Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Puławskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Termin to jakis po sesji najlepiej, bo teraz to ciezko przynajmniej u mnie z wolnym weekendem :wallbash: u mnie sesja trwa do 20 lutego i juz mam w plecy jeden egz wiec pewnei do marca u mnie potrwa to moze cos na końcówke lutego ugadamy :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 255,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Panowie może i autko było eleganckie ale niestety już sprzedane :( Poczekajcie do wiosny a będziesz Kowi87 chciał się przejechać tym co zakupie :P

Puławy znamy z chłopakami bo tam odbywały sie spoty w każdy ostatni piątek miesiąca ale z innego klubu :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie może i autko było eleganckie ale niestety już sprzedane :( Poczekajcie do wiosny a będziesz Kowi87 chciał się przejechać tym co zakupie :P

Puławy znamy z chłopakami bo tam odbywały sie spoty w każdy ostatni piątek miesiąca ale z innego klubu :gwizdanie:

Zobaczymy co za padło kupisz :naughty:

Opublikowano

Zobaczymy co za padło kupisz :naughty:

jak taka furkę sprzedał to pewnie na coś lepszego się czai :wink4:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Zobaczymy co za padło kupisz :naughty:

jak taka furkę sprzedał to pewnie na coś lepszego się czai :wink4:

Mówiłem mu żeby brał Bepiuntke to ma ambicje na coś nowszego :thumbdown:

:decayed:

Opublikowano

chce się wyłamać chłopak :polew:

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

chce się wyłamać chłopak :polew:

A i tak bepiuntki go obstawią :tongue4:

SIe smiejemy a chudy jeszcze tu Nexia przyjedzie GeTeI :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Nexia jak Nexia ostatnio coś na gg mi pisał że jak duży śnieg jest to Fadromą jeździ, przyjedzie i wszystkie bepiuntki pozamiata na kupkę :D

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

Nexia jak Nexia ostatnio coś na gg mi pisał że jak duży śnieg jest to Fadromą jeździ, przyjedzie i wszystkie bepiuntki pozamiata na kupkę :D

Lepiej niech nie przyjeżadża, albo zróbmy spota tam gdzie śniegu nie ma :naughty:

Opublikowano

to w razie co trzeba czekać aż śnieg zejdzie bo nie wiadomo jak Chudego poniesie :D

kurde dziś na poprawę z matmy jadę :/

Opublikowano

Dasz se rade :good:

Ja 3 dzień klepiej juz jeden projekcik :wallbash: dzisiaj go skończe :evil:

Opublikowano

oj nie wiem czy dam, Chudy mnie od początku pocieszał że tam matma jest przejb... :confused4:

to jak skończony projekt to musisz go oblać :D

Opublikowano

[quote name=Sebek (-_-) ]

oj nie wiem czy dam, Chudy mnie od początku pocieszał że tam matma jest przejb... :confused4:

to jak skończony projekt to musisz go oblać :D

Oblać to ja obleje, ale sesje jak zakończe :przebiegly:

Opublikowano

no mi to aby jedno zaliczenie zostało i tak bym miał już wszystko :no:

Opublikowano
  • Autor

Się chłopaki rozpisali na temat :polew:

Opublikowano

no trochę nam temat zboczył z tematu spotów :polew:

Opublikowano
  • Autor

Co takiego studiujecie chłopaki?

Opublikowano

u mnie tylko z nazwy ciekawe a jak się przekonałem co tam jest to masakra, Transport i logistyka

Opublikowano
  • Autor

A Kowi87 co jeśli można wiedzieć?

Opublikowano

a nie wiem co on dokładnie robi ale jak przyjdzie to się pochwali :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.