Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Wieczny poligon car audio


gregor_audi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Powinienem wkleić co nieco, ale posłużę sie linkiem ,mam nadzieje że nie zlinczujecie mnie ............. :decayed:

http://www.soundoff.pl/modules.php?name=News&file=article&sid=47

A wyposażenie no cóż seria ;

-1.9 AFV (narażie bez moda)

-szyby el.x2

-abs .esp,itp.

-Siedzenia seria (pompowane)

-radyjko 1 concert(1din) ,potem RNS-E,następnie CLARION HX-D2 a wylądowała w finale ALPINA IWA 505 , tam pare gratów do tego .

-fele ori 16 cali

-kiera wielo funkcyjna (seria)

-tempomat

Czas wozidełkowi poświęciłem głównie na car audio ,gdzie poświęciłem wiele czasu ,i pracy a pomysły nowe sie nadal rodzą .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

super car audio jestem pod ogromnym wrażeniem :shocked:

wszystko z gustem :good: , naprawde musi pięknie to grać .

proponuje większe felgi. Audiczka też niczego sobie ładna seria :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Bardzo fajnie zrobione. :good: z Pewnością jeszcze lepiej gra. :gwizdanie:

pozdrawiam :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podoba mi się ten głośnik basowy wkomponowany w schowek z boku myślę nad czymś takim u siebie.....tylko jak to zrobić? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo podoba mi się ten głośnik basowy wkomponowany w schowek z boku myślę nad czymś takim u siebie.....tylko jak to zrobić? :mysli:

trzeba wiedzieć ile litrażu potrzeba dla głośniczka i jedziemy z żywicą , łatwo nie jest . może niech autor watku coś powie :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piękna :notworthy: :notworthy: kolego co to za zderzak?? :mysli: Bo niby jak s-line ale ma podwójne kratki :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

A wiec tak do każdego głośnika jest przewidziany litraż w skrzyni zamkniętej czy też w bas-refleksie u siebie wy żeżbiłem około 25 l. w skrzyni zamkniętej , naprawdę ciasno,jak zdobędę trochę czasu, to się zjawie na spota w okolicach Katowic ,Gliwic , z pełną archiwizacją jaką posiadam,gdzie była nie zbędna w zawodach EMMA.

A zderzak (dokładka riegera ) odkupiłem od guardian jestem naprawdę zadowolony (jest jedna wada tego zderzaka,mianowicie kosi po drodze wszystko co napotka he he, jak narazie 2 psy i 3 koty he he, jak by to było z żywicy to bym stracił go jusz dawno......... :rolleyes:)

A car audio to moja pasja można powiedzieć zboczenie (tak żona mi mówi he he),tak że nie utrzymuje się z tego, czyste zabicie czasu, bardzo ddłłuuggiiee.

Nad felami się rozglądam ale to musi poczekać................. .

Jesli chodzi o wykonanie to były jusz przeróbki nie jedne (mianowicie moja rodzinka to 4 osoby ) i miejsca nie wiele i dlatwgo zabudowy nie zabierają mi żadnego miejsca ,i w tym wypadku trzeba było jakoś rozwiązać problem ulokowania komponentów :)

Pozdro. gregor_audi

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2010, 00:04_________________________________________________ :yeee:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super !

Czytałem juz kiedyś o tobie iii naprawde byłem pod wielkim wrażeniem tego co robisz :wink4: .

Chciałbym kiedys posłuchać jak to gra ... :przebiegly: Nie wybierasz sie czasem na EASCA 2010 do Bydgoszczy ?

Pozdrawiam bardzo serdecznie

Ps : Felga i Gleba ! :naughty::decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to przy nastepnej wizycie w bydgoszczy prosze o jakies info to tam , przyjade zobaczyc jak to gra :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W takim razie na pewno ktos z "a4 klub kujawsko-pomorskie" wpadnie ci pokibicować, to ja tez mogę obiecać juz dziś :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz rewelacji nie ma :decayed: dokładka rieger-a z przodu i tyle :) ale środek a zwłaszcza bagażnik :shocked::slina: super :good::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z zewnątrz rewelacji nie ma ,ale kiedyś wożideło się doczeka liftu .

Jakiego liftu ? na B7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...