje, moze kierownice, moze syf dzwny zapis w 11BS nie ma zmian, stale 1020.00

Powinno spac ponizej 1000, moze zawieszona sztanga, N75??

W 1Z nie ma VTG, stąd brak zmian w 011BS i późniejsza reakcja, poza tym zgoda.

Opublikowano
  • Autor

To jest silnik 1Z z turbiną bez zmiennej geometrii (VTG) więc kierownice odpadają. EGR nie jest zaślepiony.

Czy obroty na biegu jałowym w tym silniku powinny być 819 czy 861?

Opublikowano

861,Turbo dobrze pompuje,LMM ok,kat wtrysku do poprawy (za pozny).Dziwne napiecie idzie na pompe wtryskowa(podejzewam ze czujnik RSW zle ustawiony).Wklej jeszcze log 001 na ZAPŁONIE

Opublikowano
  • Autor

Z tego co wiem to kąt wtrysku odczytuje się z grupy 000 pozycja 2 i jest zalecany 49- 54. Jest ustawiony na 48 - 54 i nie rozumiem czemu jest do poprawy? Jeśli się myle to mnie poprawcie

Opublikowano

Z tego co wiem to kąt wtrysku odczytuje się z grupy 000 pozycja 2 i jest zalecany 49- 54. Jest ustawiony na 48 - 54 i nie rozumiem czemu jest do poprawy? Jeśli się myle to mnie poprawcie

Tak ale w trybie BS :cool1:

U Ciebie jest tak:

0.01 039 029 000 016 100 203 057 184 149 141

Pozdro

P.S. Autko pewnie kiepsko pali... :wink4:

Opublikowano
  • Autor
Dziwne napiecie idzie na pompe wtryskowa(podejzewam ze czujnik RSW zle ustawiony).

Też to zauważyłem, a jest możliwość ustawienia tego czujnika? :mysli:

Tak ale w trybie BS cool1

U Ciebie jest tak:

0.01 039 029 000 016 100 203 057 184 149 141

Wszystko jasne :gwizdanie:

Opublikowano

Z tego co wiem to kąt wtrysku odczytuje się z grupy 000 pozycja 2 i jest zalecany 49- 54. Jest ustawiony na 48 - 54 i nie rozumiem czemu jest do poprawy? Jeśli się myle to mnie poprawcie

Tak ale w trybie BS :cool1:

U Ciebie jest tak:

0.01 039 029 000 016 100 203 057 184 149 141

Pozdro

P.S. Autko pewnie kiepsko pali... :wink4:

pewnie dlatego ze to log dynamiczny???????? turbo super jak na 1Z 000mb jest ok ale juz 000bs trochę gorzej, czemu?? nie wiem....[br]Dopisany: 26 Styczeń 2010, 21:09_________________________________________________i dawka startowa tez trochę mała srw może się przy tym zmienić na +
Opublikowano
Dziwne napiecie idzie na pompe wtryskowa(podejzewam ze czujnik RSW zle ustawiony).

Też to zauważyłem, a jest możliwość ustawienia tego czujnika? :mysli:

na razie nic nie rób z czujnikiem RSW...zacznij od poprawnego ustawienia kąta początku wtrysku

potem zrób screna z grupy 001

Opublikowano

na razie nic nie rób z czujnikiem RSW

no i bardzo slusznie...
Opublikowano
  • Autor

Ok narazie zajmiemy się kątem wtrysku.

Panowie a co powiecie na tego EGR'a, wystarczy wyczyścić?

Opublikowano

Panowie a co powiecie na tego EGR'a, wystarczy wyczyścić?

Po wyczyszczeniu powinien wrocic do swiata zywych... :)

Opublikowano
  • Autor

Koledzy, a czy temperatura płynu chłodzącego nie jest za wysoka? Bo w trakcie robienia logów dynamicznych sięgała nawet 99*C. Może tak być? Bo u mnie w AFN'ie do 90*C dochodzi i koniec dalej nie idzie

Opublikowano

Termostat powinien sie otworzyc przy 87C, mozna by sprawdzic czujnik(porownac wartosci w Engine i Instruments)

Opublikowano

Wklej jeszcze LOGA 001 na wlaczonym zaplonie(SILNIK ZGASZONY)

Opublikowano
  • Autor

Oki za jakiś czas wkleję...

Opublikowano

Wklej jeszcze LOGA 001 na wlaczonym zaplonie(SILNIK ZGASZONY)

Tak z ciekawosci spytam - po co ? :)

Opublikowano

Wklej jeszcze LOGA 001 na wlaczonym zaplonie(SILNIK ZGASZONY)

Tak z ciekawosci spytam - po co ? :)

pewnie chodzi o nastawnik ... :wink4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.