Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

OT. A prosze Cie Bardzo :):kox:

Opublikowano
  • Autor

Zamontowałeś tempomat? wycinałeś obudowe ?? masz jakies foto ? kodowanie robiłeś sam??

Furka oki , tylko zrobiłbyś jakiś pełen pakiet s-line lub s4 bo te ms design troche słabo pasują

W poniedzialek/ wtorek odbieram od lakiernika z front s-line i dokladki w kolor :kox:

Doszlo sporo modow:

-tempomat(sam zakodowalem :decayed:)

-wycieraczki aero

-dokladki kolor+ s-line przód

-RNS-E :kox: :kox:

-listwy obszyte w czerwonej alcantarze

-bixy :kox:

- no i pewnie wpadnie nie dlugo kiera mf z b7 :wink4:

Fotki w nastepnym tygodniu... Chyba miejsce w divisionie sie znajdzie :decayed:

Opublikowano
Chyba miejsce w divisionie sie znajdzie decayed

5 modów masz :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Chyba miejsce w divisionie sie znajdzie decayed

5 modów masz :naughty:

te co wypisalem to ostatnio robione tylko :gwizdanie: Jeszcze wydech na 2 strony :wink4: Tylko sie zastanawiam czy montowac ta lotke laminatowa :mysli:

Coraz bardziej mi sie to auto podoba po prawie 2 latach uzytkowania :naughty: teraz koniec z wnetrzem i body i sprobuje cos przy silniku wygrzebac :naughty: w necie znalazlem firme podnoszaca moc do 145Km i 210Nm( jezeli silnik trzyma serie) Do tego zapodam dolot caly simoty ze stozkiem i moze 150KM peknie :wink4: Takie male marzenie :decayed:

Opublikowano

dokladni w kolor :naughty: szukasz rs"ów, lotke na klape :naughty:

zawiecha H&R :kox: Jeszcze wydech na 2 strony :good:

Ksero mojego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

dokladni w kolor :naughty: szukasz rs"ów, lotke na klape :naughty:

zawiecha H&R :kox: Jeszcze wydech na 2 strony :good:

Ksero mojego :decayed:

No prawie blizniaki :decayed: Szukam w 19` ale cos moje nie chca sie sprzedac :gwizdanie: I nie wiem czy nie zostane na 17` ori tych co mam :good:

Opublikowano
  • Autor

a jakie masz na sprzedaż??

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=228532.0 :gwizdanie:[br]Dopisany: 06 Listopad 2011, 11:20_________________________________________________Male spy foto z rezania front s-line :naughty:

dsc0056ou.jpg

Uploaded with ImageShack.us

BTW: Jak mocowaliscie dokladke?? na klej jakis motazowy czy cos?? Od dolu ja przykrecilem do tych dwoch "pałąków" od zderzaka a z boku sie zastanawiam :mysli:

Opublikowano

ja z boku nic nie robilem i przez to jest nie do konca spasowana

Opublikowano
  • Autor

ja z boku nic nie robilem i przez to jest nie do konca spasowana

Kurfa u mnie z jednej strony tez odstaje i nie moge tego za nic wyrównać a z drugiej perfekt :confused4:

Update tego co zrobilem:

-RNS-E (dzieki domin79 :notworthy:

dsc0058dl.jpg

Uploaded with ImageShack.us

-Bixy

-S-line front(jeszcze na trytytkach bo klej schnie :decayed:)

dsc0062pr.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0063hu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

-Dokładki w kolor

dsc0064mu.jpg

Uploaded with ImageShack.us

-Dekory obszyte czerwona alcantara

dsc0059r.jpg

Uploaded with ImageShack.us

dsc0061zp.jpg

Uploaded with ImageShack.us

Doszly jeszcze wycieraczki aero ale foty nie mam :decayed:

Zreszta fotograf ze mnie zaden :wink4:

Jak wnosicie moje zmiany? :cool1:

Opublikowano

front sline to zawsze na + :wink4: ...ale szukaj lusterek S4 w satynie :)

Opublikowano
  • Autor

front sline to zawsze na + :wink4: ...ale szukaj lusterek S4 w satynie :)

Michał 600zł w gore to troche dużo jak na lusterka :gwizdanie: Chyba ze jakis nieswiadomy sprzedawca by opchnął z fotochromami od razu :kox:

Opublikowano

OO a skąd taki pomysł na obszycie dekorów w alkantarze? :mysli:

Słabo spasowane masz po prawej coś :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

OO a skąd taki pomysł na obszycie dekorów w alkantarze? :mysli:

Słabo spasowane masz po prawej coś :gwizdanie:

No wlasnie pisalem ze nie moge tego ogarnac :confused4: Slizg nowy a dokladka jakos z tylu zostaje troche :angry: A dekory to przypadek takie :gwizdanie: :decayed:

Opublikowano

Kolego albo mnie się coś wydaje albo masz troszkę tak krzywo te przyciski nad RNS-E umieszczone? (wizytownik, ESP)?

Ja też chciałbym mieć te mody za sobą, ale zawsze coś.. Gratki, fajne autko :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Kolego albo mnie się coś wydaje albo masz troszkę tak krzywo te przyciski nad RNS-E umieszczone? (wizytownik, ESP)?

Ja też chciałbym mieć te mody za sobą, ale zawsze coś.. Gratki, fajne autko :naughty:

Chyba sie wydaje bo równo sa :wink4: W koszu wszystkie siedza wiec nie moga byc krzywo :wink4: Jedeynie moze troszke glebiej jest wizytownik wzgledem esp :mysli:

Troche na mody poszlo ale auto wyglada kilka lat młodziej jak dla mnie :kox:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Fajne dekory.. tylko gałka jakaś wyślizgana :D

Opublikowano

Ragga przecież mówiłem, że to prawa autorskie i masz nie udostępniać tego koloru innym :cool1:

:polew: :polew:

Opublikowano

Ragga przecież mówiłem, że to prawa autorskie i masz nie udostępniać tego koloru innym :cool1:

:polew: :polew:

Ten kolor to już w 3 B5 będzie śmigał i 2 B6 :polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.