Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

RS4 B5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ten samochód parkujesz dobry wieczorem a odpalasz popsuty rano. jak ktoś pisze ze nie wymaga wkładu to h... się zna . tu jest zawsze coś do zrobienia. chyba ze jezdzisz jak emeryt, to się rzeczywiscie nic nie psuje.

Opublikowano

ten samochód parkujesz dobry wieczorem a odpalasz popsuty rano. jak ktoś pisze ze nie wymaga wkładu to h... się zna . tu jest zawsze coś do zrobienia. chyba ze jezdzisz jak emeryt, to się rzeczywiscie nic nie psuje.

ciekawa teoria :mysli:

Opublikowano

ten samochód parkujesz dobry wieczorem a odpalasz popsuty rano. jak ktoś pisze ze nie wymaga wkładu to h... się zna . tu jest zawsze coś do zrobienia. chyba ze jezdzisz jak emeryt, to się rzeczywiscie nic nie psuje.

Twoja cantona się tak srała często? Bo to chyba raczej wina egzemplarza, albo złego traktowania go przez mechaniorów wg mnie. Jak to mówią "zły dotyk boli całe życie" :naughty::kox:

Opublikowano

ten samochód parkujesz dobry wieczorem a odpalasz popsuty rano. jak ktoś pisze ze nie wymaga wkładu to h... się zna . tu jest zawsze coś do zrobienia. chyba ze jezdzisz jak emeryt, to się rzeczywiscie nic nie psuje.

Twoja cantona się tak srała często? Bo to chyba raczej wina egzemplarza, albo złego traktowania go przez mechaniorów wg mnie. Jak to mówią "zły dotyk boli całe życie" :naughty::kox:

Poprostu jest używany zgodnie z przeznaczeniem :decayed:

  • 4 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

:shocked:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

no i wkoncu w rodzinie pojawila sie RS :naughty:

dsc00139kp.jpg

Opublikowano
:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: daj więcej zdjęć :evil:
Opublikowano
  • Autor

ależ cacko

Opublikowano

:kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: daj więcej zdjęć :evil:

kuzyn podeslal mi jeszcze takie

dsc00137o.jpg

dsc00140r.jpg

kola ida na przyszly sezon do zmiany :wink4:

Opublikowano
  • Autor

albo zostaw sobie na zimówki czarne.

Opublikowano

biały RS :slina::blink:

Opublikowano

On w rzeczywistości nie jest czasem srebrny? :przebiegly:

  • 5 tygodni później...
Opublikowano

kolega ma chyba problem z kolorami :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

no i wkoncu w rodzinie pojawila sie RS :naughty:

dsc00139kp.jpg

Ja pie... :blink::shocked::slina:. Cudeńko :decayed::kox:.

Opublikowano

no i wkoncu w rodzinie pojawila sie RS :naughty:

dsc00139kp.jpg

Ja pie... :blink::shocked::slina:. Cudeńko :decayed::kox:.

sa juz zakupione nowe kola: BBS CH :>

Opublikowano

On w rzeczywistości nie jest czasem srebrny? :przebiegly:

kolega ma chyba problem z kolorami :gwizdanie: :decayed:

Koledze pewnie chodzi o kolor drzwi od wewnętrznej strony :gwizdanie: :gwizdanie: :gwizdanie:

  • 6 miesięcy temu...
Opublikowano
  • Autor

Aktualizacja tematu. Proszę o zgłaszanie obecnych RS4 B5 w Klubie.

Opublikowano
http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=634.0;highlight=rs4 temat zamknięty i użytkownik nie wypowiada się. Ale często tego Rs4 MTM widzę w Lublinie pod Politechnika, podobno auto jakiegoś nadzianego wiecznego studenta. Wiec nie wiem czy zaliczyć do obecnych :)
Opublikowano

SID, Norbi, cantona, designer, ajax, racer

w 50% można nosba podciągnąć po tą listę :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.