Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj skrece:wink: Tylko nie wiem jak na podnosnik wjade:decayed:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

Skrecone:wink: Ale tył sabo cos siadł nie jestem zadowolony:kwasny:

Opublikowano
Dzisiaj skrece:wink: Tylko nie wiem jak na podnosnik wjade:decayed:

---------- Post dopisany at 20:23 ---------- Poprzedni post napisany at 10:38 ----------

Skrecone:wink: Ale tył sabo cos siadł nie jestem zadowolony:kwasny:

...rwa przestań daj te foto jak wyglada w całości :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Tylko tyle dzisiaj bo znowu dopiero skończyłem:kwasny: w weekend sesja:wink:

zegyduve.jpg

5e4ajybe.jpg

:decayed:

Opublikowano

wyczyść auto i zrób porządne zdjęcia :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
wyczyść auto i zrób porządne zdjęcia :facepalm:

Józek wracam o 18:30 z pracy więc czasu brak:kwasny: dopiero skończyłem skrecac tył i jeszcze heble tyl odpowietrzalem:wink:

Opublikowano

jebaniutki- wtorek mamy a fotek dalej brak-chyba kopa zarobisz :decayed::rant::rant::rant::rant:

Opublikowano

To czekam na porządne foty :)

Opublikowano
To czekam na porządne foty :)

czekamy i czekamy :whistling::decayed:

Opublikowano
no Cycu po tych zdjeciach chyba już słowa o zdjeciach od Ciebię nie usłyszę :polew:

Ale ryj ne glebie lezy :kox:

Opublikowano
  • Autor

Już się poprawiam:naughty:Chyba jednak tylne sprężyny trzeba będzie zmienić bo za słabo siada:kwasny:

IMG_1881_zps01eb6dc6.jpg

IMG_1882_zps47720717.jpg

Opublikowano
:kox::slina:
Opublikowano

ladnie sie prezentuje :naughty:

Opublikowano

Kox :slina:

Opublikowano

j**any!!!!!!!!!!!!!!!

Endriu zajefajnie się prezenci. Kox.n......

Opublikowano

Musisz cos z przodem, albo tylem zrobic, bo wyglada komicznie taka pol-gleba :)

Felga bardzo ladna :wink:

Opublikowano

Mi sie ta fela na b6 nie widzi:kwasny:

Opublikowano

co tu dużo pisać :kox::kox:

na pewno masz gewinda od Q , dlatego tył nie siadł tyle ile powinien :wink:

Opublikowano
Mi sie ta fela na b6 nie widzi:kwasny:

ee czemu :wink: nawet niezle wyglada :naughty: cosik ci Endriu lampa nie siadla dobrze moze masz slizg wyebany :wink:

Opublikowano
Mi sie ta fela na b6 nie widzi:kwasny:

ee czemu :wink: nawet niezle wyglada :naughty: cosik ci Endriu lampa nie siadla dobrze moze masz slizg wyebany :wink:

nieeee , po prostu źle wyklepany błotnik :decayed::wink:

Opublikowano
  • Autor

No dokladnie springi są od q:kwasny: muszę coś z tym zrobic bo wygląda jak polonez z dolozonymi piórami z tylu:decayed: A z lampa mam problem taki że ta podstawka przykrecona co jest do pasa ma za***iście zardzewiala drive której nie mogę ruszyc:kwasny:Ale pracuje nad tym i zalewam różnymi chemikaliami i pewnie puści:wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.