Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 APB]2.7 BiT Quattro Shadow Line,S-line,RNS-E Złoto S4 SPRZEDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To nawet jak seria nie jedzie. Do setki to sie brata 1,8T z softem chyba lepiej zbiera.

Flyer a co do nedznego gotowca to ostatni wynik w b7 na takowum 330ps/500 nm

To nie jest AGB to raz. A dwa to ruszyć nie jest wcale tak łatwo wiecznie jeżdząc fwd ;) Będzie hamownia tylko muszę mieć chwilę czasu to zobaczymy.

Opublikowano

Flyer a co do nedznego gotowca to ostatni wynik w b7 na takowum 330ps/500 nm

Mi też się dobrze na nim latało, ale sam wiesz, że różnie przyjmują je motory... bo większości 2,7T na rynku przydałby się remoncik :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Jak ci hamownia pokaze wiecej jak 250 ps sie zdziwie. Czasami sie lepiej nie odzywac bo jak widac od razu " po pierwsze / po drugie " i ze hejtem jebe alboco. Po prostu to auto NIE JEDZIE i nie chodzi o start czy to ze seria. Wrzuc w YT audi 2,7t 0-100 i zobaczysz ze seryjne lepiej jada...

Opublikowano
  • Autor

Jak ci hamownia pokaze wiecej jak 250 ps sie zdziwie. Czasami sie lepiej nie odzywac bo jak widac od razu " po pierwsze / po drugie " i ze hejtem jebe alboco. Po prostu to auto NIE JEDZIE i nie chodzi o start czy to ze seria. Wrzuc w YT audi 2,7t 0-100 i zobaczysz ze seryjne lepiej jada...

Napisałem Ci tylko dlaczego może nie jechać jak "seria" gdzie każdy przyjmuję serie jako AGB. Będzie hamownia ,będzie wiadomo :hi:

Opublikowano

masz are wiec 250 ps :) 15 koni na filmiku nie wyczujesz ale na oko on nie ma nawet serii 230 . jedz jedz :) Ciekawi mnie czy umiem wrozyc z filmikow moce :D

Opublikowano

Od czego ten check? Trochę słabo, że auto po swapie wyjechało z nim. Powinniście to ogarnąć.

Szczerze mówiąc zrobiłbym z Ciebie wiatrak moim dizlem :) coś tu jest nie halo z autem.

Opublikowano
  • Autor

Sondy muszę diagnostyczne usunąć ze sterownika do tego błąd Evap(w US jest ta instalacja przy silniku)

Opublikowano

Nie wiem kto robił swapa, ale powinien to na starcie ogarnąć, bo trochę amatorka :). A co ze wskazówką paliwa?

Opublikowano

mam wrazenie ze moje lzejsze, 200konne b5 jechalo nie gorzej... ogarniaj bo jest biednie :)

Opublikowano

Jedzie chyba podobnie jak moje 1.8T po programie ..

Opublikowano
  • Autor

Nie wiem kto robił swapa, ale powinien to na starcie ogarnąć, bo trochę amatorka :). A co ze wskazówką paliwa?

Zbiornik jest od angola i wskaźnik pokazuje na odwrót.Trzeba wymienić płytki pływaków na eu. Michu nie każdy ma sprzęt do grzebania w sterowniku a takowy nie jest potrzebny do swapa :wink:

Opublikowano

prawie tak samo jak wczoraj mi kolega pokał jego lagune 1.9tdi :D

zrob z tego motora to co powinno byc :D bo bieda straszna

Opublikowano

Andrzej jak będziesz w okolicy Mławy to daj znać,przystawię się moim 1.8t :naughty: częściowo nie sprawnym ale :)

ogólnie gratki za czas poświęcony furce :kox:

Edytowane przez krzysiekml

Opublikowano
  • Autor

Andrzej jak będziesz w okolicy Mławy to daj znać,przystawię się moim 1.8t :naughty: częściowo nie sprawnym ale :)

ogólnie gratki za czas poświęcony furce :kox:

Jak będzie jakiś wolniejszy weekend to pomyslimy:wink: Tam na marszałkowskiej macie ładny pas chyba co?:kox:

Tapnięte z SGS5

Opublikowano

tak panie i nie tylko tam :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Zbiornik jest od angola i pokazuje na odwrot ? ja pie%4ole :D

Kij tam w checka , brak mocy i plywaki od angola :D Wazne ze masz pospawane za***iście :)

A merytorycznie : ani EVAP ani sondy diagnostyczne nie beda ciely mocy...

Edytowane przez Nosb

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

I co tam wandej z fura ? Ogarnięty ten spadek mocy?

Opublikowano
  • Autor

Ciężko powiedzieć czy faktycznie jest spadek :wink: Auto śmiga ale nie mam czasu przysiąść do niego i porobić kilka rzeczy. ECU ogarnięte (usunięte sondy) i checka już nie wywala. Żadnych błędów nie pokazuje po za sporadycznym wypadaniem zapłonu. Założyłem letnie kapcie i osłony górne motoru. Nie mam czasu się porządnie wyspać :decayed: Autem zrobiłem od połowy stycznia prawie 5ttyś km i wszystko jak narazie jest git :wink:

Opublikowano

A ile to auto waży?

Opublikowano
  • Autor

1590kg :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.