Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

No to dawaj !!!!

Ja w poniedziałek startuje po takiego samego konia :kox: do swojej padaki :wink:

Do b5 pierwotnie 2.8 czorny stwierdził że 2.7 to w zasadzie p&p :wink: Więc jak masz chwile czasu to zaraz będziesz śmigał :wink:

Opublikowano

zamiast 1.8 to juz wiecej roboty bo cale sanki trzeba wywalac

Opublikowano
  • Autor

zamiast 1.8 to juz wiecej roboty bo cale sanki trzeba wywalac

Dokładnie.

Ma ktoś dojście do gratów od 2.7? będe jescze potrzebował kilka rzeczy :wink:

Opublikowano

Co potrzebujesz ?

Opublikowano
  • Autor

Puchę filtra z modułami i przepływką ,y-pipe i dwumas ze sprzęgłem

Opublikowano

Na alle jest tego troche.

Sorzeglo, dwumas pakuj nowe :wink:

Opublikowano
  • Autor

Na alle jest tego troche.

Sorzeglo, dwumas pakuj nowe :wink:

Sprzęgło nowe i dwumas to 4k zł :decayed:

Opublikowano

Nikt nie powiedzial ze bedzie tanio

Opublikowano

Tylko czego sie nie robi dla pasji :)

W pewnym momencie człowiek przestaje liczyć $$$$

:)

Opublikowano

Puchy szukaj od 3.0.

Opublikowano
  • Autor

Puchy szukaj od 3.0.

Bardziej chodzi mi o moduły. Puchę nie wiem czy będę zakładał czy wpadnie stożek pippercrossa albo ITG. Flyer miał w swoim i cicho było. masz na myśli 3.0 pb? Większa jest?

Opublikowano

Tego nie wiem. Taka miałem kupić :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

Opublikowano

ladnie sie tu dzieje widze :o:o:o:o:o

pewno juz nie mogles zniesc tych komantarzy na temat oleju :grin::grin::grin::grin::grin:

Opublikowano

Za ten olej co przez ten silnik już przelał to napewno już dawno by 2.7BiT siedział na pokładzie [emoji12][emoji23]

Opublikowano
  • Autor

Proszę się nie podeśmiewać ALT to porządna jednostka do przemieszczania się :decayed: Oleju strasznie dużo nie bierze w porównaniu z niektórymi egzemplarzami ale jest okazja więc zmieniam :P Silnik się kompletuje w niedziele odstawiam auto :hi:

Opublikowano

Też bym tak chciał ale w UK inne przepisy , dochodzi wyższy podatek drogowy i ubezpieczenie by mnie napewno zeżarło [emoji25], więc zostaje jazda podrasowanym dizelkiem [emoji41]

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Siedzi już?

Opublikowano
  • Autor

Nie. brakuje paru kabli i innych drobnych rzeczy więc narazie na palecie. Narazie jest wszystko wyjęte :hi:

Opublikowano

Nie. brakuje paru kabli i innych drobnych rzeczy więc narazie na palecie. Narazie jest wszystko wyjęte :hi:

Dlatego według mnie najlepszą opcją przy takim swapie jest kupienie całego samochodu z tym silnikiem. Wtedy wiadomo że niczego nie zabraknie.

Opublikowano
  • Autor

Nie. brakuje paru kabli i innych drobnych rzeczy więc narazie na palecie. Narazie jest wszystko wyjęte :hi:

Dlatego według mnie najlepszą opcją przy takim swapie jest kupienie całego samochodu z tym silnikiem. Wtedy wiadomo że niczego nie zabraknie.

Niestety kupiłem jak jest. Za kompletnego swapa musiałbym dać ze 4500zł. Tutaj trochę mniej :hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.