Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AGA] SIlnik nie odpala. Swieci się kontrolka hamulca.


gutek1777

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Audi A6 2.4i 24v 99r

Tak jak w temacie silnik nie chce odpalić, przy kręceniu rozrusznikiem udaje się go uruchomić przez jakąś 1 sekundę i gaśnie i tak w kółko.

Po podłączeniu Testera stwierdzono błędy:

Skrzynia automatyczna: włącznik świateł hamowania - nieprawidłowy sygnał

AIRBAG: Ładunek zapłonowy 1 airbag pasażera - nieprawidłowe funkcjonowanie

Dodam ze na wyświetlaczu przy licznikach pali się kontrolka (0) (chyba od układu hamulcowego, taka sama jak np hamulca ręcznego), jeszcze paliła się kontrolka na tym wyświetlaczu od olejenia ale wynikało to z braku oleju i po dolaniu już się nie pojawiała.

czy te błędy mogą powodować nie uruchomienie się silnika?

przeprowadzałem także testy wtryskiwaczy, pompki paliwa i układ paliwowy jest sprawny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyglada to na immo sprawdź VAG-iem czy w immo jest jakis bład oraz czy po przekreceniu stacyjki zapala sie i gasnie lampka od immo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem podobny przypadek w VW wieczorem jak przyjechalem to samochód jechal normalnie , a rano juz nie odpalil , co sie okazalo ze Pompa paliwa byla juz zuzyta, wymienilem ja i auto jezdzi do dzis!!!Odepnij waż doprowadzajacy Paliwo do silnika i sprawdz czy pompa pompuje (bedziesz potrzebowal druga Osobe)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to z akumulatorem to prawda ze kontrolka się będzie palić. Po naładowaniu z nikłą lecz dalej nie można odpalić..

wysterowałem pompkę komputerem i słychać ze działa działa ale ciśnienie sprawdzę jutro.[br]Dopisany: 29 Styczeń 2010, 20:31_________________________________________________no więc wracam do tematu, cisnienie na pompce sprawdzone jest 3 bary wiec ok caly czas podaje... jakies inne propozycje?

silnik prawie odpala ale łąpie łapie i nic to nie daje, nadal nie odpala..[br]Dopisany: 05 Luty 2010, 22:06_________________________________________________no i problem zarzegnany,

przyczyna była zażniedziała masa silnika, i jedna nowa swieca byla walnieta

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...